*** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #91
    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks te Windows 7-le üle ei lähe, seda raske piraaditseda?
    ei ole, see pole windows vista :D

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #92
      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Very nice Pahvak, minu jaoks winner of the thread. Kurat, kuidas tahaks paadi seal vette lasta ja lanti minna loopima
      Ty.

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Miks te Windows 7-le üle ei lähe, seda raske piraaditseda?
      See on natuke lahja arvuti win7 jaoks. Samas mulle XP meeldib.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #93
        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

        24''

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #94
          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

          Mis teema selle keevitamisega on ?

          Solid desktop muidu CS jne :D

          Comment

          • jaagup17
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1090

            #95
            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Mis teema selle keevitamisega on ?

            Solid desktop muidu CS jne :D
            Eelmine semester oli tehn. praktika aines keevitamise kodutöö :D

            Obv. peab cs olema tildi maandamiseks, kuigi vahel tekitab rohkem tilti..
            Last edited by jaagup17; 03.10.10, 09:58.

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #96
              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • mass
                Julm Donk
                • Dec 2009
                • 80

                #97
                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                ffs rigged s**t busto jälle !#"¤ tnx termites

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #98
                  Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                  Ega midagi väga erilist

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #99
                    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #100
                      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                      laisk olen
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #101
                        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by J0kker; 20.10.10, 17:59.

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #102
                          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                          Hah, irv :D

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #103
                            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            laisk olen
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Mängid lives ka GOWi?

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #104
                              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Mängid lives ka GOWi?
                              Eip! Kui see välja tuli, siis veidi tegin, aga imo suhteliselt mõttetu multiplayer. 3nda osaga pidi asi veidi muutuma õnneks, siis mine tea. Mulle lihtsalt meeldib selline veidi tumedamates toonides wallpaper, mis ei jää segama, kui lauad sinna peale asetada ning kusagilt desktop paistma jääb.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #105
                                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                                Kaks päeva tagasi sai tehtud format ja Windows7 peale lastud:)

                                Comment

                                Working...