Talvine suusa/laua reis Austriasse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #16
    Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

    Olen käinud bussiga Saksamaal. Samamoodi Poolas oli esimene peatus. Väga palju kino sai bussis, siiamaani saab veel naerda (trip oli 4 aastat tagasi)

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #17
      Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

      Bussireis sobib siis, kui ilgelt odav hind on tähtis. Aga siis minna parem Slovakkiasse.
      Austrias on õlle hind ja kohapealne elu niipalju kallim, et see paari-kolme tuhhine võit bussiga ei ole enam eriti määrav.

      Aga tegelt on mõte hea.

      (ja üleüldse soovitaks Sveitsis sellist kohat nagu Zermatt. Tõsine nuts. Saab aasta ringi suusatada. Kes sinna kanti satub, käige ära)

      Comment

      • Booyaka
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 249

        #18
        Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

        Ma ei ole ise küll austrias käinud kuid midagi halba sellekohta ei ole nagu väga kuulnud. Slovakkia kohta aga küll. Slovakkia rajad ei ole näiteks nii heas korras + tõstuki ootejärjekorrad on väga pikad nagu meil kuutsekal Seega austria tundub mõistlikum. Kui sa juba suurt kvaliteeti taga ajad siis prantsumaa on samuti teemaks aga sealnäe mäepileti hind juba on hulgaliselt kallim. Seega austria tundub selline kuldne kesktee ja samas ei usu, et siin väga suuri lumefanatti on kes seda tipp puudrit just taga ajavad. Enamuste jaoks on väike vaheldus mäel hea Nii, et kõik registreerima kellel isu on!

        Ise olen nüüd väikse mõtlemise järel suhteliselt käpp, loodan et rahvast ikka piisavalt tuleb, et reis katki ei jää.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #19
          Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

          2 korda itaalias ja korra norras käinud bussiga :D eks ta oma moodi lõbus ole aga suht kurnav eriti tagasi sõit.

          ahja 2 kroda slovakkias ka käidud bussiga.

          Idee isenesest hea aga peab mõtlema veel :D isutab küll lauatama eriti väljaspool eestit.

          4700 + 3000 mäekad umbes + söök jook 3000 ehk kokku 10-11 k kogu reis

          Comment

          • jott
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 183

            #20
            Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
            2 korda itaalias ja korra norras käinud bussiga :D eks ta oma moodi lõbus ole aga suht kurnav eriti tagasi sõit.

            ahja 2 kroda slovakkias ka käidud bussiga.

            Idee isenesest hea aga peab mõtlema veel :D isutab küll lauatama eriti väljaspool eestit.

            4700 + 3000 mäekad umbes + söök jook 3000 ehk kokku 10-11 k kogu reis
            mäepiletitele kui iga päev sõita läheb kohalikul keskusel 135euri.
            Kui minna teistesse keskustesse ka, siis läheb kallimaks:
            söll 20 km kaugusel
            mayrhofen 70 km kaugusel
            hintertux liustik üle 3000 meetri on 90 km kaugusel

            Comment

            Working...