Re: male
pro ei ole, õppisin esimesed käigud umbes 3 aastat tagasi selgeks, aga üle keskmise kõvaks pean ennast siiski, usun et ennamustele harrastajatele teen siiski ära.
pro ei ole, õppisin esimesed käigud umbes 3 aastat tagasi selgeks, aga üle keskmise kõvaks pean ennast siiski, usun et ennamustele harrastajatele teen siiski ära.
Comment