ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1186
    Re: ALKOHOL :D



    head veinid(sari), kes on "late harvestist" üle saanud(st ei joo jube magusat).

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1187
      Re: ALKOHOL :D

      Maailmas on levima hakanud uus trend: alkoholi suitsetamine, tänu millele hakkab alkohol paremini pähe ning seejuures on alkoholist saadavate kalorite hulk minimaalne. Arstide sõnul on uus trend väga ohtlik ja võib lõppeda koguni surmaga.

      Paljudel salenejatel on üheks esimeseks sammuks kaalu alandamisel alkoholist loobumine. Et aga alkoholist loobuma ei peaks, on leitud võimalus alkoholi suitsetamiseks, vahendab Medical Daily.

      Noormees Broderic Allen kaotas 36 kilo ning tema suureks sooviks oli oma kehakaal kontrolli all hoida. Nii leidiski ta nö innovaatilise viisi, kuidas alkoholi ka edaspidi tarvitada.

      Seda tehakse mitut moodi: valatakse alkohol pudelipõhja ning pumpamiseks kasutatakse jalgrattapumpa või segatakse alkohol kuiva jääga ning seejärel hingatakse tekkinud aur sisse. Allan ei ole sugugi mitte ainus, kes on seda teed läinud. Alkoholi suitsetamisest on saanud YouTube’i sensatsioon ning paljud kolledži noored on hakanud alkoholi tavapärasele tarvitamisele eelistama just seda moodust.

      Arstid aga hoiatavad, et alkoholi suitsetamine võib põhjustada tõsiseid terviseriske. «Muidu toimub alkoholi metabolism põhiliselt maksarakkudes. Kui seda aga sisse hingata, läheb aur otse kopsudesse ja sealt edasi ajju,» rääkis Caron Treatment keskuse doktor Harris Stratyner.

      Kuna alkohol imendub otse vereringesse, siis on alkoholi suitsetajatel igasuguste komplikatsioonide risk suur. Ollakse oluliselt vastuvõtlikumad nakkushaigustele, samuti võib kergemini tekkida alkoholimürgitus, millega omakorda kaasnevad pikaaegsed terviseprobleemid või koguni surm.

      «Alkoholimürgitusega kaasneb sageli oksendamine, tänu millele saab osa alkoholi organismist välja. Kui alkohol aga otse kopsudesse läheb, siis ei olegi üldse oksendamise võimalust,» märkis Stratyner. Mehe sõnul on uus trend rumal ja väga ohtlik ning selline asi peaks olema kindlasti keelatud.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1188
        Re: ALKOHOL :D

        See pole mingi "uus" trend vaid iidsest ajast teada-tuntud ja palavalt armastatud idiootsus.
        Jutu jätkuks:
        See on shoenice22, keda ma alguses pidasin mingiks veidrikuks, kuid kui olin selle video ära vaadanud, siis sellest vennast sai minu hero. Kui see tõesti tõsi on, mis ta seal väidab, siis respect ja see mida ta teeb on ikka ehe näide sellest, et üks mees võib maailma muuta.
        Last edited by Vandalar; 03.06.13, 22:03.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1189
          Re: ALKOHOL :D



          Avastasin üsna hiljuti. Üks parimaid õllesid üldse, mis ma proovinud olen. Üsna vähestes poodides olen näinud kahjuks, Regalias ja Maximas. Selverites, grossis, säästukas ja rimides küll pole kohanud nt.

          Ideaalne pohmaka ravimiseks hommikul, viisakalt hakkab sarve (5.9 voli).

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1190
            Re: ALKOHOL :D

            Comarketis oli ka nõmmel (seal üldse jõhker valik). Ei mäleta tho kuidas maitses, vist oli ok.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1191
              Re: ALKOHOL :D

              Mustasid lugusid alkoholist ka.

              Dokumentaal 28-aastasest ameeriklasest, kes oli alkohoolik ja soovib minna võõrtusravile. Enne seda on uuringud, et mida alkohol on teinud tema organitega (vihjeks: väga hull) ja kuidas antud noormehe võõrutusravi lõppeb.

              Kindlasti soovitan vaadata kõigil, kes tarbivad alkoholi rohkem kui kaks korda nädalas ja seda suurtes kogustes (nagu mina). Paneb mõtlema enne, kui järgmise pitsi võtad.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #1192
                Re: ALKOHOL :D

                prismas ka salitost, nuts jook

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1193
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Paneb mõtlema enne, kui järgmise pitsi võtad.
                  Käed värisevad juba niivõrd, et klaviatuurile reeglina pihta ei saa ning lased gf-il enda eest kirjutada?

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #1194
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Käed värisevad juba niivõrd, et klaviatuurile reeglina pihta ei saa ning lased gf-il enda eest kirjutada?
                    ... What?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1195
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Mustasid lugusid alkoholist ka.

                      Dokumentaal 28-aastasest ameeriklasest, kes oli alkohoolik ja soovib minna võõrtusravile. Enne seda on uuringud, et mida alkohol on teinud tema organitega (vihjeks: väga hull) ja kuidas antud noormehe võõrutusravi lõppeb.

                      Kindlasti soovitan vaadata kõigil, kes tarbivad alkoholi rohkem kui kaks korda nädalas ja seda suurtes kogustes (nagu mina). Paneb mõtlema enne, kui järgmise pitsi võtad.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Räägib vend, kes minuga eile nii rängalt tinti pani!

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #1196
                        Re: ALKOHOL :D

                        Elustaks teemat väheke. Kasteel Donker on õlu mida rüübates nägu naerule tõmbub. Pärast sööki magustoidu asemel või pika ja eduka tööpäeva lõpetuseks ei kujuta midagi paremat ette. Orikafännidele vastunäidustatud!

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1197
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Elustaks teemat väheke. Kasteel Donker on õlu mida rüübates nägu naerule tõmbub. Pärast sööki magustoidu asemel või pika ja eduka tööpäeva lõpetuseks ei kujuta midagi paremat ette. Orikafännidele vastunäidustatud!
                          enda isiklik lemmar on kirsi oma.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1198
                            Re: ALKOHOL :D

                            :D

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1199
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              :D
                              Leidsid õige teema ka üles ikka :)

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #1200
                                Re: ALKOHOL :D

                                1 kuu ja 5 päeva alcohol-free ja "going stronk" seni

                                Alkoholi osakonna võiks toidupoodidest ära kaotada.

                                Comment

                                Working...