male

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MagicFriend
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 369

    #1

    male

    kunagi ammusel ajal oli vagagi pop mangida teiste chatikaaslastega t6rts malet. kas siis tildi vastu, igavusest, p6nevusest vm p6hjusel.

    aristotep jt. k6va kaega maletajad, halooo?

    olen esimene vabatahtlik.
    andke marku!

    tsek matt!
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: male

    svenza pidi olema maletaja

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: male

      xpeepx on parim maletaja keda ma katsunud olen.

      Comment

      • MagicFriend
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 369

        #4
        Re: male

        tean jah :) aga ta on liiga hea, vahemalt mulle vastaseks.
        ise otsin vastaseks harrastajat. mangin 3x aastas.

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #5
          Re: male

          Keegi polegi veel maininud, et "male on nii 19. sajand"?

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #6
            Re: male

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            svenza pidi olema maletaja
            -EV igatpidi 1 pidi kaotad, teistpidi saad odaga kõrva

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #7
              Re: male

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              -EV igatpidi 1 pidi kaotad, teistpidi saad odaga kõrva
              A

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #8
                Re: male


                siin saab tasuta mängida erinevaid lauamänge. Tehke konto ära ja mängige mõned partiid. Siis pange reitingud kirja siia. Siin foorumis on vist 2 inimest kes mängivad minust malet paremini.

                Comment

                • Simka11
                  Julm Donk
                  • Mar 2009
                  • 61

                  #9
                  Re: male

                  teeme? vint.ee sobiks

                  Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                  kunagi ammusel ajal oli vagagi pop mangida teiste chatikaaslastega t6rts malet. kas siis tildi vastu, igavusest, p6nevusest vm p6hjusel.

                  aristotep jt. k6va kaega maletajad, halooo?

                  olen esimene vabatahtlik.
                  andke marku!

                  tsek matt!

                  Comment

                  • MagicFriend
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 369

                    #10
                    Re: male

                    teeme.
                    ma ka juba vint.ee lehel.
                    vaga p6nev tundub. aga oota tsipa, ma registreerin ara. 10 min parast olen valmis.


                    Kui sisestasite e-posti aadressi (xxxxxxxxxxxxxx) õigesti, saadetakse Teile konto kinnitamiseks e-mail! Konto kinnitamiseks peate avama kirjaga kaasa pandud lingi!
                    NB! Kirja kohale jõudmine võib aega võtta kuni 3 tundi!


                    loodame, et kiri j6uab kohale kiiremini kui 3 tundi..
                    Last edited by MagicFriend; 07.10.10, 21:06.

                    Comment

                    • Simka11
                      Julm Donk
                      • Mar 2009
                      • 61

                      #11
                      Re: male

                      ok, ma simka11 nimega seal sees igastahes :)

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #12
                        Re: male

                        Kas mängu peal ka vaadata saab?

                        Comment

                        • Simka11
                          Julm Donk
                          • Mar 2009
                          • 61

                          #13
                          Re: male

                          saab küll, mine http://www.vint.ee/male/ - vaatamiseks ei pea isegi registeerima

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #14
                            Re: male

                            Niki on kõva maletaja igal juhul.

                            Comment

                            • MagicFriend
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 369

                              #15
                              Re: male

                              see, et railida saab on muidugi vaga kole :D
                              aga mis seals ikka, vedelaks ma ei l66.

                              kasutaja on mul "MaleFun".
                              kohe saab tass teed ka valmis, seega varu veel kannatust paar minutit.

                              simka, ega sa PRO pole?

                              Comment

                              Working...