Üürisin korterit ilma lepinguta, Omanik ütles et nüüd tuleb uus üürnik ja järgmisest kuust tõmbad jeebet(sest olin ~8 kuu jooksul seal paar korda lärmi teind) Otsustasin, et no okei, aitäh et 15päeva ette teatasid ja korraldasin seal väikse tralle kuni kella 23ni kahel päeval, siis helistas omanik ja ütles, et reede tõmbad jeebet, mina vastasin talle no olgu mis siis ikka, tegelikult ilmus see ret neljapäeva õhtul korterisse ja võttis mu võtmed ja viskas ukse taha, ütles et tuleksin reedel asjadele järgi. Mis mul siis teha oli, kuna lepingut ka polnud tegin minekut läpakate ja seljas olevate riietega.
Nüüd asi selline, et omanik ei taha mind näha ei vasta kõnedele ja ei taha mu asju ( laud telekas mikrouun kitarrid jne jne ) tagasi anda. Loodan et saab nüüd kokku, kuna lubas saada kokku ja mingid asjad(ma eeldan et riided) tagastada. Aga no ta venitab juba 3 päeva.
Aga tahaks enda uude korterisse ikka mikrouuni ja telekat ja igatsen kitarre ka.
Ei taha kuulda postitusi ala "oleksid pidanud seda tegema"
Ootaksin vastuseid et Mida teie ette võtaksite?
Nüüd asi selline, et omanik ei taha mind näha ei vasta kõnedele ja ei taha mu asju ( laud telekas mikrouun kitarrid jne jne ) tagasi anda. Loodan et saab nüüd kokku, kuna lubas saada kokku ja mingid asjad(ma eeldan et riided) tagastada. Aga no ta venitab juba 3 päeva.
Aga tahaks enda uude korterisse ikka mikrouuni ja telekat ja igatsen kitarre ka.
Ei taha kuulda postitusi ala "oleksid pidanud seda tegema"
Ootaksin vastuseid et Mida teie ette võtaksite?
aga jah, menti minnes jõuab ta need asjad sealt ära viia ja ütleb et pole neid näinud või ütleb, et tema omad w/e.
Comment