bisnessteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #31
    Re: bisnessteema

    Sa tahad v2ita, et noored ajasid kaupmeestele k2rbseid p2he, et saada soodsaid diile?
    Minu arust juba resto 50%ale millest 300 voucherist l2heb veel 100-150 eeku vahendajale tundub suht uskumatu?

    Kui mina alustaks sellise 2riga, siis tunnistan, et ei suudaks kaupmehi 2ra r22kida...

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #32
      Re: bisnessteema

      nonii andke nou kuda miljard2riks saada:P

      rate on tehtud, cv online tehtud, sms laen tehtud, sendioksjon tehtud, mis edasi?

      Endale mingid nipsasjakesed ka huvi ei paku. Pigem see mingi nisitoode, kus healjuhul saad bensuraha kaetud:P

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #33
        Re: bisnessteema

        netiturundus mujale. vaata www.warriorforum.com

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #34
          Re: bisnessteema

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          nonii andke nou kuda miljard2riks saada:P

          rate on tehtud, cv online tehtud, sms laen tehtud, sendioksjon tehtud, mis edasi?

          Endale mingid nipsasjakesed ka huvi ei paku. Pigem see mingi nisitoode, kus healjuhul saad bensuraha kaetud:P
          hakka naistele erootilist massaaži pakkuma

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #35
            Re: bisnessteema

            pokkerituba imho on(oli) ka v2ga geniaalne 2riplaan.

            Lollid netisportlased(lol) taovad omavahel kaarte ja maja votab igast jaotusest raket
            Suht hea rahamasin peaks mainima

            Samas olen ma aru sanaud, et hea 2riidee toimib ahnusel voi siis edevusel

            rate.ee, facebook, twitter on edevuse esindajad
            Koik rahaga seotud 2rid on pm ahnusel tuginevad

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #36
              Re: bisnessteema

              Ripi Naxeri idee ära - pokkerituba kus botid on lubatud.

              //Legaalselt lubatud, mitte nagu praegustes pokkeritubades, kus on selge sõnaga ToS'is öeldud, et need on illegaalsed, aga tuba pigistab silma kinni.

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #37
                Re: bisnessteema

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Sa tahad v2ita, et noored ajasid kaupmeestele k2rbseid p2he, et saada soodsaid diile?
                Minu arust juba resto 50%ale millest 300 voucherist l2heb veel 100-150 eeku vahendajale tundub suht uskumatu?

                Kui mina alustaks sellise 2riga, siis tunnistan, et ei suudaks kaupmehi 2ra r22kida...
                Mitte väga noored ja mitte väga kärbseid, aga üldiselt jah. Nad müüvad üldiselt tooteid, millel on väga kõrge brutomarginaal. S.t. müüja saab mahult anda suurt alet. SPA-d, restoranid jms teenuseärid peamiselt. Ettevõtte jaoks on seal lisaks käibelisale ka tasuta reklaaam. FYI, toitlustusasutuse puhul peetakse heaks tulemuseks, kui söögi-joogi omahind kokku jääb 15-18% vahele käibest. (s.t. brutomarginaal 82-85%). Üle 20% on juba ohumärk. Seega kui Zebra saab ka iga 500 kroonise letihinnas voucheri eest 100 krooni, siis nad on kasumis. Tõenäoliselt oleks nad ka 50 krooniga break-even. Lisaks ostavad väga paljud täishinnaga sealt juurde. Ja väga paljud tulevad teinekord tagasi. Kui sa sellise value proposali kellelegi veenvalt esitad, siis ta peaks olema loll, kui ta seda ei võta. Vaata kasvõi tasuta meediakajastust, mida Zebra saanud on.

                Obv. ei saa sa Selveri vouchereid müüa, aga see ongi nende tüüpide üks edu alus - nad leiavad tooted, mida saab sellise soodustusega pakkuda.

                Minu jaoks pole cherry.ee midagi müstilist. Tüüpidel on lihtsalt hea execution ja väga hea marketing sinna juurde. Ja mõelda, et kõik paremad ideed on ära võetud, on pehmelt üteldes pessimistlik :)

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #38
                  Re: bisnessteema

                  Samas netiturg ikka yllatab. Miski pole kindel, positsioonid voivad muutuda
                  Yahoo Altavista jms tulid enne googlet. Altvistast pole midagi kuulda, H22buv Yahoo otsib kosilasi, kes ta yle votaks

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #39
                    Re: bisnessteema

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Samas netiturg ikka yllatab. Miski pole kindel, positsioonid voivad muutuda
                    Yahoo Altavista jms tulid enne googlet. Altvistast pole midagi kuulda, H22buv Yahoo otsib kosilasi, kes ta yle votaks
                    Internetis toimuvad asjad kiirelt jah. Orkut oli mõni aeg tagasi siinmail #1 social network. Suri ca. 6 kuuga täielikult. Rate.ee numbrid on ca. 50% all võrreldes paari aasta tagusega jne. Ja see on kõik siiski kasvav turg, lihtsalt tegijad vahetuvad.

