ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #106
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas vsiu100
    suure veiniklaasi eelised - valad poolenisti täis, ei loksu üle ääre ja ikka on seal rohkem sees, kui tavalises veini klaasis. pead käima harvemini täitmas, saad võtta mõnusad suured lonksud. treenid käelihast.

    bockiga seoses meenub 1 naljakas mees. töötasin 6-7a tagasi bensukas(öösel tööl, päeval koolis, õhtul peol :) ). seal käis igga päev täpselt kell 19.00 1 mees kes ostis alati 8 bocki ja 2 pakki red/white suitse.
    jube menüü oli poisil.
    suur klaas - aroom tuleb paremini esile.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #107
      Re: ALKOHOL :D

      huvitav, kas Ale Coqi juhil, kuskil hyper villa keldris on tal suured noti-varud ? Eriti ränk, kui oled multimiljonär ja kelder ajab siidritest, ginnidest, viinadest ja hennesydest üle :D, kutsud sõbrad parmud igapäev hävitama :D, asutad neile firma + maksad palka....hmm, kui hea idee:D

      Comment

      • Klamber®
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2008
        • 335

        #108
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas vsiu100
        minu jaoks on erinevatel alkoholidel kindel mõte.
        vein - jook ,mida juuakse toidu juurde ja/või maitseelamuse! saamiseks.
        õlu - vt. vein. + "remondiks" ja janu kustutamiseks.
        viin - lihtsalt täis jäämiseks
        rumm, viski, konjak, brändi - kvaliteetsemalt täis jäämiseks, mõningal juhul ka maitse nautimiseks.
        ....(tükk tühja maad)
        Taurus, Bock, Põltsamaa maasikaliköör ja muu saast - juuakse, sest on vaja odavalt kärss mudasse tõmmata.
        mul on esimesel kohal Olmeca...

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #109
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas ranka
          IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWW.

          Loen seda teemat ja olen kõveraks hirnumas, nii head konkreetset möla pole kauem kuulnud! See teema on ka ainus teema, mis Eestimaa ajaloos ei ole offtopikuks läinud ning seisab peale neljandat lehte ikka teemas!! Kui kunagi see teema sureb, siis selle peab kindlasti arhiveerima!!!
          See teema on surematu, sest kõik ALKOHOL-iga seonduv on ka surematu ;D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #110
            Re: ALKOHOL :D

            minu lemmik vein on Munga vein, sest tegemist on vist 19%-se notiga :D, külmana maitseb häää...ja hiljem oled nii kastis, et kujutad ette, et oled naftpuurtorn ja puurid musta vedeliku asfaldist:D

            Comment

            • Tarmo
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 316

              #111
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas hotcocacola
              minu lemmik vein on Munga vein, sest tegemist on vist 19%-se notiga :D, külmana maitseb häää...ja hiljem oled nii kastis, et kujutad ette, et oled naftpuurtorn ja puurid musta vedeliku asfaldist:D
              Mine muffi, irvitasin sotiga selle mungaveini jutu peale, töökaaslased irvitavad seda et ma irvan ;D ;D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #112
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas Tarmo
                Mine muffi, irvitasin sotiga selle mungaveini jutu peale, töökaaslased irvitavad seda et ma irvan ;D ;D
                ausalt ka ;D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #113
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas hotcocacola
                  minu lemmik vein on Munga vein, sest tegemist on vist 19%-se notiga :D, külmana maitseb häää...ja hiljem oled nii kastis, et kujutad ette, et oled naftpuurtorn ja puurid musta vedeliku asfaldist:D
                  Tundub kahtlane ;D

                  Comment

                  • Gambler
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 67

                    #114
                    Re: ALKOHOL :D

                    Veinidega selline lugu, et suuremalt jaolt kõik poes 100-200 kroonised pudelid on suhtkoht hääd,
                    asi sõltub jooja maitsest, kõik kes alustavad veinijoomisega eelistavad alguses magusaid punaseid veine,
                    aja möödudes läheb maitsemeel järjest kuivema veini peale .
                    Sellega peab kindlasti arvestama veini ostes või restos tellides, sest enamik veine restodes on kuivad ja tulem on
                    see, et kes veini eriti ei joo, siis momentaalselt lööb lonks veini sellle inimese hambad kokku. Ebameeldiva olukorra vältimiseks olgu
                    veeklaas alati läheduses ;D

