Re: Kinnisvarasse investeerimine?
mul sõbral on ka Pärnus korter, mida üürib.
ta on suht rahul. Sügisest suveni on mõne üliõpilase üürida, suvel üürib jooksvalt lühemateks perioodideks suvitajatele. suvega teenib sama, mis ülejäänud aastaga, kuigi 1/3 suvest on tühi. raha võtab alati ette+ tagatis, probleeme on minimaalselt olnud.
mul sõbral on ka Pärnus korter, mida üürib.
ta on suht rahul. Sügisest suveni on mõne üliõpilase üürida, suvel üürib jooksvalt lühemateks perioodideks suvitajatele. suvega teenib sama, mis ülejäänud aastaga, kuigi 1/3 suvest on tühi. raha võtab alati ette+ tagatis, probleeme on minimaalselt olnud.

Comment