                    Comment

                    • pafka666
                      IP Olümspi
                      • Jul 2009
                      • 429

                      #40
                      Re: bisnessteema

                      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                      ma ei viitsind artiklid läbi lugeda aga kunagi olen veits sellesama cherry.ee kohta uurinud. tundud, et tegemist on heade müügiinimestega (keda on eestis äärmiselt vähe) ning nad suudavad 'kaupmeestele' korralikult mütsi pähe tõmmata.

                      sendioksjoni kloonid jms ei ole mingi äri. eduka 'bisnessi' töölepanemiseks on vaja ikkagi millegipoolest samas valdkonnas tegutsevates konkurentidest eristuda. vastasel juhul oled oma äriga vare või hiljem perses, kõige lihtsam näide ongi sendioksjonid või ka näiteks 'kinnisvaraärimehed'.
                      Peab eristuma?? Et kui ma teen kummitöökoja siis peaks töölistele rehvi velje pealt mahasaamiseks mingit teist tehnikat õpetama?? Olulisem on hoopis siinkohal turundus . Cherry inimesed on võtnud ihtsalt olemasoleva idee ja sellega teinud turundusime.
                      Võrdled sendioksjonit ja kinnisvaraäri?? Järelikult pole sul aimu ei ühest ega teisest ärist. Kinnisvaraäri on minu nägemusel jätkuvalt väga kasumlik äri ja sendioksjon juba eos surnud idee. Ei viitsi siin jahuda aga kui keegi tahab siis kinnisvara teemal võin anda paar head tipi.

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #41
                        Re: bisnessteema

                        Väga edukas näide lihtsast koopiast on ka näiteks qzone, mis oli lihtne facebooki koopia aga teenis koos tencent-iga juba 2008 sama palju kui facebook järgmisel aastal teenib.
                        Cherry kiirelt hiina turule?

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #42
                          Re: bisnessteema

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          pokkerituba imho on(oli) ka v2ga geniaalne 2riplaan.

                          Lollid netisportlased(lol) taovad omavahel kaarte ja maja votab igast jaotusest raket
                          Suht hea rahamasin peaks mainima
                          Online pokkeri turul oleks täiesti olemas nišš pokkeritoale, kes pakuks teenust märksa väiksema reigiga kui hetkel oligopoolses seisundis olevad operaatorid: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=253
                          Kogu reigi-teema: http://forumserver.twoplustwo.com/29...y-high-856946/

                          Ma ei saa aru, miks kõik online pokkeritoad arvavad, et ainus viis äri teha on standard 5% reigiga? Miks mitte 1% reigiga või 2% reigiga? 1% reik cashilaudades ja 2% turniiridel oleks täiesti aus protsent, mis maksta onlines mängu korraldajale. Kui järgi mõelda siis hetkel standardiks olevad 5% cashis ja kuni 10% turnatasudena on absurdselt röövellikud. Tänu sellele valitseb hetkel olukord, kus oligopoolsed toad panevad külmalt tasku umbes 80-90% kogu rahast, mis nende kontodele deponeeritakse ja vaid 5-10% mängijatest on long-term winnerid, how sick is that? Selle tõestus on siin: http://www.pokertableratings.com/top-countries

                          Normaalne oleks vastupidine suhe, et toad teeniksid 10-20% sellest, mis käibesse läheb. Ja see oleks täiesti mõeldav 1-2% reigiga.

                          Btw, kui Rootsi riiklik hasartmängumonopol Svenska Spel hakkas pakkuma 2,5% reigiga pokkerit, koguti kuue nädalaga ilma igasuguse reklaamita 70 000 mängijat ja hetkel ollakse samas suurusjärgus kogu Microgamingu võrguga. Aga teenust pakutakse vaid rootsi keeles. Samas mingit reikbäkki ja boonuseid ei pakuta, nii et kokkuvõttes võivad mängijad saada paremaid diile mõningatest 5% reigiga tubadest. Kui aga keegi hakkaks globaalsel turul pakkuma 1-2% reigiga mänge, puuduks igasugune vajadus mingite tobedate reikbäkkide järele.

                          Väga nõus ka järgneva postitajaga: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...3&postcount=40

                          Ühe alternatiivina online pokkeris näeks ka minuti-põhist maksusüsteemi, nt $0.02 iga minuti eest, mis mängija veedab pärisraha cashi- või turniirilauas, see oleks siis ühtne reik kõigile sõltumata taseme suurusest. Miks ei võiks see töötada?

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #43
                            Re: bisnessteema

                            Mind on ka see huvitand. Miks ei ole siiski ükski pokkerituba globaalsele turule tulnud ülimadala reigiga? Kas siin on see garanteeritud turkade teema, millega uusi mängijaid (eelkõige overlay hunte) meelitatakse? Vaatasin näiteks paari affiliate saite, kui RB ei paku, saad affiliatena 30% reigist ja kui pakud, saad 5%.

