Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse
Olen käinud bussiga Saksamaal. Samamoodi Poolas oli esimene peatus. Väga palju kino sai bussis, siiamaani saab veel naerda (trip oli 4 aastat tagasi)
Olen käinud bussiga Saksamaal. Samamoodi Poolas oli esimene peatus. Väga palju kino sai bussis, siiamaani saab veel naerda (trip oli 4 aastat tagasi)
Seega austria tundub mõistlikum. Kui sa juba suurt kvaliteeti taga ajad siis prantsumaa on samuti teemaks aga sealnäe mäepileti hind juba on hulgaliselt kallim. Seega austria tundub selline kuldne kesktee ja samas ei usu, et siin väga suuri lumefanatti on kes seda tipp puudrit just taga ajavad. Enamuste jaoks on väike vaheldus mäel hea
Comment