*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • air343
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 50

    #196
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Selline küsimus, kas kahes erinevas pokkeritoas samal ajal mängimine on lubatud? Kuskilt nagu meelde jäänud ,et ei ole aga ei ole kindel.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #197
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Kui need pokkeritoad asuvad samas võrgus, siis ei saa mõlemat clienti avada korraga.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #198
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
        Konks lükatakse naha alt välja uuesti. Siis lõigatakse tangidega kidaga osa ära ja saab kätte konksu.
        Ma ei hakanud ise midagi aretama, konks oli suht sügaval näos kinni. Oleks kuskil mujal olnud siis oleks vast ise välja meisterdanud selle.

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        jõnks aka kida :D?
        Ju vist, pole suuremat sorti kalamees.


        Kalapüügiga tuli üks väike seiklus meelde. Suvel sai laupäeval pidu pandud ja ~5 paiku klubist koju mindud. Tõsine kalapüügi isu tuli peale. Pakkisin siis kogu kraami kokku ja sõitsin rattaga ~2km linnast välja spets kohta. Kohale jõudes oli seal üks vanamees kah. Ajasime juttu ja jõime tema 2L taurust. Kala ei saanud aga täitsa fun oli.
        Last edited by Relamz; 03.10.10, 19:25.

        Comment

        • air343
          Julm Donk
          • Apr 2010
          • 50

          #199
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Kui need pokkeritoad asuvad samas võrgus, siis ei saa mõlemat clienti avada korraga.
          ei ole samas võrgus. tähendab siis ,et tohib mängida erinevas võrgus?

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #200
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Hetkel 30 reganut. Esimene koht €250, II - $150 ja kolmas $100. Algab kell 22:00.
            veits liiale ei lähe nende reklaamidega?

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #201
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              apollos müügil david sklansky pokkeriteooria (eesti keelne), kui kedagi huvitab 199.-
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #202
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                veits liiale ei lähe nende reklaamidega?
                Dunno. Muidu on see RBE adminnidele aga esimest korda avati ka mängijatele. Ise olen neid mänginud ning niisama $50-$200 iga nädal saada ei ole minu arvates liialdus.

                Ma üldiselt vihkan freerolle, mingeid freerollide kampaaniad ma üles ei pana aga kui ma näen, et tõesti võib saada VÄGA kergelt lisaraha omale siis miks mitte teha reklaami.

                Pealegi 99.9999999999% mängijaid, kes toda freerolli mängib ei hakka never-ever mängima kuskil Big Beti pokkeritoas. Seega minu kasu on seal peaaegu olematu.

                Võin ka mitte reklaami teha ja mängida seda 30 mängijaga ,kus 27 on sit out ja teised 2 ei oska ka mängida ning korjan salaja raha ära. Nimesid ma nimetama ei hakka aga olen selliseid vendi küll ja küll näinud. Higistavad suurel overlayga promol pikalt, siis kui endal kullatükid taskus ja promod läbi hakkavad alles rääkima.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #203
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas air343 Vaata postitust
                  ei ole samas võrgus. tähendab siis ,et tohib mängida erinevas võrgus?
                  Imo tohib küll, kui pokkeritoad pole samas võrgustikus. Nt Triobetti ja Unibetti ei saa korraga lahti võtta.



                  E: Kas keegi saaks anda lingi, kus on viimane Eesti Maffia saade üleval?

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #204
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    E: Kas keegi saaks anda lingi, kus on viimane Eesti Maffia saade üleval?
                    +1, ilgelt tahaks näha

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #205
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Kas PKRil ka mingi ametlik teema on?
                      Kui ei ole siis küsin siin, et kas otse panga kaudu ka võimalik depoda on sinna?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #206
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                        Kas PKRil ka mingi ametlik teema on?
                        Kui ei ole siis küsin siin, et kas otse panga kaudu ka võimalik depoda on sinna?
                        PKR'il ametliku teemat ei ole kuna see ei ole eriti populaarne tuba eestlaste seas. Ma ei mäleta aga minuteada eesti pangast sinna deponeerida ei saa.

                        EDIT
                        Krediitkaardiga muidugi saab OBV. Virtuaalkaart ei ole krediitkaart.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #207
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Krediitkaardiga saab väga hästi, virtuaalkaardiga ei saa, moneybookers on ka variant.

                          Comment

                          • mortalvombat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2010
                            • 412

                            #208
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            OK, tänud. Moneybookers on õnneks alati võimalus.
                            Ja kas tõesti PKR on teistest nii palju fishisem, et oleks mõtet mängima minna sinna?

                            Ja miks viruaalkaart krediitkaart ei ole? see ta mõte ongi ju

                            // olin ka freerolli liider vahepeal, nüüd 2 korda riverisse ära tõmmatud aga veel mängus :)
                            Last edited by mortalvombat; 03.10.10, 20:47.

                            Comment

                            • sadakrooni
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 254

                              #209
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Sea bigbeti freerollil praegune chipliider on kasutaja hiilivsalapeer. :(

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #210
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Ma ei oska selle freerolli taset kuidagi kommenteerida. Nagu mängiks mänguraha peale suht...

                                Comment

                                Working...