Talvine suusa/laua reis Austriasse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jott
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 183

    #1

    Talvine suusa/laua reis Austriasse

    Ahoi fellow prod.
    Korraldan jaanuari lõpus 22-30. jaanuar 2011 bussireisi Austriasse Niederau-sse mäe peale. 6 ööd kohalikus hotellis(tõstuk 150m hotellist) koos hommiku ja õhtusöögiga, buss koos kahe bussijuhiga ja 2 vahepeatusööd Poolas(minnes ja tulles). Hind ei hõlma endas mäepileteid, need tuleb igaühel kohapealt muretseda.

    Hind: 4700.-

    Kellel huvi on, siis http://www.facebook.com/#!/event.php...57143437649259
    Last edited by jott; 19.10.10, 08:15.
  • Booyaka
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 249

    #2
    Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

    Huvi olemas, sõltub hiljem kas tulen või mitte. Suure tõenäousega olen käpp!

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #3
      Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

      Algselt postitas jott Vaata postitust
      Ahoi fellow prod.
      Korraldan jaanuari lõpus 22-30. jaanuar 2011 bussireisi Austriasse
      Lõpetasin lugemise siit. Ükskõik kui tore seltskond ka ei oleks. Bussireis on enese tapmine. Eriti tagasisõit

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

        Algselt postitas kuco Vaata postitust
        Lõpetasin lugemise siit. Ükskõik kui tore seltskond ka ei oleks. Bussireis on enese tapmine. Eriti tagasisõit
        eelmine aasta sõitsime sõpradega austriasse ja bussis oli väga fun :)
        tartus hakkasime tipsutama. tlnast mäletan üksikuid lõike ja mälu tuli tagasi poolas :)

        jott kunaseks peab raha makstud olema?
        Last edited by variatsioon; 18.10.10, 13:08.

        Comment

        • jott
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 183

          #5
          Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          eelmine aasta sõitsime sõpradega austriasse ja bussis oli väga fun :)
          tartus hakkasime tipsutama. tlnast mäletan üksikuid lõike ja mälu tuli tagasi poolas :)

          jott kunaseks peab raha makstud olema?
          Novembris oleks rahade kogumine. Suure häda korral võib ka detsembris maksta. Aga üldiselt mida varem rahaasjad kokku saab seda parem.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

            ühe otsa võib bussiga sõita, saab rahvaga tuttavaks jms.. aga tagasi peab alati lennukiga tulema..

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #7
              Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

              pole ammu bussiga käinud kuskil kaugemal. kui poolas ööbimine on siis on ju ok, saab juua ja muidu nalja. ja suusatripil pole ka ammu käinud. peab mõtlema.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                Lõpetasin lugemise siit. Ükskõik kui tore seltskond ka ei oleks. Bussireis on enese tapmine. Eriti tagasisõit
                QFMFT

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #9
                  Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  QFMFT
                  omg mis lühendid:D

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    QFMFT
                    Stands for "Quoted for Mother F***ing Truth".

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #11
                      Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      Stands for "Quoted for Mother F***ing Truth".
                      nii palju oskasin ma ise kah googeldada, sellep2rast ütlesingi, et mis lühendid:D

                      Comment

                      • jott
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 183

                        #12
                        Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

                        Serious offtopic, proovime teemal püsida

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          pole ammu bussiga käinud kuskil kaugemal. kui poolas ööbimine on siis on ju ok, saab juua ja muidu nalja. ja suusatripil pole ka ammu käinud. peab mõtlema.
                          meil oli poolas haigelt VIP ööbimiskohad.
                          ca 3-4 korda paremad kui austrias.

                          ja obv poola hotelli baris tahtis üks kohalik poolakas baarmenile pussi anda :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

                            plaan hea, kuid bussisõit on suitsiid :)

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #15
                              Re: Talvine suusa/laua reis Austriasse

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              plaan hea, kuid bussisõit on suitsiid :)
                              kui buss on normaaset rahvast täis siis ei tohiks probleem olla

                              Comment

                              Working...