POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #496
    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    6 pokkerilauda on jah, aga saaksin 2 suurt ümmargust lauda veel juurde võtta, pealegi saab waitin glisti teha. Teeme kinnise peo, nii et iga mats tänavalt sisse ei astu. Vaatame esialgsete regajate pealt kui suur huvi on, ise pakuks buyiniks 30€. Seal sees on siis Rootsi laud, snäkid ja mingi special alko. Arvatavasti saaks hinna kaubelda õlle, siidri ja rummi koksi suhtes. Kui huvi viina nottimise vastu, saab seda ka korraldada. Kui limiit ületatud, võib oma raha eest juurde osta. Spetsiaalsed klubikaardid on ka olemas millega saab 20% alet.

    Edit: Igaks juhuks panin märgi maha, et jobannaya süsteem jälle välja ei viskaks . Baari mahuks muidu 100 inimest ära, saab suurelt ekraanilt sporti vaadataja lauajalgpalli turniiri korraldada. Paneme regamise käima. Turniirile annab obv. rahalised auhinnad sebida. Aga pool läheb baari käibeks snäkkide ja jookide eest.
    SOBIB 100% ja olen 10000% kohal!!!!!!!!

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #497
      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

      Ma võtan siis korraldamise enda kanda, hakkan peojuhiks , orgunnin teile mängud ja viin turniiri läbi. Räägin homme omanikega ka läbi, et mis nad arvavad sellest loost. Samuti vaatan mis jooke normaalse hinnaga saaks.

      Koht ise on kesklinnas, Raatuse 22, ühiselamu all. Atlantis 200meetrit, Club Tallinn 300 meetrit, kasiino ja Maasikas 500 meetrit. Kõik käe jala ulatuses.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #498
        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

        Coca teeb eraldi teema ära ja me võtame enda kanda selle, et sinna tuleks full-house, vajadusel ka quads või isegi royal flush.

        Comment

        • armand0
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 358

          #499
          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

          nuts koht & idee.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #500
            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

            Pretendeeriks ka Rage auto peale (load olemas)

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #501
              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

              kuupäev jäi ikka 4s või mäs?
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #502
                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                hetkel rage auto list lukus.. 3 inimest võtan.. sest võibolla võtan viineripeole ühe neiu ka kaasa..

                Comment

                Working...