*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #196
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Varsti daal 6 eeku ja prodel raha 2x vähem :(

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #197
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      krt peaks aasta lõpuks oma mp konto tegema € aga sellega nii palju jama et kole siis peab hakkama kõigi tubadega kah jändama et muutsin mp konto aadressi ära

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #198
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        krt peaks aasta lõpuks oma mp konto tegema € aga sellega nii palju jama et kole siis peab hakkama kõigi tubadega kah jändama et muutsin mp konto aadressi ära
        1 korra muutsin juba EEK->USD, see oli nii räige juramine, nüüd peab EURiga ka uuesti tegema, siiick

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #199
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          krt peaks aasta lõpuks oma mp konto tegema € aga sellega nii palju jama et kole siis peab hakkama kõigi tubadega kah jändama et muutsin mp konto aadressi ära
          neil joppas kes tegid MB eekides.. autochange to EUR :P

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #200
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Sass Vaata postitust
            neil joppas kes tegin MB eekides.. autochange to EUR :P
            See on suht soliidne uudis siis, siis saan vana konto lihtsalt avada =)

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #201
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Ja mida see sassike muudab, kui pokkeritoas on sul dollarikonto?

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #202
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Ja mida see sassike muudab, kui pokkeritoas on sul dollarikonto?
                kysi seda nende käest kes muuta tahavad.. mul ausalt öeldes kama... 1 konto dollar teine EEK/EUR

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #203
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                  See on suht soliidne uudis siis, siis saan vana konto lihtsalt avada =)
                  aa ses suhtes et mu kõige esimene konto oli kah eekides :)

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #204
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    Ja mida see sassike muudab, kui pokkeritoas on sul dollarikonto?
                    Pokerstarsist ja ka full tildist saad välja kanda € ja kulud on kindlasti väiksemad kui MP hakkab sul neid convertima. Lisaks kui ma kasutan MP kaarti siis hakkavad ehk liialt röövima

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #205
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      mis selles halba on kui mul on konto USDis? teen pokkerisaitidesse sissekandeid USDides, mingeid teenustasusid ei kaasne... kui aga mõni urkasait eurisid ei tunnista siis sealt eur -> usd konvertimisel läheb küll teenustasu..

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #206
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Ja tellige kõik MB krediitkaardid, siis saab vähemalt müntidest hoiduda

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #207
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          Pokerstarsist ja ka full tildist saad välja kanda € ja kulud on kindlasti väiksemad kui MP hakkab sul neid convertima. Lisaks kui ma kasutan MP kaarti siis hakkavad ehk liialt röövima
                          Huvitav palju need kulud erinevad?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #208
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            mis selles halba on kui mul on konto USDis? teen pokkerisaitidesse sissekandeid USDides, mingeid teenustasusid ei kaasne... kui aga mõni urkasait eurisid ei tunnista siis sealt eur -> usd konvertimisel läheb küll teenustasu..
                            Sissekanded pohhui aga näiteks FTP-st saad valida valuuta, milles välja kannad. Ei ole ka mingeid teenustasusid vms. kui kannad USD to USD aga kui kunagi tahad telekat, burksi või reisile minna siis pead tahest tahmata USD to EUR konverteerima. Siit läheb küll pappi maha.

                            Kui MB/Neteller on Eurodes ja eestis ka uuest aastast EUR siis maksad poes MB/Neteller (MB-s ei ole kindel) kaardiga ning teenustasu on täpselt null. Väga mugav viis IMO.

                            Muidugi võid panka kanda omas valuutas aga väliskande pealt peaks ka raha maha minema + kulub aeg (netellerisse FTP-st tuleb tunniga, panka päev - stars sama kiire) ning litsentsita tubades võid tekitada omale ebamugavusi (õnneks ei ole juhtumeid kuulnud aga parem on karta kui kahetseda).

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #209
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Peab vist siis 2 kaarti tegema MB-ga ajaks $$$ asju ja Netelleriga €€€ asju.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #210
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                kusjuures ma jusht selle pärast MB kaarti ei kasuta, et haige süsteem, kui mu MB kaart on muus valuutas kui see milles ma poes maksan, siis läheb vahendustasu.. maitea, mul swedis/sampos/sebis igalpool kroonid, aga kui välismaal olles krediitkaardiga maksan ükskõik mis rahas on mul täpselt null teenustasu.

                                Comment

                                Working...