bisnessteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #46
    Re: bisnessteema

    Huvitav kuhu see T6 soft ja platvorm j2i? Ostaks 2ra:)
    Soft oli toesti hea.

    Aga see reik mida voetakse on toesti haige. Imestan, et turg pole ise, seda regulaeerinud

    Osalus maksis 10 kr, selleks tuli saata sms, aga tore sms-e vahendav firma arvas, et nemad peavad saama igalt saadetud sms-ilt 50% (!) ehk 5 kr
    lol samah2sti oleks voinud moni kaupmees oelda cherry kuttidele, et piisab teile 10 eegfist kyll voucheri pealt, et meil niigi brutomarginaal 50% vms...
    Last edited by privador; 23.10.10, 08:07.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #47
      Re: bisnessteema



      Siin Priit tombiga intervjuu

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #48
        Re: bisnessteema

        Algselt postitas erplander Vaata postitust
        See sait on jah ülimadala trafficuga ja ülipasa softiga ning tänu väiksele liiklusele on pea võimatu seda 100% reikbäkki teenidagi (selleks peab maksma üle $220 reiki):

        Rake daily from $0 to $25.00 = RAKEBACK 50%
        Rake daily from $25.01 to$50.00 = RAKEBACK 55%
        Rake daily from $50.01 to$75.00 = RAKEBACK 60%
        Rake daily from $75.02 to$100.00 = RAKEBACK 65%
        Rake daily from $100.01 to$125.00 = RAKEBACK 70%
        Rake daily from $125.01 to$150.00 = RAKEBACK 75%
        Rake daily from $150.01 to$175.00 = RAKEBACK 80%
        Rake daily from $175.01 to$200.00 = RAKEBACK 85%
        Rake daily from $200.01 to$210.00 = RAKEBACK 90%
        Rake daily from $210.01 to$220.00 = RAKEBACK 95%
        Rake daily from $220.01 = RAKEBACK 100%

        Ei usu, et garanteeritud rahaga turnad on ainus ja peamine võimalus uut ruumi promoda.
        Näiteks T6 ilmselt häviski osaliselt tänu sellele, et püüdis liiga palju igasuguseid GTD turnasid pakkuda. Samas soft oli neil üks parimaid ja kui nad näiteks reklaaminuks selle asemel end madalama reigiga toana, oleksid kokkuvõttes palju edukamad olnud. Eks selle toa puhul olid ka muud probleemid (omanik gämbles suure osa rahasid maha), aga üldiselt oleks selline soft + selline võimas reklaamikampaania nagu T6 tegi + madal reik taganud kindla edu.
        Tell me more :)

        Aga muidu hea idee ja ise ka selle peale mõelnud, et miks sellist tuba ei ole. Ei pea just 1% ja 2% olema, 2.5% oleks juba väga hea (ning ärme mõistlikku capi unusta, praegusest mingi 2x väiksemad capid näiteks ka)! Ja mingi Starsi taoline boonussüsteem võiks ka jääda, inimestele meeldib igasuguseid eesmärke seada, nagu SuperNova jne.

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #49
          Re: bisnessteema

          Privador, turg ei reguleeri sul siin kahjuks suurt miskit, tegemist on oligopoliga :)

          Suurem osa mängijatest on pealegi fishid ning ega neid see väga ei kõiguta. Regularide jaoks on RB veidi leevendavam faktor, aga thats about it. Kui tõsisemaks arutluseks läheks, siis ma tahaks heameelega kampa lüüa.

          Võtame playtechist softi ja reklaamime ainult 2+2's :) PKR oli ju ka uudne lahendus ja algul vist ainult playmoney. Kaua läks aega, et võrku traffic tekkis pärast real money avanemist?

          Ja millised on pokkerikliendi püsikulud? serverirent + support? Olen Bloombergist ja CNBCst aegajalt näinud, et päris mitmed pokkeritoad teevad seal reklaami, seega suht korralik meediaeelarve fishide meelitamiseks
          Last edited by EGERT; 23.10.10, 19:34.

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #50
            Re: bisnessteema

            Algselt postitas EGERT Vaata postitust
            Privador, turg ei reguleeri sul siin kahjuks suurt miskit, tegemist on oligopoliga :)

            Suurem osa mängijatest on pealegi fishid ning ega neid see väga ei kõiguta. Regularide jaoks on RB veidi leevendavam faktor, aga thats about it. Kui tõsisemaks arutluseks läheks, siis ma tahaks heameelega kampa lüüa.

