Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #121
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    see pole ju eesti probleem, see sinu elukoha proble


    imo ei ole võrukatel küll spordiriietega probleeme, kõik käivad PEAK-ga.......

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #122
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      Kappa dressid

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #123
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Kappa dressid

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #124
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          imo ei ole võrukatel küll spordiriietega probleeme, kõik käivad PEAK-ga.......
          jep 90% soomest varastatud rofl, for real

          Comment

          • forell
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 350

            #125
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            tuli meelde 1 asi -
            korralik yhistransport.
            tartu tegelastel on pohui, jalutavad kuhu tahavad a tallinnas on suht ******. Koguaeg peab valima kas kainelt ja autoga liigelda või mällaris ja taksoga. Mingit vahepealset 3 õlle varianti pole, see oleks m6tetu.
            Ma ei sõida väga tihti bussi v6i trolliga aga kui olen s6itnud siis alati on mingi röökiv narkar või haisev parm peal, trammidest r22kimata.

            Comment

            • akristjan
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 406

              #126
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              Kui riidepoodidele jutt laks siis A&F ja Ruehl

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #127
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                Ma ei saa kohalikest ärimudelitest eriti aru, selle asemel, et massidesse müüa ja H&M, A&F või mõni muu suurkett (mitte ainult riided, ka kiirtoit + muu) sisse frantsiisida ja madalama marginaaliga korraliku käivet näidata, tehakse mingeid butiik-idiootsusi. A la lambo esindus näiteks?

                Või vanalinn on täis mingeid imekalleid butiike, aga kui mina, tuntud ketsifetishist tahtsin Lanvini meestekaid osta, siis polnud kuskil. Okei, veidi kallima otsa kaup küll (mõnisada usdi paar), aga ikkagi parem näide, kui 100k ülikonnad, mis ei ole Brioni või sarnane...

                Praegu jääb selline mulje, et odavat/keskmist retaili on meil vähe ja sellist high-end stuffi on liiga palju. Aga eks see vist ole ehitusbuumi järelkaja - küprokipanija on ju hinges debiilik ja tahab ikka hollikas armaani pusaga käia. No ja kaupmehed müüsidki neile kalleid ja "eksklusiivseid" asju, sest ega Eesti ärimees tahab ju ülehomme miljokas olla. No ja hommikupoole soovitatavalt...

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #128
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  Hea post, Egert. :)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • KeRRRt
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 774

                    #129
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                    Küprokipanija on ju hinges debiilik ja tahab ikka hollikas armaani pusaga käia.
                    võib seda lauset kasutada? :D best lihtsalt

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #130
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      Mina olen Küprokipanija.

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #131
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        võib seda lauset kasutada? :D best lihtsalt
                        ikka jah

                        E: alaska, ära isiklikult võta :)

                        Comment

                        • nummar
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 322

                          #132
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          see PEAK on ja võrus karm teema :D kui ei kanna siis oled eikeegi tundub :D

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #133
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            rummist

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #134
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              Algselt postitas ingu Vaata postitust
                              Spordiriietest, kui ma tahan osta dresse võib ma Võru, Tartu, Põlva poed läbi käia [Tallinna ei hakka sellepärast sõitma] ja võib juhtuda, et ma ei leia neid kuskilt. Näiteks Sportlandis valik üliväike.
                              mis krdi dresse sina otsid? :D

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #135
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                mis krdi dresse sina otsid? :D

                                Comment

                                Working...