bisnessteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #61
    Re: bisnessteema

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mis puutub marketingi siis fishil on tegelikult suht savi, mis see rb on? Samamoodi toodi 2-2 n2ide, et kui nt sa oled maxnud kuus 2500usd raket, mis on m2rkamatult 2ra voetud ja siis antakse kuu lopus tagasi 1kusd nt, siis tunduks nagu free money tuleb.. Aga kui nt raket ei voeta ja pead kuutasuna maksma 1500usd, siis tunduks see r2meda ebaoiglusena vms:)
    Starsi loyalty systeem mulle meelidb.
    Puhas reklaam siin toas on rb 50% voi rake voetakse v2hem masse pokkeirtoasse ei too.
    Tänapäeval ei tohiks enam mõelda 2003.-2007. aastate näitel, kui keskmisel fishil oli tõesti savi, kui suur on reik. Aga see teadlikkus reigi suurusest on järjest kasvanud ja kõik tõsisemad mängijad tajuvad seda suurepäraselt. Väga hästi tajuvad seda eriti selliste piirkondade nagu Ida-Euroopa ja ilmselt ka paljud Lõuna-Ameerika mängijad, kust on viimastel aastatel massiliselt uusi mängijaid siginenud ja nemad loevad raha palju hoolikamalt kui keskmine USA fish.

    See 1% reigiga ruum ei olekski suunatud kõige suurematele fishidele, samas ka mitte kõige suurematele nosebleederitele ja ülisuure volüümiga grinderitele (nt SNE tasemel Starsis), vaid just keskmisele teadlikule mängijale, kes otsib alternatiivi madalama reigi näol. Selle järele on hetkel kohe kindlasti üsna suur nõudlus, sest kui aus olla, ega turul mingit erilist alternatiivi pole. Oled sunnitud mängima hiigelkõrge reigiga tubades, mis selleks, et saaksid veidigi soodsamad tingimused, teevad sind pikkadeks perioodideks sunnismaiseks.

    “Starsi loyalty systeem mulle meelidb.“
    Mille poolest täpselt ta siis sulle meeldib? :) Mis tasemele seal kuulud? Ja palju sa sellest tegelikult võidad?

    Bronze Star – Equivalent to 8% Rakeback
    Silver Star – Equivalent to 12% Rakeback
    Gold Star – Equivalent to 16% Rakeback
    Platinum Star – Equivalent to 20% Rakeback
    Supernova – Equivalent to 30-40% Rakeback
    Supernova Elite – Equivalent to 50%-60% Rakeback

    1% reigiga toas oleks see sisuliselt 80% RB automaatselt kätte (võrrelduna standard 5% reigiga tubadega), kusjuures ei pea mingit taset täis grindima, mängi siis kui isu on :)

    Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Pokkeritoa tegemine on suurt algkapitali nõudev ja väga kõrge riskitasemega investeering, eriti juhul kui tahetakse luua "pokkerituba nagu iga teist". See võis olla hea idee aastal 2002, kuid hetkel võiks edu olla loota vaid siis, kui suudetaks teha midagi "täiesti erilist". PKR on tõepoolest üks hea näide.
    Seni ongi enamik uusi üritajaid kõrbenud põhjusel, et tahetakse vägisi pakkuda "pokkerituba nagu iga teist". Tundub, et see 5% reik on nagu aamen kirikus kõigi jaoks :) Ja siis teine kivinenud arusaam, et online pokkerituba peab välja nägema otseselt nagu koopia live-kasiino pokkerilauast. Kõik need totrad kujunduselemendid, et vastavat muljet luua, kirjud vaibad, toolid ja mingid ülitobedad inimfiguurid, nii et kõik peab olema jõle särav, fläsh ja kitš. Starsi ja Full Tildi kiire tõusu üheks põhjuseks oligi mugavam mängukeskkond, nad tabasid ära, et saab ka teistsuguse kujundusega. PKR leidis küll oma nišši vahepeal, aga nüüd on nemad ka stoppama jäänud, sest tõsiseid mängijaid mingi kribu-krabuga ei tõmba.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #62
      Re: bisnessteema

      erplander, aga cap? Kui capi ei muuda siis $5/$10+ mängijate jaoks suurt vahet pole.

      Ja Starsi loyalty süsteem on imo hea saidi jaoks, siin foorumis isegi paljud võtnud eesmärgiks Starsis SuperNovaks teha kuigi FullTildis võimalik saada põhimõtteliselt sama boonus juba liitudes. Inimestele meeldib selliseid eesmärke teha, mingile tasemele jõuda.

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #63
        Re: bisnessteema

        No aga boonust saad sa ju ikka veel lisaks pakkuda. Arvestad makstud 1% reigist mingi osa veel punktideks ning selle arvelt teed depoboonuse :)

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #64
          Re: bisnessteema

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          erplander, aga cap? Kui capi ei muuda siis $5/$10+ mängijate jaoks suurt vahet pole.

