Re: bisnessteema
Tänapäeval ei tohiks enam mõelda 2003.-2007. aastate näitel, kui keskmisel fishil oli tõesti savi, kui suur on reik. Aga see teadlikkus reigi suurusest on järjest kasvanud ja kõik tõsisemad mängijad tajuvad seda suurepäraselt. Väga hästi tajuvad seda eriti selliste piirkondade nagu Ida-Euroopa ja ilmselt ka paljud Lõuna-Ameerika mängijad, kust on viimastel aastatel massiliselt uusi mängijaid siginenud ja nemad loevad raha palju hoolikamalt kui keskmine USA fish.
See 1% reigiga ruum ei olekski suunatud kõige suurematele fishidele, samas ka mitte kõige suurematele nosebleederitele ja ülisuure volüümiga grinderitele (nt SNE tasemel Starsis), vaid just keskmisele teadlikule mängijale, kes otsib alternatiivi madalama reigi näol. Selle järele on hetkel kohe kindlasti üsna suur nõudlus, sest kui aus olla, ega turul mingit erilist alternatiivi pole. Oled sunnitud mängima hiigelkõrge reigiga tubades, mis selleks, et saaksid veidigi soodsamad tingimused, teevad sind pikkadeks perioodideks sunnismaiseks.
“Starsi loyalty systeem mulle meelidb.“
Mille poolest täpselt ta siis sulle meeldib? :) Mis tasemele seal kuulud? Ja palju sa sellest tegelikult võidad?
Bronze Star – Equivalent to 8% Rakeback
Silver Star – Equivalent to 12% Rakeback
Gold Star – Equivalent to 16% Rakeback
Platinum Star – Equivalent to 20% Rakeback
Supernova – Equivalent to 30-40% Rakeback
Supernova Elite – Equivalent to 50%-60% Rakeback
1% reigiga toas oleks see sisuliselt 80% RB automaatselt kätte (võrrelduna standard 5% reigiga tubadega), kusjuures ei pea mingit taset täis grindima, mängi siis kui isu on :)
Seni ongi enamik uusi üritajaid kõrbenud põhjusel, et tahetakse vägisi pakkuda "pokkerituba nagu iga teist". Tundub, et see 5% reik on nagu aamen kirikus kõigi jaoks :) Ja siis teine kivinenud arusaam, et online pokkerituba peab välja nägema otseselt nagu koopia live-kasiino pokkerilauast. Kõik need totrad kujunduselemendid, et vastavat muljet luua, kirjud vaibad, toolid ja mingid ülitobedad inimfiguurid, nii et kõik peab olema jõle särav, fläsh ja kitš. Starsi ja Full Tildi kiire tõusu üheks põhjuseks oligi mugavam mängukeskkond, nad tabasid ära, et saab ka teistsuguse kujundusega. PKR leidis küll oma nišši vahepeal, aga nüüd on nemad ka stoppama jäänud, sest tõsiseid mängijaid mingi kribu-krabuga ei tõmba.
Algselt postitas privador
Vaata postitust
See 1% reigiga ruum ei olekski suunatud kõige suurematele fishidele, samas ka mitte kõige suurematele nosebleederitele ja ülisuure volüümiga grinderitele (nt SNE tasemel Starsis), vaid just keskmisele teadlikule mängijale, kes otsib alternatiivi madalama reigi näol. Selle järele on hetkel kohe kindlasti üsna suur nõudlus, sest kui aus olla, ega turul mingit erilist alternatiivi pole. Oled sunnitud mängima hiigelkõrge reigiga tubades, mis selleks, et saaksid veidigi soodsamad tingimused, teevad sind pikkadeks perioodideks sunnismaiseks.
“Starsi loyalty systeem mulle meelidb.“
Mille poolest täpselt ta siis sulle meeldib? :) Mis tasemele seal kuulud? Ja palju sa sellest tegelikult võidad?
Bronze Star – Equivalent to 8% Rakeback
Silver Star – Equivalent to 12% Rakeback
Gold Star – Equivalent to 16% Rakeback
Platinum Star – Equivalent to 20% Rakeback
Supernova – Equivalent to 30-40% Rakeback
Supernova Elite – Equivalent to 50%-60% Rakeback
1% reigiga toas oleks see sisuliselt 80% RB automaatselt kätte (võrrelduna standard 5% reigiga tubadega), kusjuures ei pea mingit taset täis grindima, mängi siis kui isu on :)
Algselt postitas Maheaatom
Vaata postitust
Comment