*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #256
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Live üritustel isiklikult tahaksin näha vanu tuttavaid foorumi nägusid kui suvalisi ühe posti vendi, kes peale igat biiti tahavad kakelda.
    See peaks olema umbes kaks rida reeglitesse. Palju lihtsam. Käitumiskord peaks niikuinii paigas olema.

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #257
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
      s6itsid punnvõrriga kraavi we?
      punnivõrriga kraavi sõidust surma saada on väga võimalik
      *autoõnnetus

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #258
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Mõlemad lõigud on olulised. Teisest saavad kõik aru, kes ikka tahab mingeid võlgnikke enda sekka. Loodetavasti on see nii ka kirja pandud, et sellised saab klubist välja visata.

        Samas esimene lõik on veidram, sest see on Eesti suurim, aktiivseim ja, noh, ütleme siis ka, et parim pokkerifoorum. Seega loogiline on, et klubi ja foorum oleks omavahel tihedalt seotud. Loogiline oleks ka see, kui see klubi sooviks, et iga foorumi liige oleks nende liige, sest ühisnimetaja ja huvi on sama.

        Siinkohal pole küsimus, et kas peab saatma ID-kaardi koopia ja 10 krooni või ID-kaardi koopia ja 100 krooni, vaid veel mingites lisatingimustes (soovitajad, peab möngima X-arv tunde kuus, pidame ennast vähemalt poolprofiks jms). Miks seda vaja on? Kui ma foorumiga ühinen, siis ma ühinen huvist pokkeri vastu, mitte ei pea tõestama, et ma juba äss olen ja seda loogikat te vast ikka muutma ei tõtta.

        Seega tuleks vaadata, et miks on foorum teistest parem ja kanda seda julgelt üle klubilisse ossa ning üheks selgeks plussiks on kindlasti suurus ja seeläbi nii sisu kui ka teatud mõttes võim. Et nüüd klubi puhul hakata suurust piirama ja kasvuks takistusi looma, siis see tundub sama nutikana kui ... ah, mis võrdlusi siin ikka tuua.
        Me vist räägime mööda või saame valesti aru. Too hetkeline süsteem, kus ainukesteks tingimusteks on dokumendi koopia + raha on täiesti mööda süsteem ja mille peamine eesmärk on kasvatada klubi suurust. Üldises mõttes on see väga hea süsteem, sest mida rohkem on klubides rahvast, seda suurem on ETPF ja seda rohkem on ETPF'il sõnaõigust.

        Hetkese trendi põhjal kasvavad klubid kõik suhteliselt võrdse kiirusega ja järjekord oli (võin eksida):
        PokkeriKool
        PokkeriProd
        PokerNews
        All-Linn
        Insomnia

        Kõik esimesed 3 olid suhteliselt võrdsete liikme-arvudega.

        Aga kui nüüd vaadata foorumi statistikat siis ca. 60% liikmetest on käinud siin foorumis ära ja võtnud omale klubi liikme staatuse. Ometi saatsin neile kõigile emaili (vähemalt selle, mis klubi liikme ankeedis on). Seega 40% liikmetest on täiesti kadunud ja siin foorumis ei käi või käivad üliharva. Nendest 60%-endist võtavad alafoorumis sõna ehk pooled või üle poolte.

        Seega ma ei näe mõtet neil "tühjadel" kohtadel ja nii tekitada omale lisatööd. Mingeid selliseid piiranguid ala. "pead olema poolproff või mängima X tundi " ei tule, never ei tule ja tõenäoliselt ei ole mõtet ka tõsta liikmemaksu aga tahaks tulevikus välistada just need mitte aktiivsed kasutajad või kasutajad, kellega on eelnevalt olnud palju probleeme (õnneks neid viimaseid väga vähe).

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #259
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Me oleme arutanud ja kuna tahaks tulevikus rohkem kvaliteedile rõhku panna, siis massid ei ole olulised.

          Meil on mitmeid plaane, foorumiga jne, väiksema seltskonnaga, kellel huvid ja sihid paigas saame palju rohkem ära teha.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #260
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Sass Vaata postitust
            punnivõrriga kraavi sõidust surma saada on väga võimalik
            *autoõnnetus
            me r22gime bikedest ja sa hakkad auto6nnetusest r22kima?:O

            2 eri asja vmt?:O

            arvasin et sa bikega ikka pauku pannud, et nii r22gid, aga nujah...

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #261
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              vahet pole sõitmine on sõitmine

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #262
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                WOW, kui sa nii ütled:)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #263
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  TrioBetis alustasin 6max laudu ja lauas üks vend sitting out. Tuli fish ja mängisin ning vahepeal liitus ka neljas mängija, kes mitu korda tahtis mängu tulla aga ei tulnud. Sel juhul button jäi ikka fishi peale (mitu korda jutti) ning ma pidin BB-lt ise esimesena käima.

                  Jube hea oleks nii kokkumängu teha, kui sõber sitting out ja mängib täpselt nii, et sa kogu aeg button :)

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #264
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    WOW, kui sa nii ütled:)
                    mis sa arvad et kui autoga ei tohi kihutada siis bikega v'id v:D rofl... ok mai vaidle suga.. pole mõtet

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #265
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      mis sa arvad et kui autoga ei tohi kihutada siis bikega v'id v:D rofl... ok mai vaidle suga.. pole mõtet
                      Bikega on palju kergem surma saada, kui autoga.

                      Comment

                      • ceni
                        Jube Noob
                        • Feb 2010
                        • 110

                        #266
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Bikega on palju kergem surma saada, kui autoga.
                        seda enam on bikega niimoodi linnas kihutamine idiootsus

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #267
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Reeeede :D

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #268
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Tõenäoliselt nimi PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmeskond peab oma massiga iseloomustama sõna PokkeriPro või vähemalt selle ligilähedast tähendust.
                            amatööridele kohta pole

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #269
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              ma lähen hydrotilti, kui sõidan 1st class rongiga tlnasse ja vagunisse tulevad mitmed noor-emad oma aastaste lastega, kes karjuvad ja nutavad terve tee...FFS

                              oleks noor-emad siis soliidsed milfid...OBV MITTE:D

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #270
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                ma lähen hydrotilti, kui sõidan 1st class rongiga tlnasse ja vagunisse tulevad mitmed noor-emad oma aastaste lastega, kes karjuvad ja nutavad terve tee...FFS

                                oleks noor-emad siis soliidsed milfid...OBV MITTE:D
                                sa ju balla sa peaksid autoga tlna minema :D

                                Comment

                                Working...