*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #241
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas bubba Vaata postitust
    Üsna lohh vend . Aja küsimus millal ise surma saab või keegi teine. Õnneks endale suurem oht kui autoga kaasliiklejatele.
    +1 oleks siis et oskaks sõita vms. näha on et sõidukogemust on kas liiga palju või liiga vähe.. iga kiirenduse peal käib ratas all ringi ja iga pidurduse peal l2heb ratas peaaegu käest 2ra ja paneb ristile otse välja.. aja kysimus millal matsu paneb v6i kylje korralikult maha.

    Comment

    • makz
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 428

      #242
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      +1 oleks siis et oskaks sõita vms. näha on et sõidukogemust on kas liiga palju või liiga vähe.. iga kiirenduse peal käib ratas all ringi ja iga pidurduse peal l2heb ratas peaaegu käest 2ra ja paneb ristile otse välja.. aja kysimus millal matsu paneb v6i kylje korralikult maha.
      See vend pidurdab blokki alati. Nagu lehm libedal jääl. Which reminds me et peaks kah aasta viimase tiiru tegema.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #243
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Eem imo tundub, et asfald on m2rg ja t2nu sellele vend paneb v2ga prolt ikka, tra m6ni ei oska autoga kah kylg ees sõita. Te kes siis paska ajate olete kadedad!

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #244
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Palju Õnne!!!

          Rankapojale ehk Marek K ja pilme10

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #245
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
            Eem imo tundub, et asfald on m2rg ja t2nu sellele vend paneb v2ga prolt ikka, tra m6ni ei oska autoga kah kylg ees sõita. Te kes siis paska ajate olete kadedad!
            Njah, eks see skilli nõuab, kui sõidad olematute piduriklotside ja rehvidega.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #246
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              juhtub ka tegijatel miski ei 6igusta linnas sellist s6itu. n2ha oli mitmes kohas kui jalakäia poleks teed yletades vaatand ja lihtsalt jalutanud oleks see "pro" neile otsa s6itnud... kunagi mats tuleb siis on ka "pro" vist ikkagi

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #247
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                no vot Sass siis kui see mats tuleb, vot siis tule siia paska tootma, seni võiksid suukese kinni hoida imo!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  Mis loll jutt see on? Nüüd peab alasti tantsima või?
                  Arvasidki, et eluaeg 10 krooni + suvalise dokumendi täitmine jääb meie klubis eluaegseks nõudluseks? Võrreldes mõne teise pokkeriklubiga on see ikka väga naeruväärne nõudlus - näiteks all-linnas peab olema soovitajaid + 500 krooni maks ning vaadakse nägu üle, kas ikka sobid.

                  Tahame ka edaspidi natuke kangemate kriteeriumite teed minna ja need, kes andsin esimesena klubi/ETPF arengusse panuse said ka lihtsalt sisse. Uuest aastast kui algab uus majandusaasta lähevad väravad taas lahti aga selleks ajaks oleme mõelnud välja kangemad kriteeriumid.

                  Tõenäoliselt nimi PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmeskond peab oma massiga iseloomustama sõna PokkeriPro või vähemalt selle ligilähedast tähendust.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #249
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    et siis bb/100 muutub oluliseks :D

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #250
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Tõenäoliselt nimi PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmeskond peab oma massiga iseloomustama sõna PokkeriPro või vähemalt selle ligilähedast tähendust.
                      Võttes arvesse, et üldine plaan võiks olla pokkeri populariseerimine ja inimeste kaasamine, siis annab seda kirjeldada ainult ühe sõnaga: idiootsus.

                      Aga WP!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #251
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                        et siis bb/100 muutub oluliseks :D
                        Ei mitte seda aga tõenäoliselt seome selle väga tugevalt foorumiga ja arvessse võib minna ka natuke pokkerioskus või/ja eelnev ajalugu.

                        Põhimõtteliselt Taipupolel ei oleks probleemi klubisse saada, see eest ühe postitusega vennal või endisel ülelaskjal võib sellega tekkida probleem.

                        Järgmisest nädalast hakkan ka uue aasta Live ürituste jaoks kohta otsima ning kava koostama. Selles projektis saavad kahjuks sõna kaasa öelda ainult klubi liikmed.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #252
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                          no vot Sass siis kui see mats tuleb, vot siis tule siia paska tootma, seni võiksid suukese kinni hoida imo!
                          ega ei hoia kyll... see et ta matsu ei pane ei tähenda et ta niimodi sõita võib.. tema ei pruugi jah matsu panna enda lohakusest vms (mis on unlikely) aga keerab keegi ette vms. siis on jutt hoopis teine...

                          kui sina ka nii sõidad siis good luck.. hope u crash... mitte et sa surma saaksid aga õppetunni võiksid kätte saada.. ise olen saanud ja sellepärast räägingi seda juttu... enne matsu oli ka jutt nagu sul
                          mu mats oli veel õnnelik et midagi mul ei juhtunud.. ainult natuke verine, kuigi oleks võin juba mulla all ka juba olla

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #253
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            s6itsid punnvõrriga kraavi we?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #254
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              Võttes arvesse, et üldine plaan võiks olla pokkeri populariseerimine ja inimeste kaasamine, siis annab seda kirjeldada ainult ühe sõnaga: idiootsus.

                              Aga WP!
                              Kui kõik klubid käituksid ühtemoodi siis mina võtaks liikmeid elulõpuni vastu kümne krooniga. Kui me klubid moodustasime siis Pokernews Eestiga tegime täpselt samad kriteeriumid ning oleme jälginud neid tänase päevani. Kahjuks on aga klubisid kuhu ei saa nii lihtsalt (10 eeki + doku koopia näpus).

                              Kuna ma ennustan tulevikus klubide populaarsuse tõusus siis kogu see "sitt" (vabandust väljenduse pärast) vajub tõenäoliselt meie (pokernews/pokkeriprod) kaela. Klubisse ise võtta on väga lihtne (kontrolli dokumendid, vaata kas raha üle tulnud, nimi kirja, paar mailivahetust) aga tülikas. Veel tülikam on aasta lõpus (või oli alguses ei mäletagi) raamatupidamist teha ja seda juba seisvas klubis.

                              Kui tahame klubi tööle panna, hakkavad tõenäoliselt ka suuremad rahad liikuma ja rohkem liikmeid tulema siis on see kõik lisatöö meile. Seetõttu ma ei näe ühtegi põhjust miks peame just meie olema see sandilaager, kes võtab iga venna vastu, kes ei sobi teise klubisse.

                              Live üritustel isiklikult tahaksin näha vanu tuttavaid foorumi nägusid kui suvalisi ühe posti vendi, kes peale igat biiti tahavad kakelda.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #255
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ei mitte seda aga tõenäoliselt seome selle väga tugevalt foorumiga ja arvessse võib minna ka natuke pokkerioskus või/ja eelnev ajalugu.

                                Põhimõtteliselt Taipupolel ei oleks probleemi klubisse saada, see eest ühe postitusega vennal või endisel ülelaskjal võib sellega tekkida probleem.
                                Mõlemad lõigud on olulised. Teisest saavad kõik aru, kes ikka tahab mingeid võlgnikke enda sekka. Loodetavasti on see nii ka kirja pandud, et sellised saab klubist välja visata.

                                Samas esimene lõik on veidram, sest see on Eesti suurim, aktiivseim ja, noh, ütleme siis ka, et parim pokkerifoorum. Seega loogiline on, et klubi ja foorum oleks omavahel tihedalt seotud. Loogiline oleks ka see, kui see klubi sooviks, et iga foorumi liige oleks nende liige, sest ühisnimetaja ja huvi on sama.

                                Siinkohal pole küsimus, et kas peab saatma ID-kaardi koopia ja 10 krooni või ID-kaardi koopia ja 100 krooni, vaid veel mingites lisatingimustes (soovitajad, peab möngima X-arv tunde kuus, pidame ennast vähemalt poolprofiks jms). Miks seda vaja on? Kui ma foorumiga ühinen, siis ma ühinen huvist pokkeri vastu, mitte ei pea tõestama, et ma juba äss olen ja seda loogikat te vast ikka muutma ei tõtta.

                                Seega tuleks vaadata, et miks on foorum teistest parem ja kanda seda julgelt üle klubilisse ossa ning üheks selgeks plussiks on kindlasti suurus ja seeläbi nii sisu kui ka teatud mõttes võim. Et nüüd klubi puhul hakata suurust piirama ja kasvuks takistusi looma, siis see tundub sama nutikana kui ... ah, mis võrdlusi siin ikka tuua.

                                Comment

                                Working...