Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oohoh
    Grinder
    • Oct 2009
    • 547

    #151
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Korralikest autoteedest

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #152
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      Algselt postitas Oliver Vaata postitust
      ohoh mul on yks s6ber sama ameti peal, matt ford, 2kki tead? endine pro snuukrim2ngija. ise ma eriti mingi pokkerim2ngija ei ole.. hetkel l6petan magistrit ja k6rvalt veidi 6pin, alles algusest. piljardi s6prade k2est sai pokkeri vastu huvi tekkima ja yhe eesti s6bra juhendusel :) ma vaatan veidi seda lehte,
      tundub p2ris huvitav..
      Ei tea seda nime, eks neid firmasid ole ka umbes kümmekond erinevat londonis. Ma ka polnud UK-sse minnes pokkeriga lähemalt kokku puutunud, aga seal oli see buum juba 5 aastat tagasi, meedias ja TV-s näitas turniire, ilmuma hakkasid pokkeriajakirjad jne. Töö juures tehti ka väikseid turniire, sai hakatud ka netis mängima jne.

      Comment

      • forell
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 350

        #153
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Kuna tegu on pokkerifoorumiga ja siin UK teema väga in on siis igatsen seda et iga õhtu on live turniiri valik. Birminghamis oli jalutuskäigu kaugusel 3 kasiinot kus toimusid igapäevaselt turniirid, 2 neist sellised pargi taolised, alla 10 pokkerilaua (Gala ja Rainbow) ja üks selline suurem kus toimuvad tihti festivalid ja kuhu tuleb tavalisele 50 naelasele freezeoudile migni 150 nägu kokku (Broadway). Mingi pooletunnise autosõidu kaugusel pidi ka olema mingi suurem kasinn ja turnade auhinnafondid laes sest palju inimesi koguaeg kohal.
        Samuti toimusid igast pubides ja piljardisaalides mingised kahelaua sng-d. (neid korraldasid mingisugused aktivistid ja neil õnnestus see paremini kui hetkel pargi turna korraldajatel välja kukub).
        Ega siin kedagi süüdistada ei ole, eestis pole pokkeri lihtsalt nii popp aga valikuvõimalust tahaks. Ei tõmba 220 kroonine 2 laua turniir lasnamäe centrumis ja samas ei viitsi 220 rebuy hi/lo-d ka pargis pelada, aga laivi tahaks mängida.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #154
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Algselt postitas forell Vaata postitust
          Ega siin kedagi süüdistada ei ole, eestis pole pokkeri lihtsalt nii popp aga valikuvõimalust tahaks. Ei tõmba 220 kroonine 2 laua turniir lasnamäe centrumis ja samas ei viitsi 220 rebuy hi/lo-d ka pargis pelada, aga laivi tahaks mängida.
          Eestis on pokker ikka väga popp, London on lihtsalt maailmalinn, kus elab 20x rohkem inimesi kui Tallinnas. Ma olen üsna kindel, et UK 400K populatsiooniga linnad pole pooltki nii võllid pokkerilinnad kui Tallinn.

          Comment

          • Oliver
            Julm Donk
            • Jul 2010
            • 79

            #155
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            on on sest siin n2itab telkust kogu aeg ja kogu t88lisklass gamblib maha oma rahasid. kohalikud kuulsused on top pro'd ka jne ...ept london .. k6ik ikka reklaam

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #156
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              Starsi buddytransferist puudus :D:D

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #157
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                Normaalsetest seadustest.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #158
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  surmanuhtlusest

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #159
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    Eesti on IT-riik. Minu arust kõik saidid, kus saab midagi kirjutada, nendes tuleks olla kasutaja.
                    Et kasutajaks saada, tuleb confirmida enda päritolu, olgu siis pangalingi kaudu vms.

                    * foorumites pole ülelaskjaid vms
                    * netikommentaatorite häving

                    milleks salatsemine, enda identiteedi varjamine vms? Kui julged öelda, siis julge ennast näidata


                    ehk siis selle jaoks oleks uut seadust vaja vms

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #160
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Eesti on IT-riik. Minu arust kõik saidid, kus saab midagi kirjutada, nendes tuleks olla kasutaja.
                      Et kasutajaks saada, tuleb confirmida enda päritolu, olgu siis pangalingi kaudu vms.

                      * foorumites pole ülelaskjaid vms
                      * netikommentaatorite häving

                      milleks salatsemine, enda identiteedi varjamine vms? Kui julged öelda, siis julge ennast näidata


                      ehk siis selle jaoks oleks uut seadust vaja vms
                      +1

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #161
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        ma olen kindel, et tulevikus tehakse see enivei ära, kuid sinna on vb 10-15a aega...:(

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #162
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          ma olen kindel, et tulevikus tehakse see enivei ära, kuid sinna on vb 10-15a aega...:(
                          väga vaevalt.

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #163
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                            Vahet pole..räägin lihtsalt lambi ideest.
                            Soomes tunduvamalt kallimad,isegi opelid:D

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #164
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                              Soomes tunduvamalt kallimad,isegi opelid:D
                              Soomest on tihti mõistlikum auto osta kui Eestist.

                              Comment

                              • wedoit
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 458

                                #165
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                tunnen puudust (subjektiivne):
                                * Döner Kebab
                                * korralik Argentiina restoran
                                * rongitee mis viiks Riiga
                                * helikopter mis viiks Helsinki
                                * autotee mis viiks Tartu
                                * otselennud mis algaksid Lennart Merist (võiks rohkem olla)
                                * surematu piim. selline mida ei hoita külmletis ja mis säilib päikese käes 3 nädalat (ise ei ostaks)
                                * ametlik rahaühik euro, varsti tuleb
                                * lumi, varsti tuleb

                                Comment

                                Working...