Tere kõik häkkerid ja pokkeriproffesionaalid!
Kas teile meeldivad jõulud ja kui siis miks? Kas teile meeldib perega kalkunit ja siga näost sisse ajada või otsite suurte overlaydega christmas boonusturniire? Millised on ootused/lootused/eesmärgid uuel aastal?
Kas teile meeldivad jõulud ja kui siis miks? Kas teile meeldib perega kalkunit ja siga näost sisse ajada või otsite suurte overlaydega christmas boonusturniire? Millised on ootused/lootused/eesmärgid uuel aastal?

Comment