                            Muidu on olemas selline asi nagu www.paynorake.com, aga pole lähemalt kokku puutunud. Seal on vist see keiss, et mida rohkem reiki maksad, seda suurem on su RB% kuni 100%ni välja. Liiklus võib suht kahtlane olla...

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #44
                              Re: bisnessteema

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              vaevalt, et see delfi tasu cherry tuluga seotud.
                              Jah, see pole käibega ega tuluga seotud, vaid Cherry on lihtsalt liitunud co-saidi lepinguga ja maksvad kindlat kuutasu selle eest Delfile, nagu kõik teised vastavad co-saitide osapooled.

                              Sai ka kunagi (7 aastat tagasi) üht online äriprojekti proovitud Delfi co-saidina pakkuda, aga Eestis on ikka liiga haiged tingimused ja maksud, mida kõike ei osanud isegi ette näha. Tegu oli ühe ennustusmänguga, mille idee sain USA handicapping mängust Survivor: http://contests.covers.com/SportsContests/Survivor/

                              Idee oli selles, et iga päev said teha ühe ennustuse spordisündmuste, ilma, rahakursside vms peale ja kui jõudsid teatud arvu järjestikuste võitudeni, said auhinnaraha. Osalus maksis 10 kr, selleks tuli saata sms, aga tore sms-e vahendav firma arvas, et nemad peavad saama igalt saadetud sms-ilt 50% (!) ehk 5 kr. Neil ka superhea äriidee, lol. Siis muidugi läks veel käibemaks ja ma ei teagi mis maksud veel maha ja kokkuvõttes jäi sellest 10 kr-st võitudeks ja muudeks kuludeks mingi 3 kr. Eks saanuks ka muid maksevõimalusi rakendada, aga siis juba oli algatatud mingi kibestunud mängija kaebuse põhjal selle mängu suhtes uurimine, kas ikka tegu pole hasartmänguga, milleks litsentsi vaja. Siis kehtinud seaduses muidugi polnud online hasartmängude kohta midagi, nii et ei näinud probleemi ja uurimine ka midagi ebaseaduslikku ei leidnud, aga loomulikult polnud neis tingimustes võimalik mängu pakkumisega jätkata.

                              Tuli veel meelde, et üks selline ideebörsi moodi asi tegutses ka tol ajal lühiajaliselt, aga hääbus ka üsna kiiresti. Nimelt sait m6tle.ee, mille idee saadi ilmselt siit või mõnest sarnasest: http://www.newideatrade.com/
                              Last edited by erplander; 23.10.10, 03:22.

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #45
                                Re: bisnessteema

                                Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                                Mind on ka see huvitand. Miks ei ole siiski ükski pokkerituba globaalsele turule tulnud ülimadala reigiga? Kas siin on see garanteeritud turkade teema, millega uusi mängijaid (eelkõige overlay hunte) meelitatakse? Vaatasin näiteks paari affiliate saite, kui RB ei paku, saad affiliatena 30% reigist ja kui pakud, saad 5%.

                                Muidu on olemas selline asi nagu www.paynorake.com, aga pole lähemalt kokku puutunud. Seal on vist see keiss, et mida rohkem reiki maksad, seda suurem on su RB% kuni 100%ni välja. Liiklus võib suht kahtlane olla...
                                See sait on jah ülimadala trafficuga ja ülipasa softiga ning tänu väiksele liiklusele on pea võimatu seda 100% reikbäkki teenidagi (selleks peab maksma üle $220 reiki):

                                Rake daily from $0 to $25.00 = RAKEBACK 50%
                                Rake daily from $25.01 to$50.00 = RAKEBACK 55%
                                Rake daily from $50.01 to$75.00 = RAKEBACK 60%
                                Rake daily from $75.02 to$100.00 = RAKEBACK 65%
                                Rake daily from $100.01 to$125.00 = RAKEBACK 70%
                                Rake daily from $125.01 to$150.00 = RAKEBACK 75%
                                Rake daily from $150.01 to$175.00 = RAKEBACK 80%
                                Rake daily from $175.01 to$200.00 = RAKEBACK 85%
                                Rake daily from $200.01 to$210.00 = RAKEBACK 90%
                                Rake daily from $210.01 to$220.00 = RAKEBACK 95%
                                Rake daily from $220.01 = RAKEBACK 100%

                                Ei usu, et garanteeritud rahaga turnad on ainus ja peamine võimalus uut ruumi promoda.
                                Näiteks T6 ilmselt häviski osaliselt tänu sellele, et püüdis liiga palju igasuguseid GTD turnasid pakkuda. Samas soft oli neil üks parimaid ja kui nad näiteks reklaaminuks selle asemel end madalama reigiga toana, oleksid kokkuvõttes palju edukamad olnud. Eks selle toa puhul olid ka muud probleemid (omanik gämbles suure osa rahasid maha), aga üldiselt oleks selline soft + selline võimas reklaamikampaania nagu T6 tegi + madal reik taganud kindla edu.
                                Last edited by erplander; 23.10.10, 04:16.

                                Comment

                                Working...