Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #166
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Algselt postitas wedoit Vaata postitust
    tunnen puudust (subjektiivne):

    * korralik Argentiina restoran
    Restoran Argentina Tallinnas kino Kosmose kõrval. Lemmikkoht Tallinnas. Argentiinas pärit kokk, väga hästi teeb.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #167
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Restoran Argentina Tallinnas kino Kosmose kõrval. Lemmikkoht Tallinnas. Argentiinas pärit kokk, väga hästi teeb.
      Mis seal hinnaklass ja portsu suurused on?
      Täna sõitsin mööda ja tundus huvitav.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #168
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Algselt postitas kuco Vaata postitust
        Mis seal hinnaklass ja portsu suurused on?
        Täna sõitsin mööda ja tundus huvitav.
        200-300 on praed, ports üsna tavaline, suur mees ikka kõhtu ääreni täis ei saa (võib-olla mõne eripraega saab ka).

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #169
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          200-300 on praed, ports üsna tavaline, suur mees ikka kõhtu ääreni täis ei saa (võib-olla mõne eripraega saab ka).
          Enamasti on ikka nii, et võetakse eelroog, praad, ja magustoit, et siis on väga täis kõht pärast. Kõhtu ei olegi hea ääreni täis süüa muidu :D

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #170
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            Algselt postitas wedoit Vaata postitust
            tunnen puudust (subjektiivne):
            * otselennud mis algaksid Lennart Merist (võiks rohkem olla)
            Ryanair on su soovi kuulda võtnud: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=396503

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #171
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              [QUOTE=wedoit;259001]tunnen puudust (subjektiivne):
              * Döner Kebab

              Hollikast vabaduse poole on üks putka, seal saab mingit dönerit vist:D

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #172
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                Räägime siiski normaalsest döner kebabist, mida sul frankfurtis türklased kolm korda igal ruutmeetril pakuvad, mitte sellest poolkõvast saastast, mis siin müüakse

                Comment

                Working...