Re: bisnessteema
:) Ei ütleks, et selline sait iseenesest oleks jalgratas, mis üritaks kõike korraga teha, pigem oleks see ühe sama asja eri tahud, mille täitmiseks ei peaks olema vaja iga kord ~viite lehte surfata ja siis ka kehva tulemusega jääda. Tean väga hästi, et sarnaseid erinevaid appe arendatakse kõikjal, aga minu arust oleks selline kooslus just õige töötav asi.
See GOOG ja FB lause oleks võinud tõepoolest ära jääda, kuigi ega nemadki alustanud 200 ja 50 BUSD mcap'iga...
Ei ürita siinkohas rohkem kaitsta enda ideed, see oli lihtsalt paaritunnine improviseeritud ajurünnak IT teemadel peale Social Networki vaatamist :D Pole mul mingit plaani ega kavatsust sellega.
:) Ei ütleks, et selline sait iseenesest oleks jalgratas, mis üritaks kõike korraga teha, pigem oleks see ühe sama asja eri tahud, mille täitmiseks ei peaks olema vaja iga kord ~viite lehte surfata ja siis ka kehva tulemusega jääda. Tean väga hästi, et sarnaseid erinevaid appe arendatakse kõikjal, aga minu arust oleks selline kooslus just õige töötav asi.
See GOOG ja FB lause oleks võinud tõepoolest ära jääda, kuigi ega nemadki alustanud 200 ja 50 BUSD mcap'iga...
Ei ürita siinkohas rohkem kaitsta enda ideed, see oli lihtsalt paaritunnine improviseeritud ajurünnak IT teemadel peale Social Networki vaatamist :D Pole mul mingit plaani ega kavatsust sellega.
Comment