ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi19
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 321

    #136
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas ranka
    [img width=334 height=500]http://farm2.static.flickr.com/1047/1329797039_15e0b3eb62.jpg[/img]
    IRW ;D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #137
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas ranka
      [img width=334 height=500]http://farm2.static.flickr.com/1047/1329797039_15e0b3eb62.jpg[/img]
      Suht hirmutav vaatepilt, all in, all in kõikjal.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #138
        Re: ALKOHOL :D

        2rkasin segi peaga
        ja v6tsin 6llet peale ja olen ikkasegi
        miks
        mis toimub

        Comment

        • MarxVoss
          FPP Pro
          • Dec 2008
          • 211

          #139
          Re: ALKOHOL :D

          Hakkan just Reedesest läbust kaineks saama! Uskumatu!

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #140
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas MarxVoss
            Hakkan just Reedesest läbust kaineks saama! Uskumatu!
            Sama siin, kurat, nii äkki ei tohi jooma hakata, et ühe õhtuga sama palju kui eelneva 2-3 kuuga. :-\
            Täna hommikul alles hakkas kõhust imelik tunne ära kaduma. 2,5 h korvpalli aitas ka päris hästi nüüd.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #141
              Re: ALKOHOL :D

              veinist.
              eile ostsin 2 veini, mida polnud varem proovinud. soovitati.
              BERINGER Cabernet Sauvignon ja BERINGER Merlot. mõlemad siis punased, Uue-maailma(California) veinid. hind 119.- ja 140.-
              peab ütlema, et veinid täpselt minu maitsele. soovitan. värske pehme juustuga - nuts.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #142
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas Gambler
                Sellega peab kindlasti arvestama veini ostes või restos tellides, sest enamik veine restodes on kuivad ja tulem on
                see, et kes veini eriti ei joo, siis momentaalselt lööb lonks veini sellle inimese hambad kokku. Ebameeldiva olukorra vältimiseks olgu
                veeklaas alati läheduses ;D
                Kui vaatate poest veinisordi järgi, siis Cabernet Sauvignon on tummisem ja Merlot on mahedam. Mina igatahes võtan selle valiku puhul alati Merlot (sest gambleri klassifikatsiooni järgi ma pole veel nii veinipro ja hullult tummist ja kuiva veini ei suuda juua) ja vaatan kah hinda, nii 90 EEku juures hakkavad normaalsed asjad, vahel on mõni 100ne allahinnatud 80 peale vms. Veinitootja firmadest aga ma ei tea essugi, pigem tundub, et vana euroopa (Prantsusmaa ja Hispaania jne) veinid on ülehinnatud ja sama hea asja saad kätte ka Tsiili või Rumeenia veine ostes.

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #143
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas Davy
                  oota te teete alkoholil vahet ka või :o

                  lihtsalt ROFL

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #144
                    Re: ALKOHOL :D

                    see gambleri klassifikatsioon on õige, kuna on kirja pandud ka enam vähem sarnaselt mingis veiniraamatus.
                    ja nii see kipub ka olema.

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #145
                      Re: ALKOHOL :D

                      Joodikud, ütelge, milline šampus on hea magus, võimalikult palju lastešampuse maitsega, aga täiskasvanute pildiga

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #146
                        Re: ALKOHOL :D

                        Martini Asti.

                        Edit: Aga see on vahuvein siiski, Šhampust alla 500.- ei leia eriti.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #147
                          Re: ALKOHOL :D

                          See oleks hea noos :D Joo muidu seda haput virtsa.

                          Comment

                          • Gambler
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 67

                            #148
                            Re: ALKOHOL :D

                            Vahuveini ostes piiluge pudelile ,prantsuse keeles kuiv on brut, magus doux, pooolmagus siis semi-sec
                            Vahuveinidest kärab mingi cava küll, nuuh kui majanduslangus või väike bankroll kumitab siis käib ju Törley kah,
                            törleyst vist oli charmant see kõige magusam laks.
                            Väike etiketi spikker kah, šampanja on tehtud siis Prantsusmaal champagne piirkonnas, kõik muud joogid võib rahus
                            vahuveiniks tituleerida, ja selle jubeda lühendi sampus võiks võiks sõnavarast kustutada.
                            Alternatiivina veinimaailmast, kui keegi vahuveini ei joo võib julgelt osta dessertveini.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #149
                              Re: ALKOHOL :D

                              Kurat, see teema siin nagu väike delikatess nurgake. Loe ja pane vaid kõik kõrva taha. Mul emal kodus meeletult igasuguseid veine, ostetud nii Eestist, toodud välismaalt, saadud kingiks jne. Peaks uurima mida tal leidub ja siis ka mingi parema ära proovima.
                              Siiamaani on veinikogemus piirdunud enamjaolt koduveini lürpimisega, sest eriti veini maitsest ei hooli.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #150
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas -andres-
                                Martini Asti.

                                Edit: Aga see on vahuvein siiski, Šhampust alla 500.- ei leia eriti.
                                Martini Asti meeldib kindlasti ja odavamatest REYMOS, mis on ka suht hea. Shampustest aga Mummmmmmmmmmm

                                Comment

                                Working...