Re: bisnessteema
Sa tahad v2ita, et noored ajasid kaupmeestele k2rbseid p2he, et saada soodsaid diile?
Minu arust juba resto 50%ale millest 300 voucherist l2heb veel 100-150 eeku vahendajale tundub suht uskumatu?
Kui mina alustaks sellise 2riga, siis tunnistan, et ei suudaks kaupmehi 2ra r22kida...
Sa tahad v2ita, et noored ajasid kaupmeestele k2rbseid p2he, et saada soodsaid diile?
Minu arust juba resto 50%ale millest 300 voucherist l2heb veel 100-150 eeku vahendajale tundub suht uskumatu?
Kui mina alustaks sellise 2riga, siis tunnistan, et ei suudaks kaupmehi 2ra r22kida...

Comment