male

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Simka11
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 61

    #16
    Re: male

    pro ei ole, õppisin esimesed käigud umbes 3 aastat tagasi selgeks, aga üle keskmise kõvaks pean ennast siiski, usun et ennamustele harrastajatele teen siiski ära.

    Comment

    • MagicFriend
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 369

      #17
      Re: male

      oh kammajaa.
      mul vaja miski ActiveX sebida et yldse mangida saaks.
      laheb veel aega tiba, vabandan.

      no ei lasegi ligi. windows ei lase miskit junni aktiveerida kuna ei "usalda tootjat/tundmatu tootja".
      no mis kuradi jama see nyyd on?

      varem pole siukest situatsiooni ette tulnud? any help?
      Last edited by MagicFriend; 07.10.10, 21:31.

      Comment

      • MagicFriend
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 369

        #18
        Re: male

        ajuvabadus kuid ei saagi ligi.
        tegelen asjaga kuid ei oska lubada kui kiirelt lahenduse leian. ehk kulub mitu paeva :) seniks otsi keegi teine kellegi yks partii teha. gl!

        kui korda saan, siis v6tan sinuga kindlasti yhendust partii osas.

        Comment

        • Simka11
          Julm Donk
          • Mar 2009
          • 61

          #19
          Re: male

          ok, teeme nii, pole hullu, eks kunagi järgmine kord teeb siis.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #20
            Re: male

            Valus vorstipidu.

            Kus on female teema?

            Comment

            • MagicFriend
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 369

              #21
              Re: male

              mis vorstid?
              male on nagu seks. orgasm kaib ainult kupu kaudu :)

              igatahes esimese mangu mangisin kellegi tundmatuga, kelle purustasin mehe moodi.
              siis tuli aga meister simka, kes purustas minu :) gg!
              ettevaatust simkaga, tal reiting taitsa laes!

              seega, breakeven paev. all good.

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #22
                Re: male

                Üks hea koht malet mängida on http://www.playok.com/
                Peamiselt poolakad seal.

                Comment

                • MagicFriend
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 369

                  #23
                  Re: male

                  pyhapaevane s6pruskohtumine?

                  ootan vastast!

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #24
                    Re: male

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    http://www.vint.ee/
                    siin saab tasuta mängida erinevaid lauamänge. Tehke konto ära ja mängige mõned partiid. Siis pange reitingud kirja siia. Siin foorumis on vist 2 inimest kes mängivad minust malet paremini.
                    kes teine on?
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #25
                      Re: male

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      kes teine on?
                      Kanza või Kukk, emmal-kummal konto on...

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #26
                        Re: male

                        Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                        pyhapaevane s6pruskohtumine?

                        ootan vastast!
                        Mis kasutajanimi on?

                        Comment

                        • MagicFriend
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 369

                          #27
                          Re: male

                          well, tahad mulle 5 kaiguga ara teha? haha
                          no teeb 1 mangu, mu kasutaja on MaleFun

                          PS! yldiselt v6iksid fishid ka siin teemas marku anda! :D

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #28
                            Re: male

                            imo kanzal pole siin kontot ja kukk väga ka siin ei käi
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • MagicFriend
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 369

                              #29
                              Re: male

                              davai kus oled?
                              prooviks sulle ka korra odaga k6rva surada.
                              mang oleks 2min kaikudega mitte 5 min total

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #30
                                Re: male

                                Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                                well, tahad mulle 5 kaiguga ara teha? haha
                                no teeb 1 mangu, mu kasutaja on MaleFun

                                PS! yldiselt v6iksid fishid ka siin teemas marku anda! :D
                                Ma võin julgelt öelda, et ma olen malefish. Kunagi 5 aastat tagasi või nii õnnestus saada maakonna meistrikatel 14. koht mingi 40 mängija seast, aga Windowsi male kuuendale tasemele enam ära ei tee.

                                Mõne teise malefishiga ma olen loomulikult ka nõus mõned mängud tegema, aga siinse paremikuga ei hakka parem üritamagi :P.

                                Comment

                                Working...