POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MagicFriend
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 369

    #391
    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    ohtralt alkot, tore pidu. haha.
    aga kas afteka raames keegi keppi ka sai? tartu milfid/noored kiisud on tasemel?

    trademaa, 40aastased naised on tapselt nagu nad on. tutt sama niiske kui alaealisel aga kehavormid kipuvad aegade hamarusse jaama...
    tuld ja lohet :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #392
      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

      Panin pildid facebooki: http://www.facebook.com/editalbum.ph...d=385540537936

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #393
        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Solid

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #394
          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

          Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
          ohtralt alkot, tore pidu. haha.
          aga kas afteka raames keegi keppi ka sai? tartu milfid/noored kiisud on tasemel?

          trademaa, 40aastased naised on tapselt nagu nad on. tutt sama niiske kui alaealisel aga kehavormid kipuvad aegade hamarusse jaama...
          tuld ja lohet :D
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #395
            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            pm mulle oma nr. ehk liitun teiega tunni jooksul. väikse õlle võiks ikka teha
            kuhu sa eile kadusid? Kas sina hammustasid mu käekella?

            Algselt postitas MM Vaata postitust
            Svetlaana - tule emmesenni või midagi - Lenc tahab stuffi kätte saada.
            Mis moodi teeb?
            ema oli rahul?

            Algselt postitas Skyline Vaata postitust
            tra sellepärast me sinna läksime, et ragel pidi õlut ja siidrit olema
            ma olin ka seal? mäletaks nagu sauna, aga kus ja kellega on natukene selgusetu
            Last edited by ESTPatrick; 25.09.10, 23:12.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #396
              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

              Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
              kuhu sa eile kadusid? Kas sina hammustasid mu käekella?



              ema oli rahul?



              ma olin ka seal? mäletaks nagu sauna, aga kus ja kellega on natukene selgusetu
              Sul oli küll vist ikka reaalne mälukas :D.

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #397
                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                ma olin ka seal? mäletaks nagu sauna, aga kus ja kellega on natukene selgusetu
                Olid küll seal, mingi 6 ajal võtsid viina. Käekell(ad) olid ka hammustamata imo :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #398
                  Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                  Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                  kuhu sa eile kadusid? Kas sina hammustasid mu käekella?



                  ema oli rahul?



                  ma olin ka seal? mäletaks nagu sauna, aga kus ja kellega on natukene selgusetu
                  lol, sa tulid Rage hotelli hiljem, olid täiesti teramudas.
                  kell oli 100% terve :D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #399
                    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                    interesting

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #400
                      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                      nehow, coca tegi normi asja ära, ja sinuga flippaks teinekordki, näe tulen, näen, võidan hitnrunnin ja kaotan teises lauaotsas raha ikka ära :D solid

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #401
                        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                        Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust

                        trademaa, 40aastased naised on tapselt nagu nad on. tutt sama niiske kui alaealisel aga kehavormid kipuvad aegade hamarusse jaama...
                        tuld ja lohet :D
                        aga kuidas kuuekümbistega on? sina kui pokkeriprode donjuan äki tead

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #402
                          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                          standard, mis seal ikka :D

                          NB!! Järgmist sarnast üritust tahaks juba veebruari alguses. (november on liiga lähedal, detsember on jõulude ja rahuaeg ning jaanuaris on EMV.)

                          Eks näis

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #403
                            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                            paar pärlit eilsest :D

                            1.) Low-Flow.
                            Olen Club Tallinnas. Low-flow helistab.
                            Low:"Kus oled?"
                            Coca:"Club Tallinnas, tule siia"
                            Low:"OK, tulen!"

                            ...läheb 5min mööda ja Low helistab uuesti
                            Low:"Kus oled?"
                            Coca:"Club Tallinnas, tule siia"
                            Low:"OK, tulen!"

                            ...läheb jälle 5min mööda ja Low helistab uuesti
                            Low:"Kuule, kus Club Tallinn asub?!?!"

                            peale mida ma irnusin lihtsalt 10min jutti :D
                            Tegemist on Tartu pokkerimängijaga ja 100% ta teab, kus CT asub...lihtsalt 5 promoses olekus läx meelest :D


                            2.) FreakyJason
                            Tulime Club Tallinast ära ja Freaky tõmbab kõne peale, et kus oleme?
                            Coca:"Tulime Club Tallinnast (CT) just ära ja lähme Maasikasse."
                            Freaky:"Ohh, ma tulen ka"
                            Coca:"Tule Maasika ette, me oleme 7min pärast seal"
                            Freaky:"OK"

                            ...2min hiljem

                            Freaky helistab.
                            Freaky:"Kuule, ma olen täpselt Tartu Ülikooli ees, eksinud."
                            Coca:"Noo..tule Raekoja platsi"
                            Freaky:"Oot...kus see veel on :D"


                            Tartu inimesele teeb selline asi loogish rohkelt nalja :D:D.
                            Üritan veel midagi meenutada..

                            aa...


                            3.) SM112


                            Läksime leti juurde, aga igal pool oli räige rahvamass ja löögile ei saanud.
                            SM:"Oohh, vaadake mu skilli...kohe saame notti"
                            SM võttis taskust 500ste paki (ca 6-7k) ja lehvitas seda käes ja ütles:"Teenindage mind :D".
                            Möödus maximaaselt 5 sekundit, kui talle valati rummikoxid valmis.
                            Hhahahaa



                            Lihtsalt super :D

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #404
                              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                              Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                              kuhu sa eile kadusid? Kas sina hammustasid mu käekella?

                              no te läksite zavvi sisse ma olin nii tahmas et jäin välja tänavale istuma ja elu üle järgi mõtisklema. Mingi hetk enam ei viitsinud istuda ja sõitsin koju ära

                              tra ikka veel on natuke halb olla

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #405
                                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                                ma vahepeal moblaga tegin ka pilte.. uploadisin siia: http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/...kokkutulek.zip

                                tra siiani olen ikka suht uim ja väsinud.. 10h jutti magasin..

                                Comment

                                Working...