Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
kuulge erakorraline arstiabi on kõigile tasuta. Kiirabisse minnes tuleb maksta see 50 kr ja kõik. Arstide koodeks vms, ei tohi jätta inimest hätta.
kuulge erakorraline arstiabi on kõigile tasuta. Kiirabisse minnes tuleb maksta see 50 kr ja kõik. Arstide koodeks vms, ei tohi jätta inimest hätta.
ATM ainult 150 punni täna ja olen 30. kohal.
Comment