Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
mint töötab väga hästi mul, kui kusagil urkas netilehte avas 5 minutit, siis pokerstarsis sai isegi kuidagi läbi häda mängida. Ma muidugi 1 laud korraga. Tallinas on 3g ja ühendus täitsa ok.
mint töötab väga hästi mul, kui kusagil urkas netilehte avas 5 minutit, siis pokerstarsis sai isegi kuidagi läbi häda mängida. Ma muidugi 1 laud korraga. Tallinas on 3g ja ühendus täitsa ok.
, mees tunneb asja!!!!
Comment