Re: bisnessteema
Huvitav kuhu see T6 soft ja platvorm j2i? Ostaks 2ra:)
Soft oli toesti hea.
Aga see reik mida voetakse on toesti haige. Imestan, et turg pole ise, seda regulaeerinud
lol samah2sti oleks voinud moni kaupmees oelda cherry kuttidele, et piisab teile 10 eegfist kyll voucheri pealt, et meil niigi brutomarginaal 50% vms...
Huvitav kuhu see T6 soft ja platvorm j2i? Ostaks 2ra:)
Soft oli toesti hea.
Aga see reik mida voetakse on toesti haige. Imestan, et turg pole ise, seda regulaeerinud
Osalus maksis 10 kr, selleks tuli saata sms, aga tore sms-e vahendav firma arvas, et nemad peavad saama igalt saadetud sms-ilt 50% (!) ehk 5 kr
Comment