Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #1

    Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

    Tere kõik häkkerid ja pokkeriproffesionaalid!

    Kas teile meeldivad jõulud ja kui siis miks? Kas teile meeldib perega kalkunit ja siga näost sisse ajada või otsite suurte overlaydega christmas boonusturniire? Millised on ootused/lootused/eesmärgid uuel aastal?
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

    Ranka, su poeg on tiltis?

    Aita teda!
    :D

    Aga tegelt, järgmine aasta algusepoole tahaks limiidis tõusta. Tahaks näha korralikku bankrolli/mängida rohkem käsi/lõpetada ükskord ülikool.
    Minna ameerikasse...VOT

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #3
      Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

      Süüa meeldib ja järgmine aasta rohkem aega. Kõik.

      Ameerikas on pudumäed?

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

        Jap seal elatud 4 kuud paar aastat tagasi ja mulle seal meeldib. Saab kõvasti tööd teha, kõik odav inimesed rõõmsad, autod suured

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #5
          Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

          Ise sooviks ka tiltist lahti saada ja nl kilo beatida ja läheks uk või hispaania elama ja prooviks ennast mitte üle tõmmata.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

            Jõulud on ägedad! Ja ma ootan järgmiselt aastalt head jooksu ning mu jrägmise aasta peamine eesmärk on mitte teha foorumis, mitte ühtegi TYPOT!

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

              Oi uuele aastal läheb kõvaks andmiseks. Plaanid on mõtetes kõvad, loodan, et ka õnnestuvad, annan blogis või foorumis hiljem teada aga plaan kõvasti leveleid üles grindida on tõsine

              Kui Jõuluvana tuleb, siis leian ehk tema jaoks 10 minutit, et kingid vastu võtta, muidu olen arvatavasti PC taga ja grindin ;D

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

                Flash option ei toimi enam?

                Anyway.. jõulud on toredad

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #9
                  Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

                  jõuluvanalt ootan Hemi seriali , päkapikud võivad ka tuua ..
                  uus aasta siis ehk uue ja parema hooga pokkeris ;D

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

                    Algselt postitas Aristotep
                    Flash option ei toimi enam?

                    Anyway.. jõulud on toredad

                    Uusaasta on toredam: http://uk.youtube.com/watch?v=Wwfh9icSJgY

                    Comment

                    • Uniquest
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 615

                      #11
                      Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

                      Algselt postitas ranka
                      Jõulud on ägedad! Ja ma ootan järgmiselt aastalt head jooksu ning mu jrägmise aasta peamine eesmärk on mitte teha foorumis, mitte ühtegi TYPOT!
                      Hehee, ma võin sind treenima hakata. ;D
                      Vastu seletad, kuidas NL400 järjekindlalt võita.

                      Meeldivad ikka jõulud, aga mingit suurt vaimustust ei ole. Endal plaanis pokkerit mängida rohkem. Mingid jõulu- ja aastavahetuseüritused on niikuinii kohustuslikud, aga koolist on paus ja veidi rohkem aega. Järgmine aasta püüan ikka edasi liikuda oma SnG-dega, 2009 lõpuks tahaks kõrgeimaid HU SnG-sid võitvalt mängida... ;D
                      Töö juures makstavast kõrgemat "tunnipalka" tahaks juba lähematel kuudel saama hakata.

                      Comment

                      • Uniquest
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 615

                        #12
                        Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

                        Algselt postitas Tigrano
                        Kui Jõuluvana tuleb, siis leian ehk tema jaoks 10 minutit, et kingid vastu võtta, muidu olen arvatavasti PC taga ja grindin ;D
                        +1 :D

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: Kas teile meeldivad jõulud, mida ootate uuelt aastalt?

                          Biitida pokkerit piisaval levelil, et minna sõpradega suvel Euroopasse maid avastama. Vaba raha on oluline eesmärk, ei viitsi ringi seigelda nädalalõppudel, mõeldes sellele, et peale seda jooki järgmist enam osta ei kannata. Et siis pmst, ei taha enam vanemate kulul niipalju elada, vaid ise oma sissetulekut omada.

                          Comment

                          Working...