ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    ALKOHOL :D

    Siia palun siis postitada huvitavaid seiklusi :D
    *Lemmik joogid
    *Kampaaniad
    *Üritused
    jne....läheeeeeeeeeeeb :D

    lükkame siis teema käima.


    Aastal 2007 oktoobris hakkas minu teine päev kell 12.00. Oli laupäev...ja siis kui õhtu kätte jõudis läksin lampi välja...kukkusin näoga asfaldisse :D, nägu lõhki. Totaalne fail...sest haavad paranesid täielikult 1,5nädalaga :D.
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: ALKOHOL :D

    Irw, Sul mõte töötab, sellest tuleb kindlasti popim thread.

    Rohkem võiks tulla postitusi alkohol ja pokker käsikäes, kas toimib ja millised on tulemused.

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #3
      Re: ALKOHOL :D

      Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #4
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas Tuul
        Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..
        ;D ;D ;D kuld! mina küll shortstackidelt sellist huumorit välja pigistada ei suuda

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas Tuul
          Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..
          [img width=340 height=430]http://ajanata.com/junk/rofl-mao.jpg[/img]

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: ALKOHOL :D

            teema on hea, aga vales kohas.

            no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

            A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.

            Comment

            • Tarmo
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 316

              #7
              Re: ALKOHOL :D

              8)
              Algselt postitas lebovend
              teema on hea, aga vales kohas.

              no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

              A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #8
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas lebovend
                teema on hea, aga vales kohas.

                no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

                A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.
                Päris hea :D olen ise kah sealt jokkis peaga üle roninudja püksid ära lõhkunud. Ükskord olin nii sooda et proovisin alt läbi roomata :P

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: ALKOHOL :D

                  [img width=384 height=384]http://supercocktails.com/i/1/1310/Long+Island+Iced+Tea+n1.jpg[/img]

                  @ Riia Olympic [img width=16 height=16]http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif[/img]

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #10
                    Re: ALKOHOL :D

                    kuradi õige ajal see teema, kuna eile härrasmehed mina ja ranka külastasime öölokaale

                    oleks video ranka tantsuvideost kah, aga see kurat on nii pime, et sealt midagi eriti ei näe

                    igatahes mingi hetk me kuursaalis kahtlustasime, et meid jälgitakse ja teatakse, et ta pro on ja tahetake tühjaks teha ja siis kukutasime pillavalt 2kroonist ja vaatasime, kes meid jälgib, et kurjad jõud ruttu tuvastada.
                    ja kui pärast ilge tiiruga lehtlasse jõudsime siis ma alles olin baarileti juures järjekorras, kui ranka juba ekslikult segi aeti mingis tülis ja taheti juba peksa anda, aga said aru oma eksimusest ja see lahenes ise, kuigi ta ühega peldiku ees käis vestlemas. Aga nagu ikka, üksi ei tee keegi suud lahti.
                    igatahes, mis mind enda puhul ärritab, on see et alati kuidagi laheb asi vaikselt ära, kuigi tegelt peaks kohe molli sõitma, kui tühjalt hüppama tullakse, aga jama jh kui hakkad ise vehkima ja pärast sõbrad ka kõrval tappa saavad, nagu siin kombeks on et viisakalt 1 1le ei tehta midagi





                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: ALKOHOL :D

                      ALKOHOL ON PAHA























































                      AGA PAHAD ASJAD MEELDIVAD MULLE!

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas Codecci
                        [img width=384 height=384]http://supercocktails.com/i/1/1310/Long+Island+Iced+Tea+n1.jpg[/img]

                        @ Riia Olympic [img width=16 height=16]http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif[/img]
                        mis joogiga tegemist on:)
                        ytle kiirelt, ma lendan kohe esimesse baari :D, maru ahvatlev ;D

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #13
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas hotcocacola
                          mis joogiga tegemist on:)
                          ytle kiirelt, ma lendan kohe esimesse baari :D, maru ahvatlev ;D
                          Long Island peaks olema.
                          Maruvahva jook

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: ALKOHOL :D

                            irw...kui see long island on, siis ta on mu lemmik :D
                            aga klubis näeb ta tumedam välja....

                            Comment

                            • leits

                              #15
                              Re: ALKOHOL :D

                              pisang + apelsinimahl -..põhijook (viina ka kergelt sisse)

                              apple razz + pinapple juice .. naistemagnet insta ..


                              vana tallin + shampus = vikat .. BYE BYE

                              Comment

                              Working...