Mis teeksid kui Omanik on ret?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pwndre
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 214

    #1

    Mis teeksid kui Omanik on ret?

    Üürisin korterit ilma lepinguta, Omanik ütles et nüüd tuleb uus üürnik ja järgmisest kuust tõmbad jeebet(sest olin ~8 kuu jooksul seal paar korda lärmi teind) Otsustasin, et no okei, aitäh et 15päeva ette teatasid ja korraldasin seal väikse tralle kuni kella 23ni kahel päeval, siis helistas omanik ja ütles, et reede tõmbad jeebet, mina vastasin talle no olgu mis siis ikka, tegelikult ilmus see ret neljapäeva õhtul korterisse ja võttis mu võtmed ja viskas ukse taha, ütles et tuleksin reedel asjadele järgi. Mis mul siis teha oli, kuna lepingut ka polnud tegin minekut läpakate ja seljas olevate riietega.

    Nüüd asi selline, et omanik ei taha mind näha ei vasta kõnedele ja ei taha mu asju ( laud telekas mikrouun kitarrid jne jne ) tagasi anda. Loodan et saab nüüd kokku, kuna lubas saada kokku ja mingid asjad(ma eeldan et riided) tagastada. Aga no ta venitab juba 3 päeva.

    Aga tahaks enda uude korterisse ikka mikrouuni ja telekat ja igatsen kitarre ka.

    Ei taha kuulda postitusi ala "oleksid pidanud seda tegema"
    Ootaksin vastuseid et Mida teie ette võtaksite?
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #2
    Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

    Mina läheks menti ,kui korteri omanik ei taha sul lubada oma asju kätte saada. Iseenesest on see justkui vargus. Kui sa seal 8 kuud elasid, siis usun ,et majanaabrid saavad ka tunnistada ,et sa seal tõepoolest elasid.

    Comment

    • pwndre
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 214

      #3
      Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

      No ma saaks tõestada kasvõi sellele, et maaklerile kandsin maakleritasu ja seal kirjas mille eest.

      Aga ma kardan, et menti minnes ei näe ma oma asjadest und ka.
      see võimalus jääb viimaseks õlekõrreks.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

        Muidugi mine menti. Miks sa kardad, et asju enam ei näe? jätad midagi rääkimata?

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #5
          Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

          Algselt postitas pwndre Vaata postitust
          No ma saaks tõestada kasvõi sellele, et maaklerile kandsin maakleritasu ja seal kirjas mille eest.

          Aga ma kardan, et menti minnes ei näe ma oma asjadest und ka.
          see võimalus jääb viimaseks õlekõrreks.
          Wat?

          Loomulikult mine esimese asjana politseisse ja anna asjale ametlik käik.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #6
            Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

            Aga võttes arvesse, et ta ametlikult ei ole üürinud seda korterit, kas siis mitte omanik ei saaks ka politseis tagasi ajada, et need asjad on tegelikult tema omad ja mina seda tüüpi ei teagi vms... ? Või ma eksin.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

              ja siis tahab maksuamet ka oma osa saada ilmselt omanikult :D?

              Comment

              • kvaliteet
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 122

                #8
                Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                Võsapets. Tundub et tulemused on kiiremad kui ükskõik mistahes teiste instatnside puhul.

                Comment

                • KeRRRt
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 774

                  #9
                  Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                  pole ka midagi targemat pakkuda peale politsei

                  Comment

                  • pwndre
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 214

                    #10
                    Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                    maksuametiga juba plaanis hirmutada aga jah, menti minnes jõuab ta need asjad sealt ära viia ja ütleb et pole neid näinud või ütleb, et tema omad w/e.
                    Ja see jääb viimaseks õlekõrreks nii või naa, menti saab alati minna, ennem üritaksin muud moodi.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #11
                      Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                      Kõigepeale asjadele ametlik käik ja kui see ei mõju, siis tulevad muud moodused.

                      Alati kõige lihtsam/odavaim lahendus, kui endal midagi varjata pole.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                        No siis löö uks maha, vii asjad minema ja helista omanikule, et paneks uue luku.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #13
                          Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                          Kui uus jorss on sees, siis mine ukse taha, peksa ust nii kaua kuni lahti tehakse, kui ei tehta, tulevad mendid ja siis saad avalduse kirjutada.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #14
                            Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                            Mis see ret tähendab?

                            Comment

                            • pwndre
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 214

                              #15
                              Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Mis see ret tähendab?
                              ret = retard

                              Comment

                              Working...