ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #151
    Re: ALKOHOL :D

    Vabandan enda rumalust, pidasin jah vahuveine silmas, aitäh

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #152
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas -andres-
      Kurat, see teema siin nagu väike delikatess nurgake. Loe ja pane vaid kõik kõrva taha. Mul emal kodus meeletult igasuguseid veine, ostetud nii Eestist, toodud välismaalt, saadud kingiks jne. Peaks uurima mida tal leidub ja siis ka mingi parema ära proovima.
      Siiamaani on veinikogemus piirdunud enamjaolt koduveini lürpimisega, sest eriti veini maitsest ei hooli.
      Veinide kohta saan teha varsti preflop tabeli, siis hea lihtne tulistada, kui vajadus on ;D

      Comment

      • virx747
        Grinder
        • Nov 2008
        • 751

        #153
        Re: ALKOHOL :D

        Tulin just Põltsamaalt, kus lossis oli korraldatud veinitehase degusteerimine. Ma jätaks kõik Põltsamaa veinid kommenteerimata (kuigi poolkuivad õuna ja mustsõstra lauaveinid on võibolla teinekord mõnele välismaalasest tuttavale isegi huvitav kogemus).

        Enda jaoks oli aga positiivne avastus Eesti esimene vahuvein "Fest". Jahutatult täiesti super jook. Kohapeal müüdi 50 eegu eest.
        Julgen soovitada.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #154
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas Tigrano
          Martini Asti meeldib kindlasti ja odavamatest REYMOS, mis on ka suht hea. Shampustest aga Mummmmmmmmmmm
          Mulle meeldib Martini Asti juba sellepärast, et teda müüakse ilusas hõbedases karbis ja seda on kuradi hea igalepoole külakostiks kaasa võtta, kui mingi soliidsem olemine mõne tüdruku juures. Ja maitseb tõesti hästi, vähemalt minu maitsemeele järgi :P.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #155
            Re: ALKOHOL :D

            ajate veel jooma(j2lle) siin oma jutuga

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #156
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas -andres-
              Mulle meeldib Martini Asti juba sellepärast, et teda müüakse ilusas hõbedases karbis ja seda on kuradi hea igalepoole külakostiks kaasa võtta, kui mingi soliidsem olemine mõne tüdruku juures. Ja maitseb tõesti hästi, vähemalt minu maitsemeele järgi :P.
              Mingi punases pudelis Asti on tulnud, leidsin just ajakirjast. Keegi on seda proovinud või?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #157
                Re: ALKOHOL :D

                unustage nüüd shampad ja veinid ;D, tunnistage ülesse, kes on quality stuffi joonud- eesti puskarit;D?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #158
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas Tuul
                  Joodikud, ütelge, milline šampus on hea magus, võimalikult palju lastešampuse maitsega, aga täiskasvanute pildiga

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #159
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas Tigrano
                    Veinide kohta saan teha varsti preflop tabeli, siis hea lihtne tulistada, kui vajadus on ;D
                    millised veinid foldida ja millised all in?

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #160
                      Re: ALKOHOL :D

                      Ise joon siis seltskondlikel üritustel Metaxat ja Ibist. Kui selline soliidsem joomine, siis puhtalt, kui juba teine-kolmas päev, siis ei kannata paljalt juua ja coca-cola peale.
                      Õludest meeldivad saku on ice, presidendi pilsner ning ka premium. Kunagi meeldis ka saku kuld, aga peale esimeste partiide superkvaliteetset maitset, solgiti vist retseptis midagi ära ja täielik tühjus nüüd see. Originaali kvaliteet on ka nii alla käinud, et munad hakkavad valutama...
                      Viina saab ka vahest harva mõnikord limpsitud. Apelsinimahlaga siis. Eraldi obv.

                      Üldiselt olen loobunud igal nv ennast täis kaanimast. Need ajad on möödas.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #161
                        Re: ALKOHOL :D

                        Olen joonud puskarit. Kunagi kui ülikoolis olid suvel paktikumid võrtsu ääres siis võttis üks kursavend kaasa. Istusime siis 4 kesi kursaõdede korteris ja laksasime puskarit. Pärast jäime nii kinni ja ehitasime öösel terve korteri neil lõkse täis. Panime veetassid ukse peale, soola veekeetjasse, tõstsime uksed eest ära, lülitasime voolu välja, sõime külmkapi tühjaks.


                        MM päris hea puskar oli

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #162
                          Re: ALKOHOL :D

                          Üks kahtlasemaid seikasid alkoholiga meenub sellest ajast, kui oli vist 16 aastat vana. Oli vist juba hilissuvine aeg ja õhtud päris pimedad, ning vaja kere soojendada. Raha eriti ei olnud nagu tol ajal kombeks ja sai mõeldud, et võtan 2l "mürsu". See siis kujutas endast 2 liitrist Pilsnerit. Oba, mõeldud-tehtud. Sai siis selverisse hiilitud ning mürsk juba ära ostetud ning seame sammud sõpradega enda libistamiskohale siis. Joogilt punn maha, lonksu - kõmm! "Türa täna kuidagi eriti magus leib, raisk!". "Leivaks" kutsusime siis õlut :D:D
                          No davai, libistame libistame vaikselt ja iga lonksuga hakkab jook järjest rohkem vastu. Ja samas kiskus pilti ka eest peksaks keegi molli koguaeg. Pool pudelit siis joodud, kui avastasin et suure kiiruga olin haaranud hoopis 12% BEAR BEER. (Loodan, et ei eksi õlu nimega). TRa, shot missugune....
                          Järgmine pool pudelit ja järgmine pool päeva möödus muidugi mäluaukudega.


                          Samas, mida öelda? Sama buy-iniga kõrgema leveli grindimine....

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #163
                            Re: ALKOHOL :D

                            Siis on kül hea, kui 40 eekise mürsuga (12% bear) saate kamba peale pildituks juua

                            Comment

                            • Uniquest
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 615

                              #164
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas Helmps
                              Samas, mida öelda? Sama buy-iniga kõrgema leveli grindimine....
                              Oi see oli hea lause... ;D

                              Comoon, 16-aastaselt pole ei kaalu ega staaži veel, muidugi piisab sellisest.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: ALKOHOL :D

                                ok oma elu esimest veini ostma! wish me luck!

                                Comment

                                Working...