Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?
retard??? ah et naisele lased lõuga ?, mentidele ka? vaata kui sul lepingut pole siis lihtsalt kutsutakse mendid ja visatakse ukse taha
vähe oled elanud jõujunn
Algselt postitas STFU
Vaata postitust
vähe oled elanud jõujunn
Comment