Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #91
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma olen Matrjoškasid vaadanud, pass tuleb enda kätte hoiule võtta.
    Ma näen Codeccis suurt potentsiaali uueks karjääriks.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #92
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      Algselt postitas Purz Vaata postitust
      H&M
      H&M pidi olema teatud seltskonna seas väga popp olema.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #93
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        imo neid kiirtoidukohti on juba liiga palju.

        pigem mingi palce kus pakutakse 24h tervisliku toitu jms
        Jep, kusjuures Tartus Kohvipaus on üsna ok, kuigi väikese sortimendiga. Alati ei taha burgerit/kebabi/wrapi, aga kohvipausi salatid on küll mega head. :)
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #94
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Jep, kusjuures Tartus Kohvipaus on üsna ok, kuigi väikese sortimendiga. Alati ei taha burgerit/kebabi/wrapi, aga kohvipausi salatid on küll mega head. :)
          OT
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #95
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            Rüütli ja Küütri nurgal. Tulin sealt just caesari salati ja kanawrapiga. mmmm

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #96
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              tatrast

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #97
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                H&M pidi olema teatud seltskonna seas väga popp olema.
                täpsusta äkki "teatud seltkonda", siis saaks ka teada kuhu seltskonda mu naine ja ta sõbrannad kuuluvad

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #98
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  täpsusta äkki "teatud seltkonda", siis saaks ka teada kuhu seltskonda mu naine ja ta sõbrannad kuuluvad
                  õigesse seltskonda. Ma ei tea veel ühtegi meest kellele H&M meeldiks

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #99
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    eks see ofc üks naiste värk ole jah

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #100
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      Algselt postitas kuco Vaata postitust
                      õigesse seltskonda. Ma ei tea veel ühtegi meest kellele H&M meeldiks
                      Et see teatud seltskond oli siis naised?

                      Pole eriti selle H&M värgiga kursis, aga 3 aastat tagasi ostsin sealt mingi musta kampsuni ja siiamaani vahel kannan seda rõõmuga (kahju ainult, et ära kulunud ja teist sellist pole poes näinud). :(

                      Või mis need meeste poed üldse on?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #101
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        tahaks cherry colat!

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #102
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          On olemas ju doctor pepper

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #103
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            Pole proovinud, see sama maitsega v?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #104
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              Dr. Pepper on nuts.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #105
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                Doctor Pepper on suhkruasendajaga jook ja neid ma ei joo. Aspartaam on halb asi.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...