            Võtame playtechist softi ja reklaamime ainult 2+2's :) PKR oli ju ka uudne lahendus ja algul vist ainult playmoney. Kaua läks aega, et võrku traffic tekkis pärast real money avanemist?

            Ja millised on pokkerikliendi püsikulud? serverirent + support? Olen Bloombergist ja CNBCst aegajalt näinud, et päris mitmed pokkeritoad teevad seal reklaami, seega suht korralik meediaeelarve fishide meelitamiseks
            Soft võtab igakuist tasu, mis ei ole just väike summa

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #51
              Re: bisnessteema

              Võtame playtechist softi ja reklaamime ainult 2+2's :) PKR oli ju ka uudne lahendus ja algul vist ainult playmoney. Kaua läks aega, et võrku traffic tekkis pärast real money avanemist?
              võtame softi?
              reklaam 2+2? kes kurat tahaks mängida ainult 2p2eridega?
              PKR pani reklaamile robustsed summad alla..

              muidugi kui paar miljardit investeerida saaks saidi paari kuuga juuksma aga see ei tee sellest ikkagi +EV projekti.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #52
                Re: bisnessteema

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                võtame softi?
                reklaam 2+2? kes kurat tahaks mängida ainult 2p2eridega?
                PKR pani reklaamile robustsed summad alla..

                muidugi kui paar miljardit investeerida saaks saidi paari kuuga juuksma aga see ei tee sellest ikkagi +EV projekti.
                miljardid on imo ikka kõvasti üle pingutatud .. ning ükski projekt ei peagi sul kuuga kasumit teenima hakkama ...

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #53
                  Re: bisnessteema

                  Nimetage üks pokkerituba, mille algkapital oli "paar miljardit".

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #54
                    Re: bisnessteema

                    Uh, "võtame softi" all ei mõelnud ma kindlasti seda, et läheme ja võtame, aga mitte see pole teema. Mingite summade väljakarjumine ausaltöeldes ei aita kedagi, kõigevähem morjendab selline asi ettevõtlike inimesi. Lääneriikides on levinud arusaam, et kui äri esimesel aastal kasumisse jõuab, on tegemist ülikõva asjaga...

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #55
                      Re: bisnessteema

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Nimetage üks pokkerituba, mille algkapital oli "paar miljardit".
                      miljard oli lambi näide.
                      mis ma tahtsi öelda oli et obv saab saidi käima ja suure mängijaskonna sebida.
                      aga see ei tähenda et see firma kunagi plussi jääks.

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #56
                        Re: bisnessteema

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Tell me more :)

                        Aga muidu hea idee ja ise ka selle peale mõelnud, et miks sellist tuba ei ole. Ei pea just 1% ja 2% olema, 2.5% oleks juba väga hea (ning ärme mõistlikku capi unusta, praegusest mingi 2x väiksemad capid näiteks ka)! Ja mingi Starsi taoline boonussüsteem võiks ka jääda, inimestele meeldib igasuguseid eesmärke seada, nagu SuperNova jne.
                        T6 omaniku skämmi kohta:
                        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...2&postcount=32
                        ja seal paremal ülanurgas siis link kogu teema kohta.

                        Ja usun, et reik peaks just 1-2% olema, kõrgem "doesn't make that much difference". Kui see on 2,5% või kõrgem, siis peavad muud asjad turul läbilöömiseks olema super-tasemel, eriti soft. 2,5% reigiga pead ilmselt ikkagi pakkuma mingeid boonuseid ja võibolla ka reikbäkki, aga 1% reigiga ei pea midagi sellist tegema, reklaamidki end puhtalt ülimadala reigi läbi. 2,5% reik ei pane Starsi Platinum/Supernova mängijaid mujale kolima, sest läbi kaudse reikbäki teeb see sama välja, 1% reik paneks neid juba tõsiselt mõtlema (eriti neid, kes ehk igakuiselt ei viitsi mingit taset täis grindida). 1% reik oleks neile juba arvestatav võit.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #57
                          Re: bisnessteema

                          Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                          Privador, turg ei reguleeri sul siin kahjuks suurt miskit, tegemist on oligopoliga :)

                          Suurem osa mängijatest on pealegi fishid ning ega neid see väga ei kõiguta. Regularide jaoks on RB veidi leevendavam faktor, aga thats about it. Kui tõsisemaks arutluseks läheks, siis ma tahaks heameelega kampa lüüa.

