Re: Millest on teil Eestis puudus?
imo ei ole võrukatel küll spordiriietega probleeme, kõik käivad PEAK-ga.......
Algselt postitas Timpz
Vaata postitust
imo ei ole võrukatel küll spordiriietega probleeme, kõik käivad PEAK-ga.......



Comment