ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #856
    Re: ALKOHOL :D

    tehke pokkerisõpradega sellist mängu, et üks vend mängib mingit odavat turbo HU sng'd (mis on päris kerged ikka) ja kui võidab, peab võtma pitsi kangemat ja siis järgmine vend jne. huvitav kaua suudate mängu biitida
    aga ring ei tohi suur ka olla muidu on igav

    Comment

    • Viski
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 393

      #857
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas donkament Vaata postitust
      louis vx on imo kõige rõvedam nendest rõvedatest parmubrändidest, mis isegi täis peaga ei tahtnud alla minna, pudelit nuusutades käisid külmavärinad kehast läbi.
      Word up. Mul on aramisega samamoodi ..

      Comment

      • Stewie
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 198

        #858
        Re: ALKOHOL :D

        Viskidest Ballantines ja Jameson!

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #859
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas Viski Vaata postitust
          Word up. Mul on aramisega samamoodi ..
          4 aastat tagasi oli 0.5 liitrit aramist ja 0.5 liitrit cocat põhilaks kellegiga 2 peale, mõlemad 2-3 korralikku lonksu ja pudel tühi.
          pole enam seda sada aastat joonud ja ei taha näha ka.
          ning kange ei lähe enam nii kergelt alla ka kui varem.

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #860
            Re: ALKOHOL :D

            yup, aramis sucks

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #861
              Re: ALKOHOL :D

              Mulle just Aramis meeldib. Maitse asi :)

              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #862
                Re: ALKOHOL :D

                maitse asi,ütles Muki ja imes ***** edasi :)

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #863
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas dener89 Vaata postitust
                  maitse asi,ütles Muki ja imes ***** edasi :)
                  Vot see on ka maitse asi, minu maitsest aga väga mööda :P

                  Comment

                  • Muckyourcards
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2009
                    • 352

                    #864
                    Re: ALKOHOL :D

                    Aramist on mitut sorti ju + suvel tuli mingi pirnimaitseline ka.
                    Mis mulle ka sünnipäevaks kingiti, seda hakkasin alkohoolsetest kingitustest viimasena jooma
                    Cocaga segamini oli parem kui ma arvasin

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #865
                      Re: ALKOHOL :D

                      õlle rõõskkoorega ja vitamiinid sprottidega

                      Comment

                      • Ski
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 97

                        #866
                        Re: ALKOHOL :D

                        Kus kohast seda musta gunnarit saab? Selkust ei leidnud..

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #867
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas eddi Vaata postitust
                          tehke pokkerisõpradega sellist mängu, et üks vend mängib mingit odavat turbo HU sng'd (mis on päris kerged ikka) ja kui võidab, peab võtma pitsi kangemat ja siis järgmine vend jne. huvitav kaua suudate mängu biitida
                          aga ring ei tohi suur ka olla muidu on igav
                          Kui peale iga poti võitmist tuleks võtta, siis annaks juba mõelda.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #868
                            Re: ALKOHOL :D

                            Pigem siis juba win win teha st kui võidab poti on suurem pits ja kui kaotab, siis väiksem pits. Juua tuleb igal juhul.

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #869
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                              Kui peale iga poti võitmist tuleks võtta, siis annaks juba mõelda.
                              On mängitud nii, et poti võtja paneb shoti. Kui esialgu veel aru saad midagi, siis pärast ei saa emmigi aru J-high'ga vajutatakse nuppe ja täielik tuulutamine käib. Aga siiski, omamoodi kogemus.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #870
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas Ski Vaata postitust
                                Kus kohast seda musta gunnarit saab? Selkust ei leidnud..
                                Must Gin peaks olema eksport kraam ja Eesti poodidest ei saa. Tallinki peale vaja minna.

                                Comment

                                Working...