                          Võtame playtechist softi ja reklaamime ainult 2+2's :) PKR oli ju ka uudne lahendus ja algul vist ainult playmoney. Kaua läks aega, et võrku traffic tekkis pärast real money avanemist?

                          Ja millised on pokkerikliendi püsikulud? serverirent + support? Olen Bloombergist ja CNBCst aegajalt näinud, et päris mitmed pokkeritoad teevad seal reklaami, seega suht korralik meediaeelarve fishide meelitamiseks
                          Playtechi soft on kräpp. Ka muude võrkude softid on saast. Ainsad heal tasemel softid ongi olnud põhjaläinud ruumidest T6 Poker'il (sama softi vist kasutas varem Mansion) ja WPT Online'l. Hetkel tegutsevatest on hea soft vaid 3 suurimal ruumil, kõigil muudel kräpp. Läbilöömiseks on vaja head softi, see on vältimatu.

                          Kulude osas on omajagu kallis rahade liigutamine läbi eri pankade/krediitkaartide ja e-rahakottide. Reklaami jaoks leiab ka muid soodsaid kanaleid lisaks 2+2'le.

                          Pokkerikliendi püsikulud iseenesest ei ole väga ulmelised, isegi kui tegu oleks eraldi ruumiga, mitte võrgustikku kuuluvaga. Üldiselt võibki sellise ürituse puhul võrgustikud unustada, sest nende omanikud nagunii ei laseks mingi dumping-reigiga ruumil ühineda. Mõned üliväiksed võrgud ilmselt laseksid, aga nendes pole nagunii liiklust, nii et see ei annaks midagi.
                          Last edited by erplander; 23.10.10, 22:11.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #58
                            Re: bisnessteema

                            Sellega olen erplanderiga nous, et soft on oluline.
                            peale starsi, ft tundub ylej22nud suht crap olema? merge soft meeldis ka

                            Huvitav palju soft maksaks?
                            marketing on ikka ilmselt koige raskem

                            Sellega olen ka nous, et nn skinil teha pole motet. Sa soltud ikka vorgustiku pomodest ja pead nende m2ngureegleid t2itma ja kaudselt oled ikka mingi affelite r2mps. Samas iseseisev soft teha...hmmz see vist on v2ga kallis-ei taha moeldagi selle peale. Kergem, ehk oleks osta seda monelt pohjal2inud pokkeritoalt?


                            Mis puutub marketingi siis fishil on tegelikult suht savi, mis see rb on? Samamoodi toodi 2-2 n2ide, et kui nt sa oled maxnud kuus 2500usd raket, mis on m2rkamatult 2ra voetud ja siis antakse kuu lopus tagasi 1kusd nt, siis tunduks nagu free money tuleb.. Aga kui nt raket ei voeta ja pead kuutasuna maksma 1500usd, siis tunduks see r2meda ebaoiglusena vms:)
                            Starsi loyalty systeem mulle meelidb.
                            Puhas reklaam siin toas on rb 50% voi rake voetakse v2hem masse pokkeirtoasse ei too.

                            PS Kui kellegil on mingi hea idee olen alati ideedele avatud nii jougu kui rahaga.
                            1mileuri kraabiks pokkerikomuun kyll kokku nt.
                            Last edited by privador; 24.10.10, 12:28.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #59
                              Re: bisnessteema

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              a.
                              1mileuri kraabiks pokkerikomuun kyll kokku nt.
                              U serious!?!?

                              See pokkerikomuun siin? Ma ei tea kas mina elan kuskil teises maailmas või on sinul roosad prillid ees.

                              Comment

                              • Maheaatom
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 958

                                #60
                                Re: bisnessteema

                                Pokkeritoa tegemine on suurt algkapitali nõudev ja väga kõrge riskitasemega investeering, eriti juhul kui tahetakse luua "pokkerituba nagu iga teist". See võis olla hea idee aastal 2002, kuid hetkel võiks edu olla loota vaid siis, kui suudetaks teha midagi "täiesti erilist". PKR on tõepoolest üks hea näide.

                                Ilmselgelt on kõik pokkeritoad mõeldud eelkõige ikka tavamängijale, mitte pokkeriprofile. Eeskätt müüb ikkagi idee ja lahendus, mitte mingi rakebacki suurus. Millel põhineb Starsi edu? Kes on Eesti tuntuim pokkerimängija - Martin Müürsepp või Janar Kiivramees?

                                Comment

                                Working...