*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Platinum
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 248

    #466
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    kuulge erakorraline arstiabi on kõigile tasuta. Kiirabisse minnes tuleb maksta see 50 kr ja kõik. Arstide koodeks vms, ei tohi jätta inimest hätta.

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #467
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Ja seal muidugi makstakse ilusti küsimata kõik kallimad protseduurid kinni, kui neid peaks olema ja raha pärast ei küsita ? :)

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #468
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Kui I liiki diabeetikul (mis ohustab eelkõige noori inimesi ja ise seda ära hoida ei saa) pole tervisekindlustust, siis kulub soodustuseta ravimite ja veresuhkru mõõtmise soodustusega ribade peale juba rohkem kui 20k aastas. Rääkimata sellest, et soodustusega ribadest ei jätku ühele endast hoolivale diabeetikule ehk ~15-20k tuleb aastas veel ise juurde plekkida.

        Well kõik haigused ei nõua erakorralist ja kiiret ravi, aga kui seda mitte ravida, siis tagajärjed on karmid... kui seda haigust kontrolli all ei hoia, siis otseselt kohe midagi ei juhtu, aga 99% tõenäosusega saad endale mingisuguse tõsise tüsistuse (jääd nt. pimedaks, neerud ja organid läbi vms) üsna kiiresti ja siis saad riigilt ka töövõimetuse ja ravikindlustuse. Easy.
        Last edited by Pahvak; 08.11.10, 10:05.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Platinum
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 248

          #469
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          no mingit vähki või asja nad sul ravima ei hakka vast jah aga kui autoavarii pärast seljaopp vaja teha on, siis makstakse kõik kinni muidugi. Isegi eestis ilma kindlustuseta olnud 4 aastat. Kõik asjad sai kiirabis aetud:D nt. kopsupilt, vereproovid kui seagripp oli, 50 eeki. Pahkluust pilt ja sidumine, 50 eeki.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #470
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Tervis on küll asi, mille nimelt ei tasu koonerdada.

            ps: kui end tuttava juurde min palgaga tööle registreerida, siis tuleb iga kuu ca 2000 kulutus maksude näol.
            Last edited by Godspeed_EJ; 08.11.10, 10:14. Põhjus: arvutusviga

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #471
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Võimalus ka FIE-ks registreerida end, aastane sots maks ligi 17 000.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #472
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                Võimalus ka FIE-ks registreerida end, aastane sots maks ligi 17 000.
                Päeva kild, füüsilisest isikust ettevõtja = pokkeripro

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #473
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  LOL :D,


                  Kas keegi oskab öelda, kui suured on osades välisriikides nö "pokkeri" maksud ? Paljudki suured live-prod ju oma kodakondsust vahetanud lihtsalt huvitab, et kui suur see % siis küll on ?

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #474
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                    LOL :D,


                    Kas keegi oskab öelda, kui suured on osades välisriikides nö "pokkeri" maksud ? Paljudki suured live-prod ju oma kodakondsust vahetanud lihtsalt huvitab, et kui suur see % siis küll on ?
                    eastgate oli kuuldavasti üle poole Wsopi võidust maksudeks maksnud, Taanis siis

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #475
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                      Päeva kild, füüsilisest isikust ettevõtja = pokkeripro
                      No võib naljakas tunduda, aga haigekassa saamiseks hea asi ju. FIE-d võivad ükskõik millega tegeleda, ei pea ainult lehmi kasvatama ja piima müüma.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #476
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        eastgate oli kuuldavasti üle poole Wsopi võidust maksudeks maksnud, Taanis siis


                        ma ei tea, kus ma seda infot kuulsin, aga imo oli ta just enne FT-d ennast UK-sse sisse kirjutanud, et mitte maksta.....

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #477
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          ma ei tea, kus ma seda infot kuulsin, aga imo oli ta just enne FT-d ennast UK-sse sisse kirjutanud, et mitte maksta.....
                          Bad beat of the year: The Danish government wants 73% of Peter Eastgate's WSOP winnings.

                          Peter Eastgate won $9,152,416 in the 2008 WSOP Main Event, but the question is how much of it he will get to keep.

                          Denmark has strict taxation rules for poker winnings - Eastgate has to pay 45% in taxes on winnings up to approximately $520 000 and 75% on the rest (over $8.5 million). The end result will be $6.6 million in taxes, if the Danish government gets what it wants.

                          Eastgate moved to England shortly after reaching the Main Event final table to protect his future winnings, but it's doubtful whether that will be accepted by the authorities.

                          Oh well, $2.5 million it still a lot of money for a 22-year-old Danish young-gun...



                          Ehk siis wtf juhtus, fail uudis :D






                          /
                          Out of the $32,731,585 collected prize pool that was distributed to the final nine players, about $14,793,416 went to governments from around the world.

                          woooooooooooooooooooooooooooooooooooow

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #478
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Jou piipõl. Pole ammu hangind siin.
                            Anyway. Ajan bankrolli kokku ja avastasin sellise asja.
                            Lükkan spoilerisse igaksjuhuks :P

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Vot siis. Loodan, et kurja selle postiga kellegile ei teinud. Imho on see hea võimalus cashi veits teha, või kellel sellest puudu pole see saab lihtsalt Väärt stuffi. Edu igatahes.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #479
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              GTFO!!!

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #480
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                haters gonna hate ..

                                Comment

                                Working...