*** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #151
    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

    See on mul windows XP üldse.
    Ja selle programmi nimi on Rocketdock.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #152
      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

      Saan aru jah, aga kas näiteks Win 7'el pole seda värki juba sisse installitud vms?!

      Comment

      • Gettofish
        FPP Pro
        • Nov 2009
        • 259

        #153
        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Saan aru jah, aga kas näiteks Win 7'el pole seda värki juba sisse installitud vms?!
        Pole windowsi toode seega ei.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #154
          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

          Tänan info eest.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #155
            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

            Algselt postitas miksnii Vaata postitust
            See on mingi maci setup ???
            Need facebooki teavitused seal nurgas ei häiri, on vajalikud :P ???
            tähtis on teada mis facebookis toimub

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #156
              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              vana läpakas mängimise jaoks. puhas win xp peal, kõik visualid miinimumil. käima läheb ca 5-7sek.

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #157
                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                Algselt postitas con Vaata postitust
                vana läpakas mängimise jaoks. puhas win xp peal, kõik visualid miinimumil. käima läheb ca 5-7sek.
                Nice tweak (Y)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #158
                  Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                  Beat: PT3

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #159
                    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Beat: PT3
                    Miks? Tõsiselt tunnen huvi. Ise ainult PT3 kasutanud ja selle taha tundub ei jää küll midagi (popupi saab ka HEMiga analoogseks seadistada, kui seda eeliseks pidada).

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #160
                      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Beat: PT3
                      ma olen mõlemat kasutanud ja mulle meeldib PT3 rohkem :)

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #161
                        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Miks? Tõsiselt tunnen huvi. Ise ainult PT3 kasutanud ja selle taha tundub ei jää küll midagi (popupi saab ka HEMiga analoogseks seadistada, kui seda eeliseks pidada).
                        PT3-s pole "fold to river 4bet shove in 3bet pot" statti. Tegelikult osad asjad tunduvad PT3s isegi ägedamad. A la näitab 6max/HU mänge eraldi jne.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #162
                          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          PT3-s pole "fold to river 4bet shove in 3bet pot" statti. Tegelikult osad asjad tunduvad PT3s isegi ägedamad. A la näitab 6max/HU mänge eraldi jne.
                          kõike state saad tõmmata netist või ise teha.
                          ma olen ca 40 stati ise teinud :)

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #163
                            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            vana läpakas mängimise jaoks. puhas win xp peal, kõik visualid miinimumil. käima läheb ca 5-7sek.
                            Oskad mingit HOW-TO'd vihjata kuidas Win XP täieti blanguks teha. Enda süler on ka väga vanaks jäänud ja ei taha toime tulla kõigega enam. Vahest vaja kasutada.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #164
                              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                              Oskad mingit HOW-TO'd vihjata kuidas Win XP täieti blanguks teha. Enda süler on ka väga vanaks jäänud ja ei taha toime tulla kõigega enam. Vahest vaja kasutada.
                              See on väga hea ja ise olen korduvalt kasutanud.

                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #165
                                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Miks? Tõsiselt tunnen huvi. Ise ainult PT3 kasutanud ja selle taha tundub ei jää küll midagi (popupi saab ka HEMiga analoogseks seadistada, kui seda eeliseks pidada).
                                ma pakun, et ta mõtes seda, et PT3 on suure andmebaasi puhul oluliselt uimasem. kui vaja mingeid suuri analüüse teha siis hem parem. niipalju ma kuulnud, hemi eriti kasutanud pole.
                                antud läpakal oleks hem siis natuke asjakohasem.



                                //pmst pahvaku artiklis kõik olemas suht. ainult IE asemel kasuta chrome.
                                Last edited by con; 20.02.11, 11:09.

                                Comment

                                Working...