Ei ole maci setup imo.Mingi 4 erinevat programmi kasutasin sõbra abiga,igavene keberniit oli,aga valmis sai.
Ei häiri.
Ja need ei update väga tihti ka,sest need facebook feeds on aint see kui keegi sinu seinale postitab vms,mitte kui esilehel midagi toimub.Suht ok.
Keegi oskab öelda kuidas saada neid ikoone sinna desktopi ülesse keskele, nagu on ka näha qbjohni desktopil , kas see on mingi option Windows 7'mel ka või peab eraldi miski asja tõmbama? Aitäh
Comment