Kinnisvarasse investeerimine?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #16
    Re: Kinnisvarasse investeerimine?

    mul sõbral on ka Pärnus korter, mida üürib.
    ta on suht rahul. Sügisest suveni on mõne üliõpilase üürida, suvel üürib jooksvalt lühemateks perioodideks suvitajatele. suvega teenib sama, mis ülejäänud aastaga, kuigi 1/3 suvest on tühi. raha võtab alati ette+ tagatis, probleeme on minimaalselt olnud.

    Comment

    • pafka666
      IP Olümspi
      • Jul 2009
      • 429

      #17
      Re: Kinnisvarasse investeerimine?

      Varsti 8 aastat ärikinnisvara rentimisega tegelenud, kui huvi siis pm ja võin anda ylevaate selle äri võludest ja valudest.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #18
        Re: Kinnisvarasse investeerimine?

        Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
        Varsti 8 aastat ärikinnisvara rentimisega tegelenud, kui huvi siis pm ja võin anda ylevaate selle äri võludest ja valudest.
        miks mitte kirjutada siia et kõik saaks lugeda?

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #19
          Re: Kinnisvarasse investeerimine?

          Kui asukoht on hea, siis tasub end ära, vastasel juhul mitte eriti, aga ei ole eriti lihtne leida head asukohta hea hinnaga

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #20
            Re: Kinnisvarasse investeerimine?

            Kas selline tore linnake nagu Põlva on üürikinnisvara aspektist surnud koht?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #21
              Re: Kinnisvarasse investeerimine?

              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
              Kas selline tore linnake nagu Põlva on üürikinnisvara aspektist surnud koht?


              Elanikke: 6440

              Kui linnas toimub aasta jooksul heal juhul 5 üüritehingut, siis ei saa seal mingit bisnisit ajada.

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #22
                Re: Kinnisvarasse investeerimine?

                Kuskilt lugesin, et Tartus on keskmiselt üürihinnad kõrgemad ja korterid odavamad, kui Tallinnas, mistõttu peaks too linn olema parem. Sügisel saab tõenäoliselt tudengitulvale viimnegi korter välja üüritud, aga suvel passid tühja. Lisaks see likviidsuseteema ka...

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #23
                  Re: Kinnisvarasse investeerimine?

                  kui on hää korter tartus, on paljud tudengid nõus ka suvel maksma, et jääks sama korter sügisel. aga tudengid on läbustajad ka
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Platinum
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 248

                    #24
                    Re: Kinnisvarasse investeerimine?

                    korter peab olema päris heas korras kui 20k remondiks arvestad (töö+materjal). Selle rahaga võid toad viisakaks saada aga vannitoas ja köögis ei saa eriti midagi teha.

                    Comment

                    • 5lehte
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 126

                      #25
                      Re: Kinnisvarasse investeerimine?

                      Tuleb luua pokkeriprod fond, siis jääb panga kasum alles. :)

                      Comment

                      • pafka666
                        IP Olümspi
                        • Jul 2009
                        • 429

                        #26
                        Re: Kinnisvarasse investeerimine?

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        miks mitte kirjutada siia et kõik saaks lugeda?
                        Ärikinnisvara rendiäri elab üle suhteliselt raskeid aegasid. Kui aastatel 2004 kuni 2007 oli vakantsus maksimaalselt 10 protsenti ja tunda oli ikkagi stabiilset nõudlust siis viimased paar aastat on olnud suuremat sorti stagneerumine. Rentnikud on stabiilselt võlgu, nõudlus kontoripindade järele praktiliselt puudub ja vakantsus on kasvanud 30 protsendi peale. Olemasolevatele pikaajalistele ja korralikult maksvatele klientidele tuleb teha allahindlust et nad konkurentide juurde ei jookseks.
                        Samas olen tähele pannud ühte huvitavat tendentsi: nimelt pole aastate jooksul kordagi kahanenud huvi lao- ja garaazipindade vastu. Selles segmendis on hinnad ja huvi aja jooksul pigem kasvanud.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #27
                          Re: Kinnisvarasse investeerimine?

                          Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
                          Samas olen tähele pannud ühte huvitavat tendentsi: nimelt pole aastate jooksul kordagi kahanenud huvi lao- ja garaazipindade vastu. Selles segmendis on hinnad ja huvi aja jooksul pigem kasvanud.
                          Kas see mitte sp pole, et logistika ei saanud sellist matsu nagu kinnisvaraäri masu ajal. Transport ja logistika tulud tulevad palju ka välismaalt ja olenevad välismaisetest firmadest.

                          Comment

                          Working...