Mis teeksid kui Omanik on ret?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pwndre
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 214

    #46
    Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

    Algselt postitas STFU Vaata postitust
    mingi inimene tuleb sinujuurde ja viskab su uksetaha? jõusaali soovitaks minna..
    retard??? ah et naisele lased lõuga ?, mentidele ka? vaata kui sul lepingut pole siis lihtsalt kutsutakse mendid ja visatakse ukse taha vähe oled elanud jõujunn

    Comment

    • pwndre
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 214

      #47
      Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

      codecci kui maksad igakuu ilusti siis pole probleemi, pikendage lepingut,

      Aga jah hirmutasin omaniku maksuameti+mendiga ja sain asjad ilusti kätte pold mingit võsapetsi vaja.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #48
        Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

        here we go,
        anyway
        imo kui ise lahendust ei tea siis jah küll ment aitab

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #49
          Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

          Tore kuulda

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #50
            Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

            Algselt postitas pwndre Vaata postitust
            retard??? ah et naisele lased lõuga ?, mentidele ka? vaata kui sul lepingut pole siis lihtsalt kutsutakse mendid ja visatakse ukse taha vähe oled elanud jõujunn
            No naisterahva puhul oleksin ma lihtsalt edasi istunud ja mente oodanud. Siis oleksid sina oma loo rääkinu ja korteriomanik oma loo ning imo vähemalt selle viimase öö oleksid kohe kindlasti seal rahulikult maganud.

            Comment

            • STFU

              #51
              Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

              Algselt postitas pwndre Vaata postitust
              retard??? ah et naisele lased lõuga ?, mentidele ka? vaata kui sul lepingut pole siis lihtsalt kutsutakse mendid ja visatakse ukse taha vähe oled elanud jõujunn
              oleksid võinud enda teada jätta, et see naine on... nüüd kõik teavad, et sind viskas mingi naine kodunt välja...

              Comment

              • muki
                Räme Fish
                • Jul 2010
                • 15

                #52
                Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                Algselt postitas STFU Vaata postitust
                oleksid võinud enda teada jätta, et see naine on... nüüd kõik teavad, et sind viskas mingi naine kodunt välja...
                See on kindlasti väga häbiväärne kui su üüritud korter kuulub naisele :,d

                Comment

                • STFU

                  #53
                  Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                  Algselt postitas muki Vaata postitust
                  See on kindlasti väga häbiväärne kui su üüritud korter kuulub naisele :,d
                  mitte see ei ole häbiväärne, vaid see et sind visatakse kodunt välja ja seda teeb naine... (jõudu kasumata)

                  peab päris nutikas ja julge poiss olema

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #54
                    Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                    Algselt postitas STFU Vaata postitust
                    oleksid võinud enda teada jätta, et see naine on... nüüd kõik teavad, et sind viskas mingi naine kodunt välja...
                    OT küll aga naisi on igasuguseid:

                    Maarjamaa tulevased rammumehed, värisege – taevasse on tõusmas uus täht! Eesti kõige tugevam naine Lilian Palu sünnitas poja, keda paljunäinud arstidki tõeliseks vägilaseks nimetasid.


                    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=350798

                    Comment

                    • pwndre
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 214

                      #55
                      Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                      Algselt postitas STFU Vaata postitust
                      mitte see ei ole häbiväärne, vaid see et sind visatakse kodunt välja ja seda teeb naine... (jõudu kasumata)

                      peab päris nutikas ja julge poiss olema
                      Kas sa ei saa aru, et kui ta kutsub mendid ja ütleb, et ma rikkusin ala lepingu tingimusi siis mind visatakse sealt lihtsalt välja, hea kui mingit paragrahvi ei saa, elu ei ole nii lilleline, mul pole mingit lepingut ega midagi ette tuua, tal on enda korteri paberid olemas.

                      Aga no see on minu arvamus lihtsalt, et mendid viskaksid välja, pole elutarkust jõudnud veel palju koguda, et teaks.

                      edit: aaaaa see oled sina STFU, niisama nokid ?
                      Last edited by pwndre; 01.11.10, 08:21.

                      Comment

                      • pwndre
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 214

                        #56
                        Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                        ma valisin lihtsalt lihtsama tee, kuna olin kindel, et saan asjad tagasi, mida ma ka saingi, ei ole vaja mentidega jaurata pole ise päris puhas poiss ka

                        Comment

                        • STFU

                          #57
                          Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                          Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                          Kas sa ei saa aru, et kui ta kutsub mendid ja ütleb, et ma rikkusin ala lepingu tingimusi siis mind visatakse sealt lihtsalt välja, hea kui mingit paragrahvi ei saa, elu ei ole nii lilleline, mul pole mingit lepingut ega midagi ette tuua, tal on enda korteri paberid olemas.

                          Aga no see on minu arvamus lihtsalt, et mendid viskaksid välja, pole elutarkust jõudnud veel palju koguda, et teaks.

                          edit: aaaaa see oled sina STFU, niisama nokid ?
                          ma ei noki, ega taha midagi halba....küsisid arvamust, andsin enda oma

                          Comment

                          Working...