Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
+1 oleks siis et oskaks sõita vms. näha on et sõidukogemust on kas liiga palju või liiga vähe.. iga kiirenduse peal käib ratas all ringi ja iga pidurduse peal l2heb ratas peaaegu käest 2ra ja paneb ristile otse välja.. aja kysimus millal matsu paneb v6i kylje korralikult maha.
Algselt postitas bubba
Vaata postitust
Comment