          Ja Starsi loyalty süsteem on imo hea saidi jaoks, siin foorumis isegi paljud võtnud eesmärgiks Starsis SuperNovaks teha kuigi FullTildis võimalik saada põhimõtteliselt sama boonus juba liitudes. Inimestele meeldib selliseid eesmärke teha, mingile tasemele jõuda.
          Ei tohiks olla probleemi mingid capid ka panna.

          Eks igaühele oma. On neid kes on rahul Starsiga ja on palju neid, kes pole rahul, aga valikute puudusel lepivad sellega, mis on.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #65
            Re: bisnessteema

            Just uurisin Äripäeva Rikaste Top 500, pokkeri downswingid pole ikka midagi võrreldes ärimeeste downswingidega... Mõned näited:

            2007 -> 2010
            Armin Karu: #1 4200M -> #30 688M
            Jüri Mõis: #120 253M -> #285 95M
            Tiina Mõis: #56 549M -> #79 329M

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #66
              Re: bisnessteema

              Karu kukkus liialt gämboolerdama

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #67
                Re: bisnessteema

                Kas pokkerimaastikul kartellikokkuleppeid ei ole? Usun et sellisel juhul crushitakse miski uuenduslik väikese reigiga tuba koha mättasse. Raske uskuda, et mõni geenius varem sellise idee peale pole tulnud.

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #68
                  Re: bisnessteema

                  lol, kuidas seda mättasse crushimist ette kujutad? Seda küll ei maksa karta, PayNoRake'i pole näiteks keegi crushinud, tegutsevad vist mõnda aega juba :) Kuigi jah, ega nad suurt ei erinegi teistest, reik on neil ikka standard 5%, muudest puudustest rääkimata.

                  Tegelikult keegi lihtsalt ei julge tulla täiesti iseseisva ruumina välja tänapäeval enam, arvatakse et nagunii on turg täiesti välja kujunenud ja pole enam lootustki. Üksikud uued tulijad üritavad vaid võrgustike kaudu. Viimane suurem üksiküritaja oligi T6 Poker 2008. a esimesel poolel ja nüüd kõik kardavadki samasugust läbikukkumist. 5% reigiga pole tõesti enam võimalik turgu hõivata, aga väiksemaga (1%-2% reigiga) küll. Keegi lihtsalt ei usu, et väiksem reik on suur võimalus...

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #69
                    Re: bisnessteema

                    Võtke eneti soft. Umbes T6e kanti asjandus.

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #70
                      Re: bisnessteema

                      Algselt postitas erplander Vaata postitust
                      lol, kuidas seda mättasse crushimist ette kujutad? Seda küll ei maksa karta, PayNoRake'i pole näiteks keegi crushinud, tegutsevad vist mõnda aega juba :) Kuigi jah, ega nad suurt ei erinegi teistest, reik on neil ikka standard 5%, muudest puudustest rääkimata.
                      Monopoolsetel ettevõtetel on ju tohutult suur võim, eks see asi käib igas suuremas ärivaldkonnas nii. Ei ma usu et see asi nii lihtne on kui välja paistab. kuigi eks julge hundi rind on rasvane
                      Last edited by makz; 27.10.10, 02:52.

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #71
                        Re: bisnessteema

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        Võtke eneti soft. Umbes T6e kanti asjandus.
                        ülimalt kahtlase mulje jättis see EnetPoker sait ja paistab et tegu on ka mingi võrgustikuga, kuhu kuulub hulk ülitotakate nimedega (nt KGB Poker Club, Poker Star One, Pinocchio Poker, Full Tilt One Poker, Poker UTG, TiltaoPoker Club) liikmes-saite/partnereid ja seega on ilmselt kasulik neist kaugele hoida. Vähemalt Pokerscout neid ei träki üldse.

                        Kus muidu ise kokku puutusid sellega, oled mänginud kuskil nende keskkonnas? Võiks ise ka proovida, kui tõesti T6 sarnast midagi, aga ei usu hästi siiski.
                        Last edited by erplander; 27.10.10, 03:17.

                        Comment

                        • makz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 428

                          #72
                          Re: bisnessteema

                          Uurisin ka seda EnetPokeri lehte, tundub et nad tegelevad siiski vist ainult platvormi müügiga? Suht solid asi tundub olevat.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #73
                            Re: bisnessteema

                            chekkasin yhte enetpokeri skinni. Midagi hullu esmapilgul n2ha polnud(8 lauda tulid nobedalt lahti).Moned lauad olid ka juba m2ngus. Samas see suht uus asi ka. Natuke meenutab t6-e.
                            Samas need skinnide nimed on kyll suht naljakad. Yks yritab j2ljendada isegi fulltiltONE. Ime et veel POKERSTARS1 pole:)
                            Last edited by privador; 27.10.10, 10:04.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #74
                              Re: bisnessteema

                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              ülimalt kahtlase mulje jättis see EnetPoker sait ja paistab et tegu on ka mingi võrgustikuga, kuhu kuulub hulk ülitotakate nimedega (nt Poker Star One)
                              close enough : D

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #75
                                Re: bisnessteema



                                Äriidee ka Eestis ?

                                Comment

                                Working...