*** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #106
    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

    Owner, share wallpaperit pls.

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #107
      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

      see vist seal naiste teemas olemas

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #108
        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Owner, share wallpaperit pls.
        http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1921

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #109
          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

          Ty sir.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #110
            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

            Holy pointy elbows @ pic 3

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #111
              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Holy pointy elbows @ pic 3
              mnjaaa mul ka :D

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #112
                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Mõtlesin, et teeks väikse tuuningu :)

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #113
                  Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                  Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Mõtlesin, et teeks väikse tuuningu :)
                  Explain your fine work, sir...
                  Kuidas sa need üleval logod tekitasid, jne

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #114
                    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                    Algselt postitas kuco Vaata postitust
                    Explain your fine work, sir...
                    Kuidas sa need üleval logod tekitasid, jne
                    Ülemise riba jaoks kasutasin programmi rocketdock, siis viskas mingi standard ikoonid sinna. Aga need muutsin ära, netist otsisin vastavad ikoonid(veits jama on selle ikoonide muutmisega, kuna igaühte tuleb käsitsi muuta,aga lõpptulemus on ilus).

                    Ja taskbari jaoks kasutasin programmi Tuneup utilities..

                    Ja winampi jaoks tõmbasin mingi apple skinni :)

                    Comment

                    • mass
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 80

                      #115
                      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                      Tegin ka väikse uuenduse, tnx J0kker :)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #116
                        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                        Mass, kus kandist oma wallpaperi leidsid ;p

                        Comment

                        • mass
                          Julm Donk
                          • Dec 2009
                          • 80

                          #117
                          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                          Googlis sattusin peale :D
                          Mäletamist mööda oli vist kuskil naiste kiitmisnurgas ka see üleval ;D

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #118
                            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                            fun fact: seal pildil on kõik 1 sama naine :o

                            lendlev

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #119
                              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                              Algselt postitas mass Vaata postitust
                              Tegin ka väikse uuenduse, tnx J0kker :)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Sweet !

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #120
                                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                                Kui viitsib, siis häkin endale ka need monstrumid sinna üles :D Aga täna reede ja väljaminek :)

                                Comment

                                Working...