*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaardimaja
    FPP Pro
    • May 2010
    • 281

    #1621
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    pole küll õrna aimugi, aga äkki on rada pikem vms?

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #1622
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      ei usu. Tundub suht standard olevat. Alguses arvasin et mingid takistused rajale pandud, et pannakse vasakult ja paremalt vinti. Aga ei ole. Blank rada... Ju sis ikka päris maailmameistrid pole, uurin kohe googleist järgi mis vendadega tegu on

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #1623
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        seda vindiviset viskavad minu arust kõik

        Comment

        • kaardimaja
          FPP Pro
          • May 2010
          • 281

          #1624
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          aga no kurat kui kuskil Eedeni saalis on ka 300 vennad:S ... siis peab midagi testmoodi olema:)

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #1625
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            William "Bill" O'Neill (born October 21, 1981) is a right-handed professional ten-pin bowler who competes on the PBA Tour in North America. He is a resident of Southampton, Pennsylvania. His nickname on tour is "The Real Deal". O'Neill is the defending U.S. Open champion, winning the 2009-10 event on February 28, 2010.[1] (See: PBA Bowling Tour: 2009-10 season.)


            Ryan "Rhino" Page (b. July 10, 1983) is a left-handed bowler on the Professional Bowlers Association (PBA) Tour, and was the 2008 PBA Rookie of the Year. (See PBA Bowling Tour: 2007-08 season.) He is also a former U.S. Amateur champion, winning the event in 2005. A San Diego, California native, Page now resides in Wesley Chapel, FL.


            ei tohiks nagu sitad vennad olla kui juba wikipedias on... Brrr, aru ma ei saa sellest mängust, aks siis tõesti publiku ees mäng muudab nii palju???

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #1626
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              triobeti mingi 30k special turna 240 matsi, 20 saavad raha, 20nes koht 500 euri jne. bubble game ja olen stacklooser, BBlt 99, agro lammutab, callin, näitab K4 board TTJJx ja väljas jei..

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #1627
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                ma arvan et euroopa ja usa tase niivõrd erinev lihtsalt et meie kutid kõvemad. aga see, et wikis nad on, siis sinna saad igaüks pmst kirjutada mis tahab.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #1628
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Tartu MV 2010

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #1629
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    nüüd hakkas mõnus asi sportilt :D siuksega kellelegi virutada vastu kuppu võib päris mass olla:D

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #1630
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Algselt postitas soouni Vaata postitust
                      ma arvan et euroopa ja usa tase niivõrd erinev lihtsalt et meie kutid kõvemad. aga see, et wikis nad on, siis sinna saad igaüks pmst kirjutada mis tahab.
                      Defending US Open champion ei sa jsut sitt mees olla..

                      Tartu meistrikatel esikoht pani 3 seeriat 236-248-217

                      Nii et arvan, et vabalt võiks seal lahmida nonde vendadega. Võistlusmoment ja pinge arvatavasti, pluss telekaamerad. Arvan et üksi omaette harjutades viskavad nad päris tihti 10 strike järjest.

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #1631
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        aga seal ju näitas et ühe tüübil 09 10 aasta avg oli 270 kanti kuskil nii, et see päris solid jep. aga noh eks jah palju asjad mängivad olulist rolli

                        Comment

                        • tafka31
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 853

                          #1632
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                          William "Bill" O'Neill (born October 21, 1981) is a right-handed professional ten-pin bowler who competes on the PBA Tour in North America. He is a resident of Southampton, Pennsylvania. His nickname on tour is "The Real Deal". O'Neill is the defending U.S. Open champion, winning the 2009-10 event on February 28, 2010.[1] (See: PBA Bowling Tour: 2009-10 season.)


                          Ryan "Rhino" Page (b. July 10, 1983) is a left-handed bowler on the Professional Bowlers Association (PBA) Tour, and was the 2008 PBA Rookie of the Year. (See PBA Bowling Tour: 2007-08 season.) He is also a former U.S. Amateur champion, winning the event in 2005. A San Diego, California native, Page now resides in Wesley Chapel, FL.


                          ei tohiks nagu sitad vennad olla kui juba wikipedias on... Brrr, aru ma ei saa sellest mängust, aks siis tõesti publiku ees mäng muudab nii palju???

                          tegemist on täielike maailma tippudega. õnnestus neid oma silmaga ka mängimas näha selle aasta MM-l Saksamaal.

                          põhjus miks eestlaste visatud 300 mängud ei tähenda samat taset, mis ameeriklastel on selles, et õlitusprofiilid millega rada kaetud on hoopis teise raskusastmega. muidugi ka tv-finaal on hoopis teine teema mängida

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #1633
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Algselt postitas soouni Vaata postitust
                            nüüd hakkas mõnus asi sportilt :D siuksega kellelegi virutada vastu kuppu võib päris mass olla:D
                            Esimest korda kui USA-s golfi mängisin, pandi ka algatuseks kaugust taguma. 150 jardi ja 100 jardi. Ühe korra vist sain greenile pihta...

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #1634
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Algselt postitas soouni Vaata postitust
                              aga seal ju näitas et ühe tüübil 09 10 aasta avg oli 270 kanti kuskil nii, et see päris solid jep. aga noh eks jah palju asjad mängivad olulist rolli
                              kindlasti ei ole ühegi mängija aasta keskmine 270

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #1635
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                                tegemist on täielike maailma tippudega. õnnestus neid oma silmaga ka mängimas näha selle aasta MM-l Saksamaal.

                                põhjus miks eestlaste visatud 300 mängud ei tähenda samat taset, mis ameeriklastel on selles, et õlitusprofiilid millega rada kaetud on hoopis teise raskusastmega. muidugi ka tv-finaal on hoopis teine teema mängida
                                OK, selge, sain ka grammi võrra targemaks nüüd. Seda õlitusteemat ma ei hammustanudki läbi

                                Comment

                                Working...