POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #466
    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Teeme siis seekord vuntsipeo. Tänasest kuni kokktulekuni vuntse ei aja ja kellel on kõige pikemad saab omale PokkeriProd.com Pusa!
    Imo on kõige lahedamate vuntsidega eestlane Talboti trummar.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #467
      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Teeme siis seekord vuntsipeo. Tänasest kuni kokktulekuni vuntse ei aja ja kellel on kõige pikemad saab omale PokkeriProd.com Pusa!

      Ma oleks in, kui keegi veel, siis quotegu ja pangu oma nimi. Teeme pulli!

      EDIT: naine taga karjus mulle juba, et EI EI EI, ma hakkan muidu asju pakkima ja kuu aega eemal. aga suva, elab üle :P
      Tra aga vaata siis et üle ei lase seekord ja kasvatad kah. Tuleb ära teha. Pullim oleks veel kui miski vana pintsaku kah selga leiab

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #468
        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

        mina+1 tuleks veel.

        valgustage veits transpordi teemal, kas bussiga tallinnast tulles saab kohale normaalselt?
        võiks mingi plaan ka olla, uurida veits mis toimub, kuhu edasi jne.

        pmst kellelegi kohti autos siis 2inimest oleks huvitatud.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #469
          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

          imo oli see 2010nda üks parimaid kilde...

          aga plaan jah selline.
          ma räägin, need kes soovivad, need tulevad. Eelmine kord oli nõudlus päris suur ja imo kõik jäid rahule :)

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #470
            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

            kohal oleks, flippama tleks :D

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #471
              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

              Mul ka pusa olemas! Kui ranka midagi muud välja mõtleb, konkreetsete reeglitega siis võiks isegi mõelda! Ma olen mingise nädalase edumaaga ka.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #472
                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                Tra aga vaata siis et üle ei lase seekord ja kasvatad kah. Tuleb ära teha. Pullim oleks veel kui miski vana pintsaku kah selga leiab
                LOL. Mul siin üks tore priidu pintsak ilma nööbideta vedeleb. Unustas selle vist siia aga kui ta lubaks oleks tore see selga visata :P

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #473
                  Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                  Aa ja coca, kas ei oleks reaalne kui lööks seal miski turniiri püsti või hoopis teeks kokkuka playmakersis? Oleks (vist, ei tunne Tartut) linnale lähemal ja svenza oleks see ahvike, kes juhiks turniiri. Maybe oleks huvitavam ja saaks ikka nii kärru end tõmmata.

                  Regamise ja rahadega arveldamise teeks netis ära, kohapeal althõlma payoudid.

                  EDIT: auhinnad ei peakski rahades olema, iga mees 300 eeki ja moodustame prizepooli viinapudelites. Esikoht 10 liitrit viina, teine koht 8 jne.

                  EDIT2: kuna eeke ei ole enam siis €30 või €25 vms.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #474
                    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Lubasid uue aasta puhul?
                    Ei lubanud, aga eelmine kord läks nii käest ära, et hommikul ei mäletanud enamus nägusid, kellega tutvutud sai. Samuti ei pidanud ma end linna peal pärast just kuigi hästi üleval. Muidu nii viks ja viisakas noorhärra, ise ka kohe imestasin, et kuis siis nii läks, aga nipernaadi on vana kavalus ise, liiga hästi maitseb nii kange joogi kohta. Lahja joogi või kaks sotsiaalse tipsutamise eesmärgil isegi lubaksin endale ehk.


                    Muidu vunti asja võib proovida. Samas, ei saa kindlalt lubada, et kuu aega suudan nii olla.

                    EDIT: turniiri idee ei tundu päris see olevat. Eelmine kord leidsid kõik endale kiirelt ilma mingi organiseerimisetagi viisi, kuidas skilli näidata. Ei saaks öelda, et igav või üksluine olnud oleks.
                    Last edited by low-flow; 03.01.11, 20:49.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #475
                      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                      Kõlab plaan. Maybe Svenzale meeldib ka sarnane üritus. Seda saaks välja promoda ka, kui Pokkeriprod.com foorumifreeroll vms :D?

                      a mul pole õrna aimugi palju Spordibaasi pokkerimängijaid mahub

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #476
                        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Kõlab plaan. Maybe Svenzale meeldib ka sarnane üritus. Seda saaks välja promoda ka, kui Pokkeriprod.com foorumifreeroll vms :D?

                        a mul pole õrna aimugi palju Spordibaasi pokkerimängijaid mahub
                        No üritus peab olema kindlalt kinnine ja reserveeritud. See tähendab, et sinna saavad ainult need vennad, kes on eelreganud. Kui me rahadega ei arvelda (ei maksa rahades payoute) on tegu ju puhtalt piletiga ning auhindadeks "auhinnad". Kui maksame rahades välja siis võivad tekkida jamad aga pappidega ei pea lehvitama. Saab kõike maksta althõlma või hoopis payoudid makstakse ka tagasi onlines.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #477
                          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                          mina+2 foorumist.

                          anyways kaardilt paistab suht kesklinnast kauge koht, keegi võiks siis aidata autoga bussijaamast koahle saada tallinlastel:P
                          võiks uurida mingeid kohti kesklinnale lähemal ka äkki, parem öösel tagasi saada, plaaniks ise kuskile klubidesse/pubidesse minna õhtul.

                          kas foorumiväliseid naisi võib võtta kaasa? ja kuidas ööbimsiega? seal vahi talus nagu magamiskohti ei paista.

                          kuupäevad sobivad mõlemad.4-5 ja 11-12
                          Last edited by con; 03.01.11, 20:55.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #478
                            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                            naisi võib alati võtta kaasa! vorstipeod tüütud.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #479
                              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                              See väga hea plaan, kui teha kinnine üritus, Spordibaasis. Ma räägin Svenzaga. Ehk mingi 40 inimest ikka mahutab turnale ära ja need kes ei mängi, need raiuvad lauajalkat vms?

                              Maybe saab teha soodukat alkosuhtes, nagu CTs oli rummikoge 35 EEK vms.
                              Turniiribi võiks olla 300-400 EEK ja imo miks mitte teha väljamakse netis :)?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #480
                                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                                Ma svenzaga hetkel räägin ja postitab siia ka kohe. Saaks leida miski kõva lahenduse ala €30-€40 oleks pilet, millest siis üks osa lendaks kohe snäkile - ala kanatiivad, praelivad, ahjukurgid jne. teise osa saaks turka auhinnafondiks. Minugipoolest võiksid olla ka väljamaksed netis või/ja siis auhindadeks miskid "nännid".

                                Endale meeldis väga viimane ECA heategevus turka, kust jalutasin 3l smirnoffiga ära :) Teised said ka miskit nodi. Aga see kõik läbirääkimiste küsimus.

                                SVENZA, SVENZA, VAENLANE ON MAAL. TULE APPI JA ANNA IDEID NING TAGASISIDET!

                                Comment

                                Working...