Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Võid proovida taruvaigu-saialille aerosooliga, see tapab päris tõhusalt pahalasi, aga kui ikka mädane värk juba, siis antibiots ikka kõige kindlam. Endal tekkis kunagi angiini tagajärjel südamelihasepõletik, seega nalja väga ei maksa teha selle haigusega.
Võid proovida taruvaigu-saialille aerosooliga, see tapab päris tõhusalt pahalasi, aga kui ikka mädane värk juba, siis antibiots ikka kõige kindlam. Endal tekkis kunagi angiini tagajärjel südamelihasepõletik, seega nalja väga ei maksa teha selle haigusega.
Comment