*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1696
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Minu viimased 180K kätt küll nii sujuvad välja ei näe... Isegi mu lifetime sample 325K ei näe.

    Mõni võib-olla on, sitaks kindlasti mitte.
    PTR on natuke eksitav, sest sealsed graafikud on nn. "timeline" graafikud. Sa võid olla väga väikese winratega aga kui paned väga rämedat volüümi igapäev siis graafik jube sujuvalt tõuseb kuigi tegelikult on üüratud downswingid.

    Näiteks selline: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/timstone

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #1697
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Games BB/100
      $0.5/$1 NLH 0.66
      $1/$2 NLH 1.11
      $2/$4 NLH 1.23
      $3/$6 NLH 1.69

      lol wtf...move up where they respect your raises?

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #1698
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Madalamal kogub VPPsid, kõrgemal bumhundib

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #1699
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by Godspeed_EJ; 23.10.10, 12:52.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #1700
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Lolluse tase teatud inimeste poolt siin foorumis paneb konkreetselt suhu oksendama endale.

            Jah sass, privador ja erplander, need olete teie, plz die.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #1701
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              moneybookersi skype suppordi aadressit oleks hädasti vaja.
              google ei aidanud:I

              ühesõnaga vaja kontakti, meilidele ei vasta nad juba 2 nädalat.
              Last edited by con; 23.10.10, 13:01.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #1702
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Miks sa arvad, et neil skype support on?

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #1703
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Miks sa arvad, et neil skype support on?
                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Helista skypega MB'sse imo. Saab märksa kiiremini oma probleemidele lahendusi kui maili teel. Üldiselt neil on mailiteel ka täitsa rahuldav teenindus, aga foorumist sa vaevalt kuidagi abi saad sellise murega.
                  http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=699

                  ise ütlesid mulle seda...

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #1704
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Võttes arvesse su iseseisvat mõtlemisvõimet ma ütlesin seda selle pärast, et sa mobiiliga UK'sse ei helistaks.

                    Ps. support ei tööta nädalavahetustel

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #1705
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Võttes arvesse su iseseisvat mõtlemisvõimet ma ütlesin seda selle pärast, et sa mobiiliga UK'sse ei helistaks.

                      Ps. support ei tööta nädalavahetustel
                      geez that helps a fcking lot.

                      on neil siis see skype aaress olemas üldse?


                      üleüldse ma kasutasin seda asja esimest korda, tegin lolli vea jh, meili support ei vasta mulle, mida muud ma peaks siis tegema, küsisin abi lihtsalt.
                      katsu oma trollimistega rahulikult võtta.
                      Last edited by con; 23.10.10, 13:11.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #1706
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Con, Skypega on tavatelefonile odavam helistada, kui tavatelefoniga tavatelefonile. Do the math :).

                        //Asi on lihtsalt nii, et sellist asja nagu Skype support pole olemas. Lihtsalt helistad läbi Skype nende tavatelefonile ( nii tuleb odavam ).

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #1707
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas con Vaata postitust
                          geez that helps a fcking lot.

                          on neil siis see skype aaress olemas üldse?

                          katsu oma trollimistega rahulikult võtta.
                          Sorry, aga kas sa teed nalja või. Neil ei ole mingit skype aadressi, millest sa aru ei saa. Esmaspäeval kell 10.05 või 11.05 logi skype'i sisse ja helista nende UK telefoninumbrile.

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Con, Skypega on tavatelefonile odavam helistada, kui tavatelefoniga tavatelefonile. do the math :).
                          Veits liiga rocket science vist.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #1708
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Con, Skypega on tavatelefonile odavam helistada, kui tavatelefoniga tavatelefonile. Do the math :).

                            //Asi on lihtsalt nii, et sellist asja nagu skype support pole olemas. Lihtsalt helistad läbi Skype nende tavatelefonile ( nii tuleb odavam ).
                            thx, mõtlesin, et kohe skype ongi.

                            sorri kui ma ei teadnud, pole skype kogemusi ka eriti.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1709
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              thx, mõtlesin, et kohe skype ongi.
                              Arvestades seda, et sa oled ainuke inimene maailmas kes on teinud pangasisese makse välismaksena, siis mõtlemine ei ole vist su kõige tugevam külg.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #1710
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Arvestades seda, et sa oled ainuke inimene maailmas kes on teinud pangasisese makse välismaksena, siis mõtlemine ei ole vist su kõige tugevam külg.
                                proovisin sisemaksena, reference ei sobinud viitenri kasti. siis tuttav ütles, et välismaksena tuleks teha ja reference selgitusse, proovisin kohe, toimis.

                                olen ajukääbik selle koha pealt tunnistan.

                                Comment

                                Working...