*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #301
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Ei ole fake,Türil lillelaadal tegin samamoodi suvel

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #302
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      äge vä?

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #303
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        [YOUTUBE]VGNQzami2rQ[/YOUTUBE]

        Kahjuks jah.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #304
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Panin lampi

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #305
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            november 9
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #306
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Ma ütlen kohe ära, et siin pärnus pole m'gi teha. Klubid tühjad, naisi pole. Viimases hädas läksime Nastjasse(kohalikud teavad mis see on). Tra seal oli üks paks mutt kes ka aeti diivanilt üles tantsima. Mõttetu. Tulime koju ära. Kell 5 vajusid kõik ära, aga ainuke häda on see, et kell 6 on jahti minek ja ma tahan olla see ainuke kõva vend, kes sinna jõiuab. Teised on eided, ja nii on.

              Ja ühtlasi kuulutan välja, et kes järgmine reede, so 12.11.2010 ütleb mulle maasikas "yo Tarmonator, palju õnne" saab minu poolt tasuta hot shoti

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #307
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                Ma ütlen kohe ära, et siin pärnus pole m'gi teha. Klubid tühjad, naisi pole. Viimases hädas läksime Nastjasse(kohalikud teavad mis see on). Tra seal oli üks paks mutt kes ka aeti diivanilt üles tantsima. Mõttetu. Tulime koju ära. Kell 5 vajusid kõik ära, aga ainuke häda on see, et kell 6 on jahti minek ja ma tahan olla see ainuke kõva vend, kes sinna jõiuab. Teised on eided, ja nii on.

                Ja ühtlasi kuulutan välja, et kes järgmine reede, so 12.11.2010 ütleb mulle maasikas "yo Tarmonator, palju õnne" saab minu poolt tasuta hot shoti
                irwwwwww, ma tean väga hästim mis v kes v kus Nastja. nii kaua seisin seal ja kohustuslikku shampust ei ostnud. küll aga sain ä räägitud selle tibi kes meeldis ja temaga koos 1 ilus varahomik rannas oldud. ütle veel, et tasulisi tasuta ei saa.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #308
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  seal ei olnud kedagi rääkida. üks krdi tädi oli, see oli ka nagu maakera. kuna me mingit raha talle püksi ei pannud, siis tegi ühe tantsu ja adjöö. on ikk aurgas. Tartus on mitu korda parem asi. ütleme nii, et olek pidanud suomet puhuma, siis oleks ehk tantsu tehtud. aga sõber lendas ette...davai notsud ja muud...nüüd hakkate tina saama.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #309
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    seal ei olnud kedagi rääkida. üks krdi tädi oli, see oli ka nagu maakera. kuna me mingit raha talle püksi ei pannud, siis tegi ühe tantsu ja adjöö. on ikk aurgas. Tartus on mitu korda parem asi. ütleme nii, et olek pidanud suomet puhuma, siis oleks ehk tantsu tehtud. aga sõber lendas ette...davai notsud ja muud...nüüd hakkate tina saama.
                    ei. seal oli suvel 1 konkreetne ilus naine, kelle´ma maha sain. ilus, noor ja puha. nad tulevad välja küll sealt. ilma mingi ilata.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #310
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      seal ei olnud kedagi rääkida. üks krdi tädi oli, see oli ka nagu maakera. kuna me mingit raha talle püksi ei pannud, siis tegi ühe tantsu ja adjöö. on ikk aurgas. Tartus on mitu korda parem asi. ütleme nii, et olek pidanud suomet puhuma, siis oleks ehk tantsu tehtud. aga sõber lendas ette...davai notsud ja muud...nüüd hakkate tina saama.
                      tartus on viimasel ajal tasulistega keeruline.

                      E: samas kui tead miskit tartu omadee kohta, siis PM. suht tihti käin tartus.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #311
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        ei tasulistest ei tea ma midagi.
                        aga kui tartu satud, siis PM ja vahetame numbreid, vb leiame midagi ühist
                        Last edited by Tarmonator; 06.11.10, 04:19.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #312
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          ma olen alati nõus huumorit tegema Tartus

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #313
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Originally Posted by rohelinekonn
                            andke miski proge mis kuhu saan meelespead panna arvutis ja siis kukub kisama kui miskit vaja teada. Oskab midagi keegi soovitada

                            Originally Posted by TIGRANO
                            Õppige kasutama google kalendrit, saad desktipi gadgeti ka tõmmata veel, tuletab meelde, näed ise mis vaja teha jne, kasutan juba pikemat aega ja väga mõnus ülevaade on.
                            ei see varjant ei sobi vajan miskit Konkreetset asja.
                            Tahan et programmis saaks minuti pealt sättida kuna teavitab ja sis teeks kah miskit häält et õu dude turna algab vms.
                            seega kes miskit teab andke teada.
                            Mingit icali asja uurin aga tahaks veel et siis omale sobivaim leida
                            Last edited by rohelinekonn; 06.11.10, 09:36.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #314
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              konn sa kaine wä? varjant kongreetsemalt? wtf? :)

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #315
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                ei see varjant ei sobi vajan miskit Konkreetset asja.
                                Tahan et programmis saaks minuti pealt sättida kuna teavitab ja sis teeks kah miskit häält et õu dude turna algab vms.
                                seega kes miskit teab andke teada.
                                Mingit icali asja uurin aga tahaks veel et siis omale sobivaim leida
                                Sellepeale ütlen õpi kasutama See viskab sulle kasvõi akna ette windowsis jne.

                                Comment

                                Working...