*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1456
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Kui kellelgi on mõni tuttav kes õpib või on õppinud toitlustust vms eriala siis pm palun. Oleks üks haltuura pakkuda. Tartus
    Rohelinekonn

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #1457
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Palju on meil foorumis Võru rahvast???

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1458
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        Adminitel peaks selline info kättesaadav olema. Nad võiks vahel statistikat avaldada maakondade ja suuremate linnade lõikes.

        Võru ei ole obv suurem linn

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1459
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Adminitel peaks selline info kättesaadav olema. Nad võiks vahel statistikat avaldada maakondade ja suuremate linnade lõikes.

          Võru ei ole obv suurem linn
          Päris huvitav, mis tulemus tuleks.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #1460
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Palju on meil foorumis Võru rahvast???
            Mina olen ja paari inimest siin foorumis tean veel, kes on.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1461
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=396130

              Ma ei saa aru miks sellist sitta kirjutatakse (palun mitte sõimu Õhtulehele siinkohal, teised päevalehed kirjutavad ka sarnast jama ilmselgelt). Kas artiklis mainitud raamatule peidetud reklaam, artikli autor on lammas või selline sitt müüb?

              Tra nii tilti ajab, ostsin just Õhtulehe bensukast, mulle meeldib rikaste-edukate inimeste kohta asju lugeda, löön lehe lahti ja siuke sitt vahib vastu.

              Ja see on ka f*cking weird, et igas lehes on horoskoop. Milleks inimestele sellist idiootsust sisendada?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1462
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                kui palju kordi ma olen sel teemal rääkinud, et meie meedia on meie IQ peegel.. meedia eesmärgiks on teha saateid ja artikleid ja uudiseid, mis läheb peale enamusele rahvastikust.. siit järeldus, kuniks telekast jooksevad igasugu võsapetsid ja printsessi dimad ja lehest loed igavesest ajast anusaagimist või mida arvas keegi baari-paavo.. ==> enamik eesti inimestest on kretiinid ja imho see meedia toodab neid kretiine juurde...

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #1463
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  kui palju kordi ma olen sel teemal rääkinud, et meie meedia on meie IQ peegel.. meedia eesmärgiks on teha saateid ja artikleid ja uudiseid, mis läheb peale enamusele rahvastikust.. siit järeldus, kuniks telekast jooksevad igasugu võsapetsid ja printsessi dimad ja lehest loed igavesest ajast anusaagimist või mida arvas keegi baari-paavo.. ==> enamik eesti inimestest on kretiinid ja imho see meedia toodab neid kretiine juurde...
                  Ise ei ole 2 aastat ühtegi ajalehte lugenud ja telekast uudiseid vaadanud, autoraadiost kuulan uudiseid täpselt selle hetkeni, kui mainitakse ära esimene laip, ehk umbes 30 sek. Siis vahetan kanalit. Saab ilusasti ilma.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1464
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    kui palju kordi ma olen sel teemal rääkinud, et meie meedia on meie IQ peegel.. meedia eesmärgiks on teha saateid ja artikleid ja uudiseid, mis läheb peale enamusele rahvastikust.. siit järeldus, kuniks telekast jooksevad igasugu võsapetsid ja printsessi dimad ja lehest loed igavesest ajast anusaagimist või mida arvas keegi baari-paavo.. ==> enamik eesti inimestest on kretiinid ja imho see meedia toodab neid kretiine juurde...
                    See selleks, ise vaatan ka Võsapetsi, entertainmenti on vahest. Närvi ajavad sellised loogika vastased asjad nagu horoskoobid, mingi pederast ennustas 2 poola lennuki allakukkumist ja pani täppi!!! (tra siuke sitt oli Õhtulehe esilehel isegi vist), keegi võitis lotoga 2x = tal on rohkem õnne kui teistel jne. Ja kui ajalehe kirjanik kirjutab tõemeeli sellist jama, siis paljud kergemeelsed muidugi usuvad, tee neile siis kuskil vestluses selgeks, et see on bullshit.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #1465
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      võsapets on valus donk saade, ajaraiskamine

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #1466
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        võsapets on valus donk saade, ajaraiskamine
                        Võsapets on väheseid saateid, mida viitsib vaadata.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1467
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Mulle ei mahu pähe ka, kuidas sellistel saadetel nii kõrge vaatajate reiting on ? Ma pole mitte kunagi seda saadet üle 5 minuti vaadanud. Täissolk.


                          E: Ausalt öeldes ega tv'd eriti ei vaatagi. Põhiliselt jalgpalli/sporti. Ja lugedes enamjaolt ainult aripäeva saab ka väga ilusti hakkama.
                          Last edited by inward; 28.09.10, 17:20.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1468
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Täna õhtul Eesti Maffia viimane osa!

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1469
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Minu jaoks jääb Võsapets vs. Eesti Maffia võitluses peale Võsapets, seda ma olen vähemalt mõned korrad aastate jooksul vaadanud

                              Comment

                              • paradigmlost
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 421

                                #1470
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                täna on Starsis 5,5$bi-ga 1000$ added turniir eestlastele 30 min pärast..
                                Keegi võiks stake´ida mind sellelebi tagasi pluss kasum 50-50. 5,5$...
                                starsi kasutaja nimimul forsakensoil, PM kui keegion huvitatud.

                                Comment

                                Working...