yeah aga rahakott jube suur ning reeglina taskud joomingute pudi padi täis ning sellist suurt telliskivi taskust kookida on jube + need "pudi-padi" võib ära kaduda.
Reedel sai võetud korralikult Tuborgi sauna, siuke suht okei, pisut sarnaneb carslbergile, mõrkjam maitse, järgmine päev tugevalt aga Ice. Meeldis rohkem.
Comment