                    Aga kui mõningane veininautimise kogemus on olemas või vaja hoida koduses baarikapis külalistele, kes joovad rohkem veini kui teie siis:

                    Hispaaniast alati 100% töötav asi kõigile on Sangre de Toro(härjaveri), Torrese veinimaja lipulaev igapäevaseks joomiseks mõeldud veinidest, pudeli hind 90-120 eeki, saadaval ka lisaks poodidele ka Statoilis
                    Lisaks siis juba siin foorumis mainitud Rioja veinid

                    Tšiili veinid on minu lemmikud viimasel paaril aastal, siin on valik meeldivalt lai, tähelepanu tuleb pöörata siis erinevatele viinamarja sortidele(maitse võib olla hoopis) järgmiste nimetuste juures nagu Cassilero de Diablo ja Errazuris 100-130 eeki pudel, minule isiklikult istub carmenere. ALati võib kindel olla veel Carmeni ja vana hea 120(see ongi veini nimi) peale.
                    Kes soovib midagi erilist siis Stocki veiniosakonnas on müügil Valdivieso, mis ongi nii veini kui veinimaja nimi. Lisaks sellele, et vein on hää
                    on tegemist suurima veinimajaga, mis kuulub tšiili kapitalile. Kahjuks on müügis vaid 2006 aastakäik, nimelt 2005 on palju edulisem.
                    Ahjaa pudeli hind on 200 eeki.

                    Kes aga soovid eksperimenteerida, siis Lootsi kaubanduseskuses on selline pood nagu Winestore, kus müüakse alates 39 eegist päris palju ja huvitavaid veine. Nuu need 39sases veinid on sellised, et vast 1-2 on head joomiseks, ülejäänud võib rahus kraanikaussi valada.
                    Samas seda 1-2 joodavat võib siis võtta kohe kastiga. Ja nende 39sast veinivalik vahetub päris sageli.
                    Loomulikult on seal kindla kvaliteediga kraami :), selle aasta leid sealtpoest oli šveitsi Pinot Noir(160 eeki)

                    Valgetest veinidest leiab igaüks oma 70-100 eegise hinna juures. Kindla peale minek ja baarikappi seisma võib osta Rimist siis Kreekast või Küproselt pärit Kretikose(85 eeki kuskil)

                    Valge veini serveerimistemperatuur siis 10-12 kraadi, punane vein toatemperatuuril 18-20 kraadi.
                    Igati sobilik punase veini pokaali hind on kuskil 150-200 eeki

                    Ja väike jõulusoovitus kaa kõigile. Et siis vältida täistopitud kalkuni tunnet kui mitmest jõululauast peab üle käima siis võtke kaasa
                    pudel head rislingut(70-100 eeki poes), et kui rislingu joomine aitab ära suua 2x rohkem verivorsti ja kapsast, siis tavalise söömise puhul
                    aitab see vein tublisti seedimisele kaasa. Klaas-kaks rislingut ja parem enesetunne on olemas
                    Tuntuim selle margi esindja on Blue Nunn

                    Ja kui veinist siiber saab, siis väga hea joogi saladus on järgmine: võta koksiklaas, vala sinna 8cl Vana Tallinnat, Lisa 32 cl piima ja
                    2 tükki jääd. Naudi kohe ;D







                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #115
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas Gambler
                      Veinidega selline lugu, et suuremalt jaolt kõik poes 100-200 kroonised pudelid on suhtkoht hääd,
                      asi sõltub jooja maitsest, kõik kes alustavad veinijoomisega eelistavad alguses magusaid punaseid veine,
                      aja möödudes läheb maitsemeel järjest kuivema veini peale .
                      Sellega peab kindlasti arvestama veini ostes või restos tellides, sest enamik veine restodes on kuivad ja tulem on
                      see, et kes veini eriti ei joo, siis momentaalselt lööb lonks veini sellle inimese hambad kokku. Ebameeldiva olukorra vältimiseks olgu
                      veeklaas alati läheduses ;D

                      Aga kui mõningane veininautimise kogemus on olemas või vaja hoida koduses baarikapis külalistele, kes joovad rohkem veini kui teie siis:

                      Hispaaniast alati 100% töötav asi kõigile on Sangre de Toro(härjaveri), Torrese veinimaja lipulaev igapäevaseks joomiseks mõeldud veinidest, pudeli hind 90-120 eeki, saadaval ka lisaks poodidele ka Statoilis
                      Lisaks siis juba siin foorumis mainitud Rioja veinid

                      Tšiili veinid on minu lemmikud viimasel paaril aastal, siin on valik meeldivalt lai, tähelepanu tuleb pöörata siis erinevatele viinamarja sortidele(maitse võib olla hoopis) järgmiste nimetuste juures nagu Cassilero de Diablo ja Errazuris 100-130 eeki pudel, minule isiklikult istub carmenere. ALati võib kindel olla veel Carmeni ja vana hea 120(see ongi veini nimi) peale.
                      Kes soovib midagi erilist siis Stocki veiniosakonnas on müügil Valdivieso, mis ongi nii veini kui veinimaja nimi. Lisaks sellele, et vein on hää
                      on tegemist suurima veinimajaga, mis kuulub tšiili kapitalile. Kahjuks on müügis vaid 2006 aastakäik, nimelt 2005 on palju edulisem.
                      Ahjaa pudeli hind on 200 eeki.

                      Kes aga soovid eksperimenteerida, siis Lootsi kaubanduseskuses on selline pood nagu Winestore, kus müüakse alates 39 eegist päris palju ja huvitavaid veine. Nuu need 39sases veinid on sellised, et vast 1-2 on head joomiseks, ülejäänud võib rahus kraanikaussi valada.
                      Samas seda 1-2 joodavat võib siis võtta kohe kastiga. Ja nende 39sast veinivalik vahetub päris sageli.
                      Loomulikult on seal kindla kvaliteediga kraami :), selle aasta leid sealtpoest oli šveitsi Pinot Noir(160 eeki)

                      Valgetest veinidest leiab igaüks oma 70-100 eegise hinna juures. Kindla peale minek ja baarikappi seisma võib osta Rimist siis Kreekast või Küproselt pärit Kretikose(85 eeki kuskil)

                      Valge veini serveerimistemperatuur siis 10-12 kraadi, punane vein toatemperatuuril 18-20 kraadi.
                      Igati sobilik punase veini pokaali hind on kuskil 150-200 eeki

                      Ja väike jõulusoovitus kaa kõigile. Et siis vältida täistopitud kalkuni tunnet kui mitmest jõululauast peab üle käima siis võtke kaasa
                      pudel head rislingut(70-100 eeki poes), et kui rislingu joomine aitab ära suua 2x rohkem verivorsti ja kapsast, siis tavalise söömise puhul
                      aitab see vein tublisti seedimisele kaasa. Klaas-kaks rislingut ja parem enesetunne on olemas
                      Tuntuim selle margi esindja on Blue Nunn

                      Ja kui veinist siiber saab, siis väga hea joogi saladus on järgmine: võta koksiklaas, vala sinna 8cl Vana Tallinnat, Lisa 32 cl piima ja
                      2 tükki jääd. Naudi kohe ;D







                      Tere Gambler,

                      Väga hea postitus, sellist postitust saab 100% usaldada, sest on näha, et teadlik inimene on kirjutanud.

                      Kirjutan kohe nimed üles, sest lähen just poodi ja õhtul läheb katsetamiseks.

                      Tänud veelkord väga hea postituse eest,


                      Tigrano

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #116
                        Re: ALKOHOL :D

                        [img width=260 height=485]http://www.alecoq.ee/pic.php?group=Product&pic=/Live/20[/img]

                        Comment

                        • taavi19
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 321

                          #117
                          Re: ALKOHOL :D

                          Ise joon õlut karastusjoogina.
                          Kangemast kraamist viina või rummi.
                          Kõige suurem veinisõber ei ole aga Portod ehk siis portveinid on lihtsalt jumalikud :P :)

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #118
                            Re: ALKOHOL :D

                            oota te teete alkoholil vahet ka või :o

                            Comment

                            • Uniquest
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 615

                              #119
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas Davy
                              oota te teete alkoholil vahet ka või :o
                              QFT ;D

                              Ahjaa, kui juba peetidest räägiti, siis 777 ei saa mainimata jätta. Oli ka vist sinna 20 kraadi alla.

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #120
                                Re: ALKOHOL :D

                                777 on jubedaim mürk, mida ma kunagi joonud olen. Sellele pidi viina peale jooma, et asi talutav oleks.

                                Comment